Ganador
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ja tam wolę nasz Bałtyk. Lubie jak mi jaja do dna morza przymarzają :D
1
ale to był mecz PK a nie ligowy. Ligowego meczu barca na anoeta nie wygrała od 2007r.
0
dokładnie to samo miałem napisać :)
2
Kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Powiedzial pewnie neymar tylko dlatego ze to jego rodak.
0
Ojj nie gadaj bo przed kontuzją robił różnice na prawej stronie. Co prawda przy tak grajacym gomesie jak wtedy każdy piłkarz wyglada jak messi ale vidal mial power.
Nie zmienia to faktu że też bym sie go pozbył.
1
Podpinam się do kolegi. Przynajmniej zróbcie tak, żeby każda reklama miała coś czym można ją wyłączyć. Korzystam z serwisu w 90% na telefonie i przyznaję, że jest to troche irytujące.
0
Nie podnoś sobie niepotrzebnie cisnienia. Nie ma sensu. A złota piłka to teraz tylko i wyłącznie plebiscyt najpopularniejszych pilkarzy.
1
Moim zdaniem według hiszpańskich sędziów, musi zatrzepotać siatka aby gol został uznany. Wtedy dopiero są pewni.
0
Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego transferu.
0
Gdzieś w jakimś artykule czytałem, że właśnie między innymi, oprócz kary finansowej zostaną wykluczeni z LM min. na 3 lata. Niestety nie jestem w stanie przytoczyć tegoż artykułu.
0
Gdzieś czytałam w jakimś artykule, że na sam koniec kariery chciałby przenieść się do Argentyny.
0
Ja zacząłem kibicować barcelonie dzięki Ronaldinho.
0
Kto bogatemu zabroni. Barcelone stac na taka wyplate a messi za to co zrobil dla klubu i dla calego swiata pilki noznej na to zasluguje.
0
Fajnie bylo by zobaczyc ich razem :)
0
Przeciez w tym okienku musza zarobic na transferach min 70 mln inaczej zostana ukarani wiec jak nie ponosza konsekwencji?
0
prawie 40 baniek rocznie + pewnie jakies bonusy. A swoja droga masz w artykule.
0
Warto. Dla takiego pilkarza warto. A barcelone stac.
0
Ja tez :-) mialem niezla beke z tych komentarzy ze messi odejdzie :-)
0
Wszystkiego najlepszego
4
Bardziej przydalaby sie czystka w szatni. Ze 3 - 4 zawodnikow powinnismy sprzedac, zanim kogokolwiek sprowadzimy.
0
Hahahahahahahahahahahahhahha :) stawiam ci piwo :)
0
Nie zawsze bedziemy wygrywac. Jeden slabszy mecz i juz wielki lament. Wazne jest to ze mamy punkt. A ten mecz byl lekcja dla pilkarzy jak nie grac, musza go jeszcze raz obejrzec, przeanalizowac i wyciagnac wnioski.
0
Ostatnio według taktyki to iniesta był ustawiony na skrzydle a grał na środku. Nie wydaje mi się aby el pistolero zawital dzisiaj na lewej stronie boiska.
1
Ja zawsze ogladam na:
www.mecze24.pl
I zawsze od razu włączam stream obcojęzyczny ponieważ polskie streamy zawsze się mocno zacinają. Osobiście polecam pokoje "vipbox od 2-4"
66
Wiedziałem, że wynegocjujemy w ciul "trudne" warunki zmiennych, no ale to, że "kolejne 10 milionów zależy od tego, czy Katalończycy awansują do Ligi Mistrzów przynajmniej raz w ciągu najbliższych pięciu lat.... "
Jebłem...
Łbem o ścianę...
0
Pewnie nie aczkolwiek bedzie mozna sie pokusic o poszukaniu transmisji na youtube
1
Masz jak wół w artykule
W związku z tym, jak poinformował klub, Urugwajczyk w przyszłym tygodniu uda się na zgrupowanie swojej reprezentacji i tam będzie kontynuował pracę nad powrotem do zdrowia.
0
Predzej 2230 jak juz sie przyzwyczaimy ze sa wsrod nas i mysla jak my :-P
0
Mozesz podac jakies zrodlo?
0
Gomes tez byl na poczatku zle oceniany i hejtowany na kazdym kroku, a po koncowce sezonu w jego wykonaniu wielu zmienilo o nim zdanie. Nie oceniajcie ksiazki po okladce. Dajcie mu zagrac chociaz jeden mecz zanim wylejecie na niego reszte swojej frustracji