La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1132 Culés

4

Ez Luuk Ferran Torres. No jak se pomyśle o tym, że takie obecnie mamy tridente mając tu takie gwiazdy przez wiele dekad jak MSN, Villa, Ibra, Eto, Ronnie, Kluivert, Overmars, Rovaldo, figo, Ronaldo Nazario, Stoichkov, Romario, Laudrup, Lineker, Schuster, Maradona, Cruyff czy wcześniej Rexach, Kocsis, Kubala i Hiszpański Luisito Suarez to ja sobie myślę czy to jest pokuta jakaś?... Jeszcze się interesujemy Adamą Traore, który ma 1 bramke przez pół roku czy Moratą.. cóż.

3

@Coutinho007 Pokuta za złe zarządzanie. Ale nie martw się, nadchodzą lepsze czasy ;D

1

@Worny Troche sie na nie poczeka zapewne...

konto usunięte

1

@Coutinho007 Ibra cały jeden sezon :D

1

@Ronmes Ale był? Był, pewnie Ibra gdyby teraz był z tamtego okresu to by skakał z radości ;)

1

@Worny Szkoda, że to my kibice pokutujemy przez tego okulara przeklętego a on póki co wolny :D

2

@Coutinho007 No z Overmarsa to było tyle pożytku że ho ho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?