Ganador
Dołączył/a: lipiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Ale im spier........l wesele.. Zajebisty prezent w twoim wymarzonym dniu bracie. Ciesze sie razem z toba i gratuluje. Odchodze z barcelony.
Nie no ku..wa klaniam sie nisko
1
W swietle prawa za n€ymara nie zaplacili ani centa. Dostal pieniadze od innej spolki i sam oplacil swoja klauzule.
4
Nowa. Podczas ostatniego meczu kontuzjowany po 15 minutach gry
0
Za neymara ma byc dembele, chociaz coutinho tez gra na skrzydle
0
W takim razie bede pierwszy i trzymam kciuki za twoja wrozbe
0
Boże jak za nim teskniłem :)
20
Nikt go nie sprzedal. N€ymar sam odszedl
0
Co jak co ale mnie np. interesuja informacje zwiazane z neymarem. Byl dla naszego zespolu kims waznym i zrobil dla nas naprawde wiele dobrego (chociazby tak czesto przytaczany przyklad na tej stronie 6:1 z PSG) wiec dlaczego tak wszyscy po nim jedziecie? Zdrajca? Jaki zdrajca. Neymar nigdy nie powiedzial ze kocha barcelone i ze zostanie w niej na zawsze. Mowil ze czuje sie dobrzei tylko tyle. Chlopak chce sie rozwijac, zostac liderem druzyny i ja mu zycze jak najlepiej. Co prawda stracil bardzo wiele w moich oczach poprzez sposob w jaki odszedl z klubu i w jaki sposob traktuje nas - kibicow.
9
Jezeli to pewne ze odchodzi do psg to zgadzam sie z toba w 100%