Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo teraz mamy dwóch zawodnikow co grają na granicy czerwonej kartki.
0
Prosze Busi wez poproś o zmianę.
10
Gra Rakieta, tylko ubezpiecza w defensywie tragicznie grajacego Busquetsa.
1
Zastanawiam sie czy Busquets jest w stanie odebrac przeciwnikowi piłkę bez popełniania glupiego faulu.
3
Busquets od 2 sezonów gra taką padake, że czasami patrzeć na niego nie mogę. Co jak co, ale Rakieta go czapką nakrywa.
1
Busquets zaczyna mecz jak sabotażysta.
15
Zdjęcie Rafini najlepsze. Mógłbym wrzucić podobne.
2
Karim Benzema - Nowoczesna 9-tka
0
Mam tylko szczerą nadzieję, że Ramos nie wykluczy nam Messiego za pomocą jakiegoś chwytu MMA. Liczę na honorowy pojedynek obu drużyn.
0
Spokojnie. Nie ma co dramatyzować jak chodzi o skład. Wystarczyć, że Messi odpali i o resztę jestem spokojny.
3
To, że Suarez jest dalej na boisku, to jakaś patologia.. Cóż, jak widać, coś tam strzelił, chociaż tyle :)
13
Alena pograł 5 min i zrobił więcej niż Cou przez 80.
0
Też myślę, że był karny na Dembele
0
Obrona chyba spała w tej akcji ..
6
Powód jest jeden. Brak na rynku kogoś, kto na ten moment na pewno rozwiazalby wszystkie nasze bolączki. Ja dużych sukcesow z tym trenerem nie wróżę. Najwyżej zwycięstwo na ligowym podwórku.
3
Suarez dzisiaj miał z dwa dryblingi a'la Deulofeu, tylko z jeszcze gorszym rezultatem.
8
Trollem jesteś najlepszym, to muszę przyznać :)
25
Tylko czekam aż wejdzie pax i bedzie starał sie udowodnić, że Semedo zagrał słaby mecz.
0
Jak Velverde zdejmie Malcolma zamiast Coutinhio, to stracę wiarę w tego trenera.
3
Na prawdę oglądamy ten sam mecz?
4
Suarez gra jak junior.
12
Alba to jednak się urodził, żeby asystować Messiemu.
0
No i dziękuje. Tak to należy wykańczać.
2
Super zmiana, zamiast dobić przeciwnika to zamknijmy sie przed własną bramką, bo obrona to nasz żywioł.
0
Co to było? :O Messi, mogłeś już zakończyć ten mecz.
1
No to wiadomo, że karnych już nie będzie.
11
Dla mnie cała sytuacja z Denisem jest na prawdę żałosna i tu nie chodzi wcale o jego nastawienie. Denis był oddany i widać było spore chęci. W ostatnim sezonie Iniesty, gość wykręcił na prawdę bardzo dobre statystyki bramek i asyst, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że grał ogony i praktycznie za każdy dobry mecz dostawał w nagrodę 10 meczy na ławce. Teraz wiadomo czemu. Nie mógł grać za dużo, bo inaczej Barcelona musiała płacić kasę. Do tego doszła duża konkurencja w zespole itp. Nie chce przypominać ile Dembele czy Coutinho dostawali szans od pierwszej minuty mimo na prawdę bardzo słabych meczy, ale wiadomo, jak się płaci ponad 100mln za gracza, to się go wystawia choćby grał piach. Szkoda, że tak mało ludzi potrafi obiektywnie na to wszystko spojrzeć. Denis jest dobrym zawodnikiem, ale nigdy tak na prawdę, nie został tu obdarzony zaufaniem. (nie przypominam sobie, żeby zagrał chociaż dwa mecze z rzędu, ba, nawet jeden cały, nie licząc meczy z rezerwami Barcy.
0
Dobre pytanie. Sam niedawno wziąłem pakiet sportowy po zapewnieniu usługodawcy, że będę miał wszystkie mecze ligi hiszpańskiej i LM dostępne, a tu zonk. Część meczów dalej na canal +. Słyszałem, że niby jakoś za niedługo wszystko ma być na Eleven i polsat sport, ale ile w tym prawdy, to nie wiem.
0
Chleb wcześniej nie był genetycznie modyfikowany, tak jak ma to miejsce teraz. Szczególnie tyczy się to produktów pszennych, gdzie są to już ponad 3 - tysięczne modyfikacje orkiszu, który jest zbożem pierwotnym. Gluten ze zbóż pierwotnych jest ok, choć wcale nie trawi się go łatwo. Gluten z pszenicy modyfikowanej genetycznie już tak dobry nie jest i nasza tolerancja zależy ogólnie od stanu jelit oraz nawyków żywieniowych, trybu życia itp.
1
a ile on razy zagrał? 2 mecze? W jednym pamiętam był bliski strzelenia bramki i uratowania punktów, a w drugim grał chyba z rezerwami i zagrał na poziomie reszty zespołu, czyli słabo. Tak na prawdę nie dostał realnej szansy na pokazanie swoich możliwości. Uważam, że sprzedaż tego zawodnika to będzie ogromny błąd.