0

@busquets5 Dobrze jest marzyć :) Oddać i zapomnieć.

1

@Jakchcesz Tak też twierdzili obrońcy puiga , myślę że niebawem zmienią narrację.

0

@Drzymala94 Tia a kogo w kontrze krytykują bo nie pamiętam, po prostu brniesz dalej w swoje dziwne wizje.

0

@Drzymala94 Dlatego wszyscy od Barcelony po reprezentację chwalą go za dojrzałość ale przez monitor go wyczułeś.

0

@jeyx77x Rozumiem ze ty w kwestiach prawa wierzysz Pawłowicz i Piotrowiczowi.

0

@DaPidejpi To inne państwa ciągnęły by wojenki, np tacy japońcy to byli kilka razy gorsi niż naziści i komuchy razem wzięci.

0

@Ghotti A kto by chciał te tuskie pieniądze, phi polskie lepsze jeszcze jaką piękną nazwę mają, złoty jak to brzmi nie jakieś euro.

1

@Pawel13sz Kiedyś spotkałem taką czarną ścianę na żywo niesamowite jak przelatywały koło mnie w odległości kilkunastu metrów.

1

@El dominatore No i pewnie grali tylko nie na takim poziomie :) Ot taka wcale nie subtelna różnica.

0

@jeyx77x Nie bo był sprytny i uciekł do Niemiec, za to żółw ninja poznał w kanale pytona.

1

@Bykunn Spoko jak zaliczą falstart to ci co najgłośniej pieją z zachwytu będą najgłośniej szczekać na Xaviego.

0

@kuz Na ile to wiara a na ile gadka do mediów/ informacje zmyślone.

0

@Rewolucja123 Co to znaczy rosną oczekiwanie, ma wrócić do swojej najlepszej wersji w Barcelonie czy grać jeszcze lepiej?

2

Carles Naval? To błąd czy zbieżność imienia i nazwiska?

4

@trolownik Napiszę inaczej niż koledzy wyżej, bo tak się nie robi to imponuje gawiedzi ale każdy trener to zapamięta bo skoro raz znalazł kozła ofiarnego w postaci trenera to ja(teraz xavi) mogę być następny.

0

@Ptasior No mnie na przykład nie podszedł w ogóle i CR to był ostatni bond jakiego oglądałem.

1

@kryhaa Pewnie bym przyklasnął ale nie mając pieniędzy nie kupuje się zawodników pod sprawdzenie, teraz to transfer musi wypalić bo będzie katastrofa.

0

@Kondziubarca Dla niektórych jak polsat to nawet ten sam kraj.

0

@tomek8756 Ok fajnie tylko co z petentami :)

0

@kaamil1910 Złota gała jest za trofea, to ważniejsze ma Messi, no i kiedy kończy się głosowanie bo chyba wliczasz gole po jego zakończeniu.

0

@macio_944 Ja wciąż czekam na Amantadyne, ile jeszcze @amanter

1

@Kgorecki2500 Na poważnie w celu zajęcia Ukrainy? Jeśli tak to żadnych jak wyżej kilka dni i po fakcie.

0

@Dankhog Dlaczego oni nie potrzebują pieniędzy, więc stać ich na to.

0

@Remi70 Uuu ktoś chyba przegapił że to głównie elektorat pis jest niezaszczepiony, na pewno pozwolą im wymrzeć.

0

@Janas11224 Co to znaczy świetny? Świetny to on może jest dla Gaviego i Nico bo mogą się ogrywać ale jak ktoś chce trofeów to w Barcy trzeba na nie poczekać kilka lat.

0

@Messibestplayerintheworld Jak tylko będzie zdrowy z czym są ostatnio problemy.

0

2

@BOSSS85 Przede wszystkim mieliśmy zawodników w najlepszym wieku na najwyższym poziomie. Teraz mamy zaciąg wypalonych weteranów, dzieciarnię i czarną dziurę potencjalnych liderów w najlepszym piłkarskim wieku, którzy ta drużynę powinni napędzać.

(celowo pomijam nowe transfery)
Puyol Millito Marquez do tego weteran Sylvinho i Abidal, gdzie naszej obecnej obronie do tych gości, liderem powinien być w tym momencie ....Umtiti

Xavi Toure do tego 24 letni Iniesta teraz liderem (wedle niektórych to pomocnik ) powinien być coutinho hahahah albo co nawet śmieszniejsze SR

Atak Henry i Eto'o gdzie tu ich porównywać nawet, a tu na złość Depay to jedyny rozsądny kandydat na lidera :)

Takim zestawieniem łatwo pokazać że porównania z Pepem to raczej myslenie życzeniowe bo obecna kadra to o wiele mniej jakości talentu czy potencjału, wyniki porównywalne to byłby jakiś cud.

3

@PJ777 Ok ale może oni wiedza coś więcej i dlatego szybko zrywają kontakty, co jeśli rzeczywiście ma miejsce jest dobrym posunięciem.

14

Jemu i Lucho życie ostatnio dało w kość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?