co kur.. zrobil 2 razy pique co za jeb ... dziecko sse zaczoł rząglowac w polu karnym i takiej sytuacji jak on to trzeba strzelac na długi jezu zeby taka okazje miał messi
ej jest nadzieja przeciesz z arsenalem był tez w 2połowie fatalnie a pozatym tylko musimy strzelic gole i wychodzimy 1 mecze były po wyjscu z grupy ftalne ze sttutgardem 1:1 z arsenalem 2:2 a u siebie jak gralismy to ile było 4:0 i 4:0 ja wieze i zpbaczycie zagramy w finale VISCA EL BARCA
Nie zgadzam się do odejścia Henrego dlatego że Henry możne pokazać jeszcze klasę przykładem jest teraz Ronaldinho sprzedany i teraz pokazuje dobra grę :) a henry jeszcze zabłyśnie pozdrawiam KIBICÓW BARCY !!!!
C.Ronaldo zrobił to dla podlizu iliczy na transfer do bracy bo realowi nie idze jak messi go osmieszył w finale zakładajac mu ole odrazu zaczoł go szarpac i wogóle to jest podejrzane
Najpiekniejsza Brama w tej edycji ligi mistrzów to była essiena sami przyznajcie piękny wolej od poprzeczki ale i tak go nie lubie ale bramka była piekna
Nie narzekajcie na mesiego wrócił po kopnięciu w głowę i kontuzji nogi i to wiadomo forma spada i w ogóle chce pokazać jak ośmieszył c.Ronaldo i obrone real i innych :) BARCAAA
Tu taj Victorow Valdesowi chodzi o to żeby pokazać swą najwyższą formę i jaki jest dobry chociaż pokazał to w finale ligi mistrzów chce udowodnić ze jest jednym z najlepszych bramkarzy świata i ja w to wierze BARCA -Real2-0 Dla Barcy :) BARCAA
dla mnie Ibra był zawsze lepszy od eto'o lubiałem go i będę i się ciesze ze jest w Barcelonie a w Madrycie strzeli2 gole on umie strzelić z każdej pozycji bramkę.
0
mi sie wydaje ze to tylko plotka mediów bo na oficialnej stronie barcy nie ma nic takiego :)
0
co kur.. zrobil 2 razy pique co za jeb ... dziