1

@BARCA1899Messi Raz zawodnicy za free zawsze dostają więcej niż gdyby zostali zakupieni.
Dwa Araujo ma potencjał niektórzy widzą go już wśród najlepszych(ja uważam że sporo mu jeszcze brakuje) ale tu trzeba uważać bo powoli wychodzimy na prostą.
Trzy tu masz jeszcze jeden powód https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11493399#comment-11493399
Zapewne istnieją jeszcze 4,5,6 o których nawet nie pomyślałem.

Przypomną tylko że dla moriby robiono wyjątek w LM odnośnie finansów, happy endem to się nie skończyło.

0

@Emhyr Dlaczego? Wielu piłkarzy na przestrzeni lat pokazało że jak nie chcą odchodzić to nie odchodzą. A klub może im co najwyżej na złość robić.

0

@SirChuck Gavi nie może grać całego sezonu, a Nico nie jest w stanie więc spokojnie.

0

@reloaded Ja gdzieś widziałem że ojcowie bardzo małych dzieci ale nie weryfikowałem.

0

@Roni/VEB Jak sobie wybierze hiszpańskojęzyczny stan to czemu nie.

0

@sergio5 Dla mnie to dość śmieszne bo Włoch również miał ego kilka klas wyżej niż umiejętności zajeżdża hipokryzją mocno.

0

@SkN Ale to jest pokłosie pseudo dziennikarzy i tego jak rozkręcili całą akcję(poniekąd rozumiem ich działanie choć nie ma to wiele wspólnego z etyką dziennikarską) wszędzie było o niesamowitym Polaku i słabo grającym Messim kilku znajomych osób które nie interesują się piłką nie wierzyło jak pokazałem im tylko suche statystyki! obydwóch bo w mediach była inna narracja.

I znów, mnie debata o złotą gałę już nudzi i nie rozumiem tej histerii niby są kryteria ale jak przychodzi co do czego to zwycięzca nie koniecznie powinien wygrać.(no i nagroda indywidualna w sporcie zespołowym to żart)

2

Ja tam nic oprócz gola fajnego nie widziałem, fakt akcja bramkowa super ale reszta wad dalej taka sama jak zawsze.

0

@ProMILs I po co by zatrzymać rozwój nowej drużyny która wreszcie wychodzi na prostą by Messi w komfortowych warunkach pokopał w piłkę ile rok(trzy lata to żart) i znów będzie my się odbijać bo pod niego trzeba ustawiać drużynę.
Ja tam jestem kibicem Barcelony i dla mnie ten powrót nie ma sensu i byłby szkodliwy dla klubu i drużyny, a takie posty w moim odczuciu to raczej kibiców Argentyńczyka a nie klubu.

0

@Janiama Raczej wątpliwe może jak będzie grał do 40 w MLS. O Messiem też mówili że łyknie CR bo lepiej się starzeje, ma lepszy współczynnik i będzie się bawił w lidze "farmerów".

0

@BARCA1899Messi Czyli tak jak ty ostatnio odnośnie pensji.

0

@Messibestplayerintheworld Uwielbiam to, tak jak spłaca pensję w koszulkach paryskich.

0

@jeyx77x Pewnie będzie, ale to sport i może być różnie, przecież może się np nie rozwijać już albo kontuzje mogą go wykończyć, zła zmiana klubu. Polecam poszukać wywiadu gdzie Xavi mówi o największym talencie LM.

0

@messi564 poziom ten sam, ale bramka ładna. Zwłaszcza wsadzanie na minę kolegów z drużyny podaniami to problem.

0

@Pogba No ok nie chcę go bronić ale musisz pamiętać że kiedyś dał się pokroić i nie obyło się bez komplikacji, trzeba być uczciwym.

1

@kamiVeB No może po katalońsku tak mówią, ale nie chcę w prowadzać w błąd.

1

@SkN Mnie rozkręcanie tej kłótni w kółko nuży, jak grają źle to prześcigają się który gorzej czy lepiej, albo który mniej przeszkadza drużynie. Jak grają koncerty(coraz rzadziej ale niektórzy nie chcą tego zaakceptować) to to samo tylko w drugą stronę.

0

@AlwaysBlaugrana No i dlatego dostanie wszędzie wiecej. A Pedri to bardziej łakomy kąsek. No jak dla mnie to Urusowi do topowego jeszcze brakuje trochę.

6

Ja bym to raczej traktował jako cos w rodzaju okna wystawowego by przypomnieć że tacy gracze istnieją.

0

@paweldunajecfcb Takiej powtórki(praktycznie rezerwy czyli bb ominął) to pewnie w najbliższym czasie nie ale kto wie.

0

@adrian89 Do szkolenia młodzieży jak najbardziej, mamy młodą ekipę która się dociera, w większości jej się chce, więc po co wracać do tego co wyglądało z roku na rok coraz gorzej, by pokopał rok dwa i drużyna znów weszła w maraz na kolejne dwa.

0

@Ronmes No to jak 16 letni Busquets nie jest wychowankiem to 17 leteni Puyol tym bardziej :)

1

@AlwaysBlaugrana @Gavinho No przykłady nie do końca celne, raz Pedri to jednak większa marka niż urus i Gavi dwa pomocnicy zarabiają więcej niż obrońcy a napastnicy(fati) to już w ogóle.

0

@NaFazieHitman Umtiti był czołowym ŚO, MŚ i miał debilną klauzulę na poziomie 50 mln, analogia nie do końca dobra.

0

@Jakchcesz po meczu ralu z psg pewien jegomość pisał że barca może z najlepszymi rywalizować i przyszedł mecz z galatą :)

0

@SelloutCrowd Z komentarzy od dwóch panów z redakcji można się dowiedzieć że są jego fanami no i głupi ruch na stronie robi, a to zawsze mile widziane.

1

@Pawlak1992 Myślę że fotografie tylko Ukraińców były by niesprawiedliwe bo Putin ma kilka innych nacji na sumieniu.

6

Ja tam się cieszę że Puig z golem, może ktoś sobie o nim przypomni i go kupią.

0

@Kitek1640 bardzo dobrze że strzelił, może komuś się przypomni i go kupią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?