Dobry żarcik... Na szczęście nie prawdziwy. Kiedy to czytałem myślałem ze to prawda i martwiłem się o LM bo bedzie bronił PINTO ale zdałem sobie sprawe ze mogą wypożyczyć gomes'a z tottenhamu ;DD
torres jest bez formy i nam jest nie potrzebny... Nie wiem jakie plusy zyska na tym chelsea jak pedro jest tak słaby, że barca moze oddac im go za darmo. tymczasem Cuenca i S.Roberto są młodzi i niech nie odchodzą... Jeszcze słyszałem że barca chciała sciągnąć cahilla ale chelsea juz go praktycznie na chwistku ma... A Montoya może odejść nawet za darmo ;DDD
Komentarze
0
0
masz tu link:
http://www.livesports.pl/mecz/IZ66g5rf/#szczegoly-meczu
musisz tylko go odświezac
0
Ajj peszek . ładny strzał alexisa
0
prosze i macie tego Pinto.... Dzióra
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/match-archive/2011-2012/copa-del-rey/1-8-1st-leg/real-madrid_fc-barcelona/lineup
0
w ostaniej linijce opisu pisze ,ze zmierzaja po 2 tytuł chyba 3 trofeun superpuchar, puchar gampera, i to teraz edzie
0
Dzięki i nawzajem ;DD
0
http://s21.gladiatus.pl/game/c.php?uid=87892
0
Dobry żarcik... Na szczęście nie prawdziwy. Kiedy to czytałem myślałem ze to prawda i martwiłem się o LM bo bedzie bronił PINTO ale zdałem sobie sprawe ze mogą wypożyczyć gomes'a z tottenhamu ;DD
0
torres jest bez formy i nam jest nie potrzebny... Nie wiem jakie plusy zyska na tym chelsea jak pedro jest tak słaby, że barca moze oddac im go za darmo. tymczasem Cuenca i S.Roberto są młodzi i niech nie odchodzą... Jeszcze słyszałem że barca chciała sciągnąć cahilla ale chelsea juz go praktycznie na chwistku ma... A Montoya może odejść nawet za darmo ;DDD