- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
7
Wybory albo śmierć! Januszu, zrób coś dobrego dla Polski i spraw żeby ten rząd poszedł na śmietnik historii
1
@barcelonaLM oby nowe wybory i to na wiosnę. Ile bym dał...Nie wiem czy Polska jest gotowa na kolejne 2 lata rządów PiS.
Najlepsza sytuacja dla Polski, to nie możność skonstruowania bez Konfy i jakiejś jeszcze partii koalicji rządowej. PiS i KO nie pójdą razem w koalicje.
Obawiam się jednak tego, że RN wejdzie z PiSem w koalicję, a to byłaby tragedia. Socjalizm zachowany, zwiekszony nacjonalizm i konserwatyzm. W Konfederacji mimo wszystko skrzydło Korwina blokuje zapędy RN, ale ile będą w stanie?Teoretycznie jest możliwy taki scenariusz PiS+RN
Liczę cały czas na KO+Polska 2050+Konfederacja. Jedyny, który zapewni liberalizację, stopniową, gospodarki oraz nie rozszerzy konserwatyzmu w Polsce. Plus nie będzie aż takiego dzielenia Polaków.
0
@barcelonaLM Janusz Kowalski nie może istnieć naprawdę..Jak taki człowiek mógł zostać wybrany do Sejmu,to nie mam pojęcia
1
@tomek8756 taki trochę Andruszkiewicz. Nie znam jednak na tyle Kowalskiego, by zauważyć więcej jego cech. Kłótliwy, wyszczekany, ale czasami miał rację. Jakoś ominęły mnie jego wywody i tylko parę razy go słuchałem. Jakby jednak przyczynił się do wcześniejszych wyborów, to chwała mu
0
@michal26 RN cięgnie jakoś chyba do Ziobry.. Konfederacja powinna wystartować bez RN w następnych wyborach.. nie chciałbym takiego Roberta Bąkiewicza w Sejmie
Tak, Andruszkwicz to dobry typ.. wystartował jako "antysystemowiec "z Kukizq15 a dał się kupić za take wiceministra cyfryzacji
1
@michal26 Konfederacja z KO to mogłaby być dobra koalicji, gdyby Konfa hamowała KO pod względem światopoglądowym. Kwik ze strony PiSowców i lewicy byłby bezcenny :)
1
@tomek8756 Szczeka i tyle kolejne wybory go skasują, no chyba że konfa go przygarnie.