La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

konto usunięte

0

Ludzie troszkę wypadałoby pomyśleć. Nie wierzycie chyba w to, że taki np. Błaszczak jest na tyle głupi i np. to przez przypadek udostępnił takie dane? Jak czytam na necie to najprawdopodobniej te dane wyciekły z Szefostwa Planowania Logistycznego w Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy, bo to mniej więcej w tej jednostce odbywa się planowanie zakupów i ktoś podobno mógł dla ułatwienia swojej pracy scalić dane w jedną bazę danych w stworzonym w tym celu programie i hops poszło. Ciekawe czy było to celowe, czy przez przypadek, aczkolwiek nie chciałbym być w skórze tego człowieka, który to udostępnił / spowodował ten wyciek.

0

@Kurkmen A co jeśli władza wie co się dzieje, lub co się będzie działo, niby przypadkowy wyciek, a jak już przyjdzie co do czego, czyli Rosja będzie chciała na nas napaść to oni spier*olą gdzieś do Skandynawii i będą patrzeć jak nas wycinają w pień?

#teoriespiskowe

konto usunięte

1

@ranger3120 w 90% wojen nowoczesnych władze uciekają w trakcie lub stricte przed wojną, także nic odkrywczego nie napisałeś.

0

@Kurkmen maowieckiego żona już tam sprzedała jakieś działki na których chyba zarobiła 15 milionów, tera do kantoru na dolary rozmienić i wyprowadzka na alaske xd

konto usunięte

1

@ranger3120 oni już ogarnęli sobie posiadłości w Londynie. Także wiesz. :)

0

@Kurkmen myślisz, że opłaca się już zacząć naukę rosyjskiego?

konto usunięte

0

@ranger3120 ja bym raczej celował w jakiś kraj skandynawski.

0

@Kurkmen Przecież te wszystkie jednostki są wręcz upchane do sufitu wszelkiej maści wnuczkami synowymi itd generałów i niższych stopni, tam nie ma ludzi o wysokich kompetencjach tylko o rozległych znajomościach, obstawiam błąd.

A dlaczego nie chciał byś być w jego skórze, nic wielkiego mu się nie stanie w najgorszym razie zmienią mu/jej plebanię(chyba że znają haki że to sympatyk tuska).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?