0

Oby nie nawet jeśli byłby najlepszym PO w kadrze, to zaczęliśmy iść w dobrym kierunku ,a to były by trzy kroki wstecz.

0

@koksik2700 No jakoś setki topielców nie powodują że nie dobijają kolejnymi pontonami do brzegów Hiszpanii.

0

@skubi99 Co cię śmieszy, czy to forma obronna na fakt że jkm jest powiązany ze środowiskami sympatyzującymi i otrzymującymi od Rosji pieniądze.

1

@Croocers Tak mówił i wszyscy za to go chwaliliśmy :)

0

@Kgorecki2500 Nie jasnowidz tylko osoba powiązana z ludzmi wspieranymi przez Rosję, nie trudno się domyśleć że mógł zostać o tej akcji w jakimś stopniu poinformowany.

1

3

@tbas No i nie ma skrzydeł husarskich.

0

@urbipl No a to jakiś duży koszt dla ambasady by to sobie wydrukować, a może to delegacja z tvp.

0

@ShinobiQWE No przygody z puczami wojskowymi na świecie pokazują że w większości wcale nie jest lepiej jak nie słuchają.

@jeyx77x Brawo dobijały mnie te płacze chłystków którzy może wiatrówkę trzymali w ręce by strzelać do "pasożytów" bo wchodzą na nasze, pewnie ta dumna dzieciarnia zapomniała jak Polacy tułali się po świecie.

2

@norbi77 Dary dla Policji
Dary dla Wojska
Dary dla służby granicznej
(są jeszcze jakieś większe formacje z bronią?)
Fuchy dla ludzi z państwowej komisji wyborczej
No jak zdrowie nie opuści kaczora to nie ma możliwości by te wybory przegrać.

0

@CLionelMessi Ta na pewno są wielkimi patriotami stali by tam pewnie za darmo, raczej na pewno w zawodowym wojsku nie byłeś.

0

@DaPidejpi No ja na przykład się z tobą nie zgodzę jeśli chodzi o Łukaszenkę, to bardzo sprawny polityk który od dwóch dekad sprawnie lawiruje między UE i Rosją, mając świadomość że UE zawsze będzie chciała mieć przedmurze i rozszerzać demokrację a z drugiej strony Putin któremu obecny stan nie odpowiada ale też nie może Białorusi zawłaszczyć, to nie Łukaszenko kozaczył tylko Morawiecki który chciał wprowadzać tam demokrację :) za co zapłacimy my a od dawna płacą rodacy na Białorusi.

0

@Kamilos84 Przede wszystkim ja nie lubię tego określenia bo to jest tak pojemne stwierdzenie że nie wiem dokładnie o co chodzi.
Praktycznie każda wojna to wojna hybrydowa, bo wojny nie opierają się tylko na wymachiwaniu mieczem i strzelaniu.

Dla mnie to jest zemsta łukaszenki za wspieranie próby obalenia jego rządu.

Gdzie pozostałe sposoby na destabilizowanie Polski oprócz tych które serwuje nam Rosja od momentu jej istnienia?

Dalej nie wiem dlaczego piszesz że wszyscy jesteśmy żołnierzami, bo ja na przykład nie identyfikuje się z tym i ta śmieszna akcja to dar nieba dla pis.

1

@MESSIah16 Wmanewrował to się pis chcąc obalić Łukaszenkę, a nie Amerykanie., z którymi zresztą jesteśmy w cichym konflikcie.

0

@Seledynowy Bo zamiast marnować na nich fundusze trzeba było dozbrajać to upadłe wojsko, jakby Polskie wojsko miało normalne ćwiczenia to ten teren powinni znac jak swoją kieszeń.

1

@Joe_Pesci I co z tego a pis kiedykolwiek kogokolwiek słuchał? Co ty się z choinki urwałeś, zapoznaj się ze stanowiskiem Pis odnośnie ekspertów.

0

@Joe_Pesci No ale dowaliłeś rozumiem że wedle ciebie osoby odpowiedzialne za polskie wojskie czyli Błaszczak to ludzie kompetentni.

0

@Kamilos84 A jesteś byłeś żołnierzem czy tylko tak pitolisz bez sensu?

