Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Volk i ok 2 goli w LM jak dobrze poszło, bo o tym zapominać nie wolno.
1
@Kwiatek67 Obiecaj Umtitiemu wyjściówkę to cię będzie dowoził.
0
@Kinginiesta Widzę bo to rodzi problemy natury szef-podwładny gdyby nie było z tym problemów w piłce to nikt by o nich nie pisał a pisze się zawsze gdy taka sytuacja występuje i pisano o tym przy Guardioli i Lucho a chodziło o wyjątkowych profesjonalistów skromnych i oddanych klubowi zawodników odpowiednio Puyol i Xavi oraz wymieniona dwójka i Iniesta.
A jak możesz sprawdzić wyżej nie ma co porównywać czasu spędzonego z byłymi trenerami do tego co pograł z obecnymi weteranami Xavi, o ile jeszcze z Busquetsem czy SR można by się nie przejmować to już z Pique i albą mogą być problemy.
To nie jest zdrowa sytuacja ani dla Xaviego ani dla zawodników z którymi grał.
0
@Emhyr Dlatego zastanawia mnie po co ludzie wciąż powtarzają jego wymysły.
1
@Dundersztyc Dawanie nagród indywidualnych w sportach drużynowych to głupota od lat to tu piszę, dla jednych to co robi zawodnik na boisku jest wyznacznikiem bycia najlepszym inni będą się śmiać jak najlepszy skoro nic nie wygrał każdy ma trochę racji.
Jak już chcą te nagrody to jest ten złoty but niech zrobią nagrodę dla najlepszego asystenta i tyle.
0
@Transu96 Xavi z Roberto -25 spotkań i 700 minut czyli dość podobnie jak Pep-Xavi a podnoszono to jako problem że będzie prowadził zawodników z którymi grał.
0
@Transu96 Ale to co innego jak masz lidera(pep) i młodych Xaviego i Puyola a co innego jak Xavi kopał gałę z Pique i Busquetsem prawie dekadę.
Xavi z Busim i Pique odpowiednio 314 i312 spotkań ponad 21.000 minut, z Albą 108.
Pep z Puyolem 33 2000minut z Xavim 31 ale tylko 1.125 minut
0
@Kinginiesta Marc Pique Alba Busi Roberto.
Edit @Transu96 Dla porównania Pep miał takich dwóch i bliżej im do relacji Xavi Roberto niż tej Xavi Pique Busquets. Choć to i tak nie bardzo bo SR debiutował w 2009 roku więc z Xavim spędził dużo więcej czasu niż Pep z Xavim i Puyolem.
6
@Transu96 Może taki jak nie będzie aż tylu zawodników w kadrze z którymi kopał piłe.
0
@Pilka_jest_okragla No z tym zerowym zaufaniem do młodych to bym polemizował, ale może wie coś czego ja nie wiem.
0
@Rewolucja123 Są też starsi Cocu, Giovanni van Bronckhorst
ba ta lista może liczyć kilkanaście nazwisk.
0
@Momals11 Dawanie nagród indywidualnych w sportach zespołowych to głupota.
0
@toszman Ja nie płaczę i nigdy nie będę, zresztą rzuca mi się w oczy że ludzi całkowicie pomijają fakt że z każdym rokiem było coraz gorzej i widać było że jego ekipa traci moc, no i te epickie europrzekopy w LM.
0
@Liwko No właśnie ten nieogarnięty trener od dawna narzeka na struktury medyczne w klubie. Jak dla mnie największym problemem są wypaleni do cna weterani i ich tak jak nijakiego cou w klubie być nie powinno.
1
Znów widzę pstryczki w stronę Holendra odnośne taktyki, przecież wiadomym było że to nie jest wybitny taktyk dlatego za asystenta wziął sobie Alfreda Schreudera jak na razie to ten pan również zawodzi a uchodzi mu to tu płazem.
0
@Coutinho007 Ja pamiętam jak Iniesta miał naprawdę słabe dwa tygodnie a wypadł jakiś ważny mecz i ludzie go jechali jak burą ..... a potem się okazało że żona poroniła. Część ludzi tak już ma po prostu wylewa frustrację a o gościach którzy przegrywają kasę to szkoda pisać.
0
@Azbest No tak często są ale już w mniejszości ale ich słowo honoru podpierają dowody, Policjanci mają w Polsce kamery coś ci umknęło.
0
@fart W ogóle nie śledzę już kosza ta lista jakoś odzwierciedla klasę tych koszykarzy?
1
@Przemek2323 Wstawanie z kolan jest bezcenne za wszystko inne zapłacisz kasą podatników.
0
@Azbest Co to znaczy na gorącym uczynku i złapanym przez kogo, bo Policja traci prestiż w tempie lawinowym a przepychanka z pewną ekipą pogotowania ratunkowego tylko daje do myślenia jak płytkie jest twoje podejście.
Sto razy bardziej wolę dowody zebrane przez grupę fachowców niż słowo honoru policjanta, choć nie uściślasz tego i kimś kto "złapał" na gorącym uczynku przestępcę może być woźny który ma z nim problem i ma pole do popisu.
0
@FCMichalo 150 coś w sam raz dla Barcelony.
1
@Woland10 No jak dla ciebie Villa za Pepa był w szczycie formy to widać że coś tu nie gra albo nie widziałeś Villi w szczycie formy.
0
@mekston Ale to są wyjątki to że dodasz Quagliarelle a potem Aduriza i może nawet tuzin innych nie zmieni faktu że to wyjątki na tle reszty piłkarzy.
Dodając do tego co napisałem o kontuzjach to sport jeden wjazd jaki zaliczył Fati albo niedoleczenie kontuzji na finał i po zabawie.
No tak to że w tym wieku się rozwija i gra na wysokim poziomie to rzeczywiście nietypowe
Dla mnie mimo iż są do tego przesłanki to wciąż wróżenie bo one nie dają gwarancji że coś się stanie.
1
@GeneralXavi @Dankhog Z tego co pamiętam to Fati w juniorach grał jako napastnik.
2
@amanter No tak bo złote piłki to za reprezentacje Argentyny dostawał.
1
@Przemek2323 No to nie zawsze jest takie proste, koronny przykład Francja na papierze sie wzmocniła bo wymieniła Giru na Benzeme a na murawie wyglądało to komicznie.
@DaPidejpi Dodana ale sporo trzeba przestawić pod niego a to wymaga czasu i zmiany podejścia co niektórych.
0
@mekston Ronaldo jest wyjątkiem tak samo Ibra powoływanie się na wyjątki nigdy nie jest dobrym pomysłem, tak samo jak powoływanie się na brak urazów z wiekiem będzie z tym coraz gorzej.
No dla mnie wróżenie bo od 33 letniego zawodnika gdzie większość puka do emerytury ty chcesz trzech sezonów na wysokim poziomie.
0
@Pawlak1992 No myślę że opcja stylu to chyba najłatwiejszy cel do obrania(choć przez statnie lata to ten styl miał przeróżne oblicza), ale specyfika samego klubu czy presja odnośnie atrakcyjności spotkań też są wysoko w rankingu, a może po prostu to wypadkowa tego wszystkiego, dodał bym też że z tego co widać Barcelońska atmosfera wielu rozleniwia.
0
@Azbest Tomasz Komenda pozdrawia a nie wróć.........
I to nie jest wyjątek.
0
@mekston No jest ale trzy lata to jednak w takim wieku już wróżeni jak to bedzie wyglądało.