Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JimMorrisonFCB Oskarżyła o gwałt wicepremiera i zniknęła. Niezbyt to było rozsądne a przynajmniej powrót do Chin.
2
@FC1899Barca Orze, słownik ci pomoże.
0
@arasz1819 A to już osobna kwestia jak widać problemy z inteligencją boiskową nie biorą się znikąd, bo poza boiskiem też jak widać ma braki.
1
@tomek8756 O jak ja się na WW wynudziłem strasznie mi było czasu szkoda poświęconego na ten film, co po części jest też winą Gadot.
0
@kuz A ja nie, mingueza to dzban żaden starszy zawodnik nie będzie atakował Holendra, bo tak się zazwyczaj nie robi jeśli nie jesteś w nim z konflikcie.
1
@AmigoBlancos Sporo już ograniczyłem, wcześniej oglądałem wiele lig i meczy teraz praktycznie tylko Barcę i LM.
Prawdopodobnie nigdy nie porzucę, jedyną opcja to taka że wprowadzą jakieś absurdalne zmiany.
Ja na przykład nie lubię najazdu na kibiców sezonowych, czy tekstów o tym że kibicem się nie bywa, niektórzy zapominają że ten sport ma sprawiać przyjemność przy oglądaniu i jeśli piłkarzom się za grube miliony nie chce to nie dziwię się że kibicom też tym bardziej że musza za to płacić.
3
@FC1899Barca Nie mam z tym najmniejszych problemów.
3
No to błąd takie wypowiedzi może lubi gawiedź ale nie trenerzy.
0
@MesQueUnClub_87 Ale tego łacha zastąpi zaraz następny, a znając kadry pis to po niedzielskim będziesz jeszcze płakał ;)
1
@Kgorecki2500 Widzę że będę osamotniony z jabłkami, truskawkami czy jagodami.
0
@arasz1819 Z drugiej strony ta akcja pokazała że po odejściu wcale nie ma cudów.
0
@MesQueUnClub_87 Ale co to zmieni?
0
@konrad1661 Cóż można podbić sobie PR.
28
@Deeespacito Bo miał problemy z barto, był wypalony i część kibiców też to widziała za co go krytykowano.
1
@klopx Brak uprawnienia do gry - Wszystkie rozgrywki
do 31 gru 2021
0
Znając życie skończy się tak że Dembele wejdzie na mus bo trzeba będzie ratować wynik i po meczu znów szpital tak jak było z Lyonem czy ostatnio z Dynamem.
0
@kkbarca No to jest problem jechania na nostalgii(i nie chodzi tylko o Xaviego) jak pierdolnie to ze zdwojoną siłą.
0
@DaPidejpi Andorze łatwiej nastukać goli, to takie porównanie jakie tu czytam odnośnie innego wybitnego strzelca.
3
@bartekvisca Sezon 08/09 grał z 20.
0
@Encore Pokazujący że ludzie nie znają realiów, taki trener nie wysyła Kapitana na trybuny a tym bardziej takiego piłkarza bez konsultacji z nim.
0
@KrychaFCB Widzisz to jest ten problem z łukaszenką i powód tego że od ponad dwóch dekad sprytnie lawiruje, jako UE nie możesz go wepchnąć w łapy Putina i on o tym doskonale wie więc tu przytuli euro tam Putina tu zaatakuje UE tam sprowokuje Putina i tak mu leci.
1
@ShinobiQWE No patrząc na wyniki to ciężko mi sobie wyobrazić że nagle pokonają ekipę silniejszą od siebie. Możliwe ale mało prawdopodobne.
0
@socha No tak ale mnie chodzi o ostatnie 2-3 lata kiepsko to wygląda, dlatego brazylijski skrzydłowy z Ajaxu(Antony) o którym teraz sporo osób pisze nie rozpala mojej wyobraźni jak u innych a raczej budzi pewne obawy.
0
@baartekk97 Trafne będzie przywołanie metzena i pobierania przez niego 500+
0
@Ojciec5tkidzieci Tak patrzę na te nazwiska i gwiazdy Ajaxu to średnio sobie radzą po transferach.
2
@SuperPatsonFCB No to był by potężny bat na tych wszystkich którzy produkowali wręcz posty jak to Robert się super prowadzi tak jakby miał 37 lat :).
Nie rozumiem dlaczego miałby kończyć karierę znudził się czy co, nagle gra z orzełkiem to już nie honor, w wymówki że nie da reprezentacji aż tyle też nikt nie uwierzy z oczywistych powodów.
0
@igor69 No jak ktoś patrzy sentymentem to na pewno, nawet biorąc tylko pod uwagę prime to było bliższe ale wciąż dyskusyjne.
0
@Rewolucja123 Ale ja nie piszę że to źle że go krytykowałeś, czy że na krytykę nie zasłużył tylko stwierdzam że to jego obrałeś sobie za cel, nie ma w tym nic złego ja na przykład nie mogę patrzeć na Coutinho
0
@Rewolucja123 Ale to były ataki bo nie tylko Holender zawodził, a koncentrowałeś się głównie na nim, nie widziałem byś poświęcał tak wiele uwagi innym zawodnikom którzy grali również poniżej oczekiwań a Frankkie meczy sam nie przegrywał, a do kilku można było naprawdę się doczepić Holendra tłumaczył w małym stopniu przynajmniej wiek i zmiana środowiska.
0
@arasz1819 No to będzie dla niego trudne jak jego idol będzie stawiał na jego cel ataków.