0

@KrychaFCB Co za stek bzdur przyjmowanie uchodźców wcale nie wiąże się z zwiększeniem przestępczości przynajmniej wedle statystyk.

2

@Ksavix mamy wystarczająco żołnierzy zawodowych by nie musieć posiłkować się tą bandą zwaną OT, to tylko i wyłącznie decyzja polityczna która ma usprawiedliwiać utrzymywanie tych klaunów.

0

@Piernik No to zależy czy celebryci robią to bo w to wierzą czy chcą żeby o nich pisano, ja uważam że ta druga opcja jest bliższa prawdzie.

4

@Joe_Pesci Akurat najnowsze badania pokazują że trzecie pokolenia muzułmańskich imigrantów również porzucają religię przodków.

1

@Kurkmen Powinienem doprecyzować Pisowi chodzi o to by wyglądało że jesteśmy na krawędzi ale oni nas uratują, odwracając uwagę od drożyzny i inflacji, bo Polskie państwo nie powinno mieć żadnych problemów z taką ich liczbą.

0

Nie powinno ale trochę mnie to śmieszy, tabuny najeżdżające południe Europy od lat, Polska: Co nas to obchodzi.
Końcówka 2021: o nie kilka setek imigrantów paraliżuje nasz kraj pomocy(nie patrzcie na drożyznę i inflację tylko na granicę)

Tu nie ma dobrych rozwiązań wpuścić ich nie można bo pojawią się nowi, to jest patowa sytuacja ale to Pis sobie to wyczarował bo zachciało mu się demokracji na Białorusi, ale najgorsze jest to że wył o to w pierwszym rzędzie zapłacimy za to wszyscy a najbardziej rodacy w Białorusi.

0

@MACIEK 22 Sorry gość który był najdroższym transferem i zarabiał najwięcej po Messim a okazał się kompletnym fiaskiem musi się liczyć z dezaprobatą kibiców
a skoro zawodzi i jeszcze prowokuje to nie będzie tu szczęśliwego zakończenia.
Do tego dochodzą problemy pozasportowe Coutinho sam sobie rzepkę skrobie.


Nie gwizdy z trybun nie robią z ciebie wykolejeńca robią z ciebie akcje jak z atakiem na koemana, jako kibic masz prawo gwizdać bo to jedyna forma jaką możesz pokazać swoje niezadowolenie, a teksty że kibic ma tylko dopingować zwłaszcza odnośnie ludzi którzy są socio jest absurdalna.


0

@MACIEK 22 Nie no nie zestawiaj bandy dzieciaków z tego portalu z kibicami z trybun bo ci drudzy są dużo bardziej wyrozumiali i pisze o kibicach nie o wykolejeńcach , a powinny być jakieś świętości bo jak dla mnie nie, po dobrym meczu należą się brawa po złym krytyka a stwierdzenie że jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz jest już oczywistością, za to biorą kupę siana by się z problemami piłkarskimi móc uporać a jak nie dajesz rady to pora zmienić zawód a nie być papierowym crackiem.

A i nie zrozumiałeś to Coutinho prowokował trybuny nie odwrotnie.

0

@formentera2017 Nie tak to nie działa i nigdy nie działało, ani w Barcy ani nigdzie, są zawodnicy którzy wpadają w oko trenerowi i tacy którzy go nie obchodzą i to święte prawo trenera a zawodnik ma robić wszystko by trener na niego stawiał bo za to mu płacą, dlaczego nie dopominasz się o innych zawodników z BB którym Gavi i Nico kradną szansy? Ich tam jest jest ponad 20 dlaczego nie dostają szansy to skandal.

0

@MACIEK 22 Nie ważne czy kosztowałeś 100 czy 10 czy zarabiasz 20 czy 3 jeśli spacerujesz po murawie i udajesz zaangażowanie a po dobrym zagraniu prowokujesz trybuny to nie masz co liczyć na wsparcie.

0

@xSZYMONOx Do drużyny wchodzi Gavi czy Nico i wrażenia są pozytywne ale nie mamy 22 letniego gościa który z pierwszą drużyną od 3 lat trenuje ogrywać.

0

@formentera2017 A co to klub dobroczynności albo jakoś to idzie albo nara, w Barcelonie odpadali goście z dużo większym potencjałem którym Puig w młodzieżowych drużynach mógłby buty nosić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?