0

mi sie wydaje ze to tylko plotka mediów bo na oficialnej stronie barcy nie ma nic takiego :)

0

co kur.. zrobil 2 razy pique co za jeb ... dziecko sse zaczoł rząglowac w polu karnym i takiej sytuacji jak on to trzeba strzelac na długi jezu zeby taka okazje miał messi

0

Kibice barcy dawajcie o trujemy inter ^ ^

0

tak jak barca strzeli 2 gole wychodzi !!

0

2 GOLE I WYCHODZIMY JA WIERZE BARCA OLE messi zaczaruje jak zawsze na camp nou

0

2 gole na Camp Nou i wychodzimy :)

0

Mnie juz wnerwia guardiola dlaczego niemoze byc takiego składu jak w tamtym roku czyli

Valdes,Puyol,Pique,Alves,Abidal,yaya Toure,Iniesta,XAVI,henry,Ibra,Messi.

wiecie dlaczego henry słabo gra bo zagrał w tym sezonie tylko 7 meczy i strzelił3 gole i i forma mu spada bo siedzi na ławie pozdro dla kibiców :)

0

ej jest nadzieja przeciesz z arsenalem był tez w 2połowie fatalnie a pozatym tylko musimy strzelic gole i wychodzimy 1 mecze były po wyjscu z grupy ftalne ze sttutgardem 1:1 z arsenalem 2:2 a u siebie jak gralismy to ile było 4:0 i 4:0 ja wieze i zpbaczycie zagramy w finale VISCA EL BARCA

0

Ja zawsze doceniałem Valdes Jestem sam bramkarzem :)

Pamiętam nieudany sezon Barcy 2006-2007 Jak Grali z Liverpoolem :(

Ale wiedziałem Ze może być tylko lepiej i tak było.

VALDES Oby tak dalej mam nadzieje ze nagroda najlepszego bramkarza Europy i Świata powędruje do niego pozdrawiam KIBICÓW BARCY.

0

Nie zgadzam się do odejścia Henrego dlatego że Henry możne pokazać jeszcze klasę przykładem jest teraz Ronaldinho sprzedany i teraz pokazuje dobra grę :) a henry jeszcze zabłyśnie pozdrawiam KIBICÓW BARCY !!!!

0

haryztybetu: jak on mógł strzelić bramkę Valdesowi ?? przecież to jedna drużyna

0

Była ręka łosiu :)

0

Messi 101 Bramek w barwach BARCY!!

0

C.Ronaldo zrobił to dla podlizu iliczy na transfer do bracy bo realowi nie idze jak messi go osmieszył w finale zakładajac mu ole odrazu zaczoł go szarpac i wogóle to jest podejrzane

0

Prawda ale fart mu pomugł i bramka wpadła ładna a iniesta ma 6 instynk strzelecki

0

Najpiekniejsza Brama w tej edycji ligi mistrzów to była essiena sami przyznajcie piękny wolej od poprzeczki ale i tak go nie lubie ale bramka była piekna

0

http://www.atdhe.net/11127/watch-estudiantes-la-plata-vs-fc-barcelona Mi ten Lin dobrze chodzi niewiem jak wam pójdzie

0

Oby messi grał

0

Nie narzekajcie na mesiego wrócił po kopnięciu w głowę i kontuzji nogi i to wiadomo forma spada i w ogóle chce pokazać jak ośmieszył c.Ronaldo i obrone real i innych :) BARCAAA

0

hahah Puyol od małego gra w Barcelonie

0

Casilias Jest 1Bramkarzem świata A victor Valdes Jest 3 ma jeszcze szanse

0

Ale Barca pokazała piękno futbolu piękny mecz pięknie grała cała drożyna teraz czas na Real Messi i Ibra oszczędzeni BARCA!!!

0

Powiem krótko Zdarza się

0

Tu taj Victorow Valdesowi chodzi o to żeby pokazać swą najwyższą formę i jaki jest dobry chociaż pokazał to w finale ligi mistrzów chce udowodnić ze jest jednym z najlepszych bramkarzy świata i ja w to wierze BARCA -Real2-0 Dla Barcy :) BARCAA

0

dla mnie Ibra był zawsze lepszy od eto'o lubiałem go i będę i się ciesze ze jest w Barcelonie a w Madrycie strzeli2 gole on umie strzelić z każdej pozycji bramkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?