20 kwietnia 2016, 01:26
0
Brakuje mi strasznie Puyola, Valdesa,Xaviego ale walczymy do końca !!
2 lutego 2016, 22:28
Koszuleczka ja za najlepszych czasów Roniego :D https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZFoQ7LIgSn7ppRKTXq_Emv3uJWM_Xi6eQ6L_FwAcfSRO_VZtu
21 kwietnia 2015, 12:15
Czy ja wiem czy finał z Porto byłby słaby? Porto jest drużyna która walczy i nie patrzy kogo ma za rywala według mnie finał mógłby być bardzo fajny.
21 kwietnia 2015, 12:05
Czuje ze w półfinale zagramy z Juve a Finał z Porto :D
13 kwietnia 2015, 11:45
26
Wyjdź... człowieku bo nie wiesz co piszesz -.-
28 lutego 2015, 17:28
2
Suarez i Rakieta BAJKA !
28 lutego 2015, 17:09
był karny mijał ich jak pachołki -.-
28 stycznia 2015, 21:21
1
Ter Stegen co piłe dał :O !
5 stycznia 2015, 17:40
Co to się odpierdala w tym klubie ://
17 grudnia 2014, 23:20
HAHA to pożartował ładnie z tą stratą moralną :D
16 grudnia 2014, 23:43
4
Teraz wiem dlaczego Masip nie dostaje szansy na gre ....
26 listopada 2014, 23:57
Santos na to liczy bo w klauzuli Neymara jest chyba coś o złotej piłce ze jak ja dostanie lub będzie w finałowej trojce otrzymają jakiś tam pieniądz .
24 września 2014, 22:50
kto najwięcej przebiegł ? Douglas :D
22 maja 2014, 14:09
http://www.mundodeportivo.com/20140522/en-directo/ter-stegen-portero-barca_54408194173.html Dla tych co chca juz oglądac :D
15 listopada 2012, 00:40
Prawdopodobnie skręcony stawo skokowy . . . miałem to samo i tez kostka była jak piłka.
22 września 2012, 22:35
Wyczuwam bramkę :D
21 grudnia 2010, 21:54
Mogli byśmy zagrać pierwszy mecz podstawowym składem a potem rezerwówką.
4 grudnia 2010, 21:33
Jaki wynik ?
28 listopada 2010, 00:22
Nie City nie odda teveza.
28 listopada 2010, 00:21
Lepiej zeby gral w 2 skladzie Mino bo on nie szaleje jak pinto i sie stara.
28 listopada 2010, 00:20
Maicon zastapił by dobrze alvesa ale mam nadzieje ze nie odejdzie.
20 listopada 2010, 21:34
Barca Pobiła rekord Rekord Barcy to 6-0
20 listopada 2010, 21:33
Jeszcze 2
20 listopada 2010, 21:31
:)Niech Real nie sie przygotuje na Camp nou
6 października 2010, 20:19
ZA rok lub dwa dojdzie do nas Ruben Mino i po sprawie.
29 września 2010, 21:18
szkoda );
29 września 2010, 17:30
bo kibice boja się o messiego jak zostanie mocno z faulowany to może być tragicznie.
11 maja 2010, 15:09
Po tym sezonie Ibrahimovic sie zgra z Barcelona co wy myslice ze przychodzi zlatan i juz zgrany nie po tym sezonie ibra bedzie lepiej zgrany.
24 kwietnia 2010, 10:46
http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/temporada_09-10/arxiu_partits/champions_league/semifinals/jornada01/inter_Barcelona/partit.html niewiem za co messi mógł byc zawieszony jezeli w całym sezonie ma 2 zółte kartki jedna w lidze mistrzów a druga w lidze :) pozdrawiam ONET
24 kwietnia 2010, 10:41
wybrechałem onet napisali zawieszony za kartki alves i messi a takze victor valde a o puyolu nie naspisali hahahaha
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Brakuje mi strasznie Puyola, Valdesa,Xaviego ale walczymy do końca !!
0
Koszuleczka ja za najlepszych czasów Roniego :D
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZFoQ7LIgSn7ppRKTXq_Emv3uJWM_Xi6eQ6L_FwAcfSRO_VZtu
0
Czy ja wiem czy finał z Porto byłby słaby? Porto jest drużyna która walczy i nie patrzy kogo ma za rywala według mnie finał mógłby być bardzo fajny.
0
Czuje ze w półfinale zagramy z Juve a Finał z Porto :D
26
Wyjdź... człowieku bo nie wiesz co piszesz -.-
2
Suarez i Rakieta BAJKA !
0
był karny mijał ich jak pachołki -.-
1
Ter Stegen co piłe dał :O !
0
Co to się odpierdala w tym klubie ://
0
HAHA to pożartował ładnie z tą stratą moralną :D
4
Teraz wiem dlaczego Masip nie dostaje szansy na gre ....
0
Santos na to liczy bo w klauzuli Neymara jest chyba coś o złotej piłce ze jak ja dostanie lub będzie w finałowej trojce otrzymają jakiś tam pieniądz .
0
kto najwięcej przebiegł ? Douglas :D
1
http://www.mundodeportivo.com/20140522/en-directo/ter-stegen-portero-barca_54408194173.html Dla tych co chca juz oglądac :D
0
Prawdopodobnie skręcony stawo skokowy . . . miałem to samo i tez kostka była jak piłka.
0
Wyczuwam bramkę :D
0
Mogli byśmy zagrać pierwszy mecz podstawowym składem a potem rezerwówką.
0
Jaki wynik ?
0
Nie City nie odda teveza.
0
Lepiej zeby gral w 2 skladzie Mino bo on nie szaleje jak pinto i sie stara.
0
Maicon zastapił by dobrze alvesa ale mam nadzieje ze nie odejdzie.
0
Barca Pobiła rekord
Rekord Barcy to 6-0
0
Jeszcze 2
0
:)Niech Real nie sie przygotuje na Camp nou
0
ZA rok lub dwa dojdzie do nas Ruben Mino i po sprawie.
0
szkoda );
0
bo kibice boja się o messiego jak zostanie mocno z faulowany to może być tragicznie.
0
Po tym sezonie Ibrahimovic sie zgra z Barcelona co wy myslice ze przychodzi zlatan i juz zgrany nie po tym sezonie ibra bedzie lepiej zgrany.
0
http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/temporada_09-10/arxiu_partits/champions_league/semifinals/jornada01/inter_Barcelona/partit.html
niewiem za co messi mógł byc zawieszony jezeli w całym sezonie ma 2 zółte kartki jedna w lidze mistrzów a druga w lidze :) pozdrawiam ONET
0
wybrechałem onet napisali zawieszony za kartki alves i messi a takze victor valde a o puyolu nie naspisali hahahaha