0

0

masz tu link:
http://www.livesports.pl/mecz/IZ66g5rf/#szczegoly-meczu
musisz tylko go odświezac

0

Ajj peszek . ładny strzał alexisa

0

prosze i macie tego Pinto.... Dzióra

0

Valdes
puyol pique abidal
Alves xavi cesc iniesta
cuenca messi alexis

0

Właśnie Torres by się przydał. Jak pamiętam z gry w AM i LIVER... to miał świetne wykończenie teraz nie wiem bo w chelsea nie ma zadnego gracza który rozgrywa (lampard siedzi na ławce). Jakby przeszedł do Blaugrany strzelał by wiele bramek, bo by miął takich rozgrywających ja Cesc, Xavi, Iniesta czy messi.

0

Dobry żarcik... Na szczęście nie prawdziwy. Kiedy to czytałem myślałem ze to prawda i martwiłem się o LM bo bedzie bronił PINTO ale zdałem sobie sprawe ze mogą wypożyczyć gomes'a z tottenhamu ;DD

0

Śmiesznie wyszli dani i Alexis po golu... Ale zdjęcie z prezentacji Cesca jest Zaje*****

0

Na zdjęciu numer 5 Dani wyszedł troszkę pedalsko ale jest "Nice"

0

torres jest bez formy i nam jest nie potrzebny... Nie wiem jakie plusy zyska na tym chelsea jak pedro jest tak słaby, że barca moze oddac im go za darmo. tymczasem Cuenca i S.Roberto są młodzi i niech nie odchodzą... Jeszcze słyszałem że barca chciała sciągnąć cahilla ale chelsea juz go praktycznie na chwistku ma... A Montoya może odejść nawet za darmo ;DDD

0

Dzięki i nawzajem ;DD

0

Najlepiej to jak na ławce nie będzie messiego... On praktycznie ciągle gra. Niech odpocznie.
Ważne zeby wystawił młodzików jak Fontas, Bartra,cuenca

0

Rossi nie jest zły ale alexis lepszy. Czekam na rossiego, bale i "fabiana" lub "wojtka"

0

Dla mnie to Villa mógłby odejść z Barcy... Są lepsi jak : Alexis lub Cuenca...
To są młodzi gracze i na nich trzeba stawiac:DDD

0

gdzie takie coś można dostać.Mam odłożone trochę kasy więc sobie kupie...

0

w ostaniej linijce opisu pisze ,ze zmierzaja po 2 tytuł chyba 3 trofeun superpuchar, puchar gampera, i to teraz edzie

0

Słaba jest ta strona....

Na innej stronie piszą juz ze henrik larsson kończy karierę...

0

witam.

Zaraz ci dam link na koszulki...

Czekałem na ten transfer od 2009 roku...Wreście

0

kapitanem jest abidal!

lipna ta strona zdjecie villi ze stara koszulką!

0

Ja tak z czystej ciekawości jestem ciekawy czy to prawda z tym transferem. Wbiłem na oficjalna stronę Arsenalu. Piszą tam, że real zaproponował za Fabragasa 50 mln funtów.

http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21377_Wielka-oferta-Realu-za-Ceska.shtml

Cesc się wypowiedział, że z barceloną to koniec!

http://www.kanonierzy.com/shownews_id-21336_Fabregas--Koniec-z-Barcelona-.shtml

Nie wiem już komu wierzyć czy oficjalnej stronie barcelony czy oficjalnej stronie arsenalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?