0

@DJ6 Co to znaczy też ? W obecnym futbolu zawodników nie angażujących się w obronę się odsuwa, a Puig nie będzie wyjątkiem bo aż tak dużo nie da z przodu by to rekompensować. Może pora zastanowić się dlaczego ten super mega talent nie zdobył uznania u trzech trenerów, jeszcze gorzej wygląda dorobek w młodzieżówce to naprawdę zastanawiające że tam też go nie kochają, może zabijają się o niego najlepsze kluby też nie jak to jest że wszyscy się na biedaka uwzięli.

0

@DJ6 A kto poświęci trzech zawodników by niańczyli Puiga w pomocy, piszecie o tym AM a większość z was milczy o tym co na boisku robili partnerzy z linii pomocy

1

@4Fabregas4 To w reprezentacjach młodzieżowych Hiszpanii też nie ma ludzi znających się na piłce tak dobrze jak ty.
Oj znowu to samo grupka dyletantów uwzięła się na największy talent ostatnich pięciu lat LM i nikt nie chce mieć łatki odkrywcy tego talentu :)
Największe kluby też są pozbawione dobrych skautów bo Bayerny i MC Pepa też o niego nie walczą.

Z tym pokazywaniem umiejętności za sentiena to też ostro po bandzie jedziesz to czemu na najważniejsze mecze w LM nawet murawy nie powąchał ??? Ciekawe jaki tu fikołek logiczny podasz.


1

Uwielbiam te filozoficzne rozprawy że Barca powinna żałować olmo, na pewno by się rozwinął tak samo kopiąc gałę w trzeciej lidze.

1

@Przemek2323 Dlatego jak ja widzę profesora i kul to podchodzę już do tego z rezerwą, a to bardzo smutne.

0

@Tomo1989 Pis to łyknie i wygra wybory obiecując budowę muru na granicy.

0

@Criss18Barca A ilu piłkarzy wypowiada się o nim pozytywnie ilu traktu jak wręcz piłkarskiego ojca, tyle że to nie sprzedaje się tak dobrze gawiedzi.

0

@LeoMessiah Korea Południowa, tam nikt się poza naprawdę wybitnymi jednostkami nie przejmuje tj medale olimpijskie MŚ.

Co do pytania ja byłem w wojsku, czy bym walczył, nie tym bardziej że byłem w wojsku :(

No i najważniejsza sprawa jakby służba wojskowa była tak długa co pewnie wiązało by się z zagrożeniem coś jak właśnie Korea to uważam że wyjechanie z kraju było dużo trudniejsze albo po prostu ucieczka w Europę nie rozwiązywała by problemu bo osoba ta była by poszukiwana.


0

@Azi Jeszcze im kroplówkę podadzą bo sklepy nie będą mogły mieć punktów poczty :)

1

Nie wiem czy Fati udźwignie 10, mam nadzieję że klub udźwignie żądania jego ojca i agenta.

0

@4Fabregas4 O widzę że zaczyna się odwracanie kota ogonem.

Uściślijmy sobie coś, tak dokładnych słów że zaora Serie A nie znajdziemy bo za to napisałeś kilkadziesiąt postów że oddajemy super talent i sugestie że odniesie sukces(dość śmieszne że wielki talent nadaje się tylko do jednej drużyny), za to te o płaczu za Melo jest kilka mogę podać ale czy dasz radę to przyjąć na klatę czy będziesz szukał kolejnych wymówek.

Tak przeglądając te twoje komentarze to nie wiem co mnie bardziej rozbawiało czy porównywanie melo do Xaviego czy cou do Iniesty, zwłaszcza to drugie porównanie to istny karkołomny potworek .

No i piszesz o kontuzjach jak to śmiesznie brzmi bo pisałeś o super profesjonalizmie Arthura te kontuzje nie biorą się z niczego w turynie został byś za nazywanie go profesjonalistą wyśmiany .

1

@paulbruno Może jednak komuś nie spodobał się na treningach i oferta której nie rozważali wcześniej wyglądała już inaczej.

0

@LS Ogólnie to telewizja jest raczej dla ludzi 50+, ja ostatnio bo ciągle są powtórki przysiadłem na krolla i jak o 23 masz półgodzinną reklamę to po prostu wyłączasz bo szkoda życia.

0

@Jakchcesz Zobaczymy na jak długo wracają, bo nie wygląda to za ciekawie.

0

@4Fabregas4 No to ty też dawaj cytat tego czym się chwalisz a ja wtedy rozwarzę marnowanie swojego czasu na znalezienie tego w komentarzach, bo skoro ja ściemniam to dlaczego mam zakładać ze ty nie ściemniasz.

2

@bartas97 Pomijając pytanie, to tak działa radio i kreowanie hitów.

1

Cieszy pozbycie się Pjanića, ale jeszcze bardziej zastanawia to o czym myślałem już wcześniej czy nie było chętnych na Umtitiego i Coutinho z podobnym pomysłem na podział pensji, nawet jak płacili by tylko po 3 bańki od łebka to klub i tak jest blisko 10 do przodu na trzech zawodnikach z których nie ma pożytku.

0

@german_17 Nie w kontekście stycznia pisałem tylko odnośnie Arujo co sygnalizował przecinek. Z dwoma pierwszymi rozmowy zaraz się zaczną.

6

@4Fabregas4 Pisałeś też że będziemy płakać po Melo i że zaora Serie A czemu tym się nie chwalisz.

1

@macio_944 Wystarczy by uzbierać tyle by pis ugrzęzło na poziomie 32 % i skończy się ich rządzenie.

0

@german_17 A liczysz podwyżki dla Ansu Pedriego, i może i Arujo w styczniu?

0

@SinMistico A to dla ciebie było by dziwne? Z tego co pamiętam to on był fanem Barcelony za młodu.

0

@Breakdrowser Na jakiej podstawie te wnioski, zwłaszcza że dwa razy już reprę sobie odpuszczał do tego z każdym kolejnym rokiem będzie mu trudniej. Karne to też nie gole o czym Messi niejednokrotnie się przekonywał.

0

@Kismeth Coutinho raczysz żartować za spuszczanie głowy chyba.

@slayer No masz rację że nie ma mocnego nazwiska, jak dla mnie to tak samo jak Fati ten numer mógłby trafić fo FdJ Depaya czy nawet Pedriego.

4

@korolocik Najlepszy jest w byciu synem, reszta talentów taka sobie.

0

@eckov Raz z pensji trzeba było zejść, dwa na klasowego zawodnika trzeba mieć pieniądze. Ja tu żadnej korelacji między Antkiem a Halandem nie widzę, i wątpię by przez rok udało się wrócić do normalności by mieć na niego pieniądze, nie mówiąc już o premiach za podpis.

0

@Blanco16 A który klub miał, te które tak funkcjonowały tylko w mniejszej skali latami próbują się ustabilizować.

0

@Firestone Skoro RS i Valencia wygrały PK to i Barca spokojnie może o niego powalczyć.

0

@barteq Trzeba podziękować też fontowi że dał się podpuścić i sam zakręcił się z Xavim i innymi współpracownikami.

0

@Blanco16 Fajnie że podajesz tylko te pozytywne przykłady na inwestorów z gotówką i śmiałymi planami, teraz poszukaj sobie jakie konsekwencje poniosły kluby gdy zabawka się znudziła albo drużyna nie funkcjonowała jak w grze komputerowej.

Bayern Monachium jakoś nie ma miliardera a w LM radzi sobie dużo lepiej niż MC czy PSG, ile lat Abramowicz dotuje Chelsea efekty tyłka nie urywają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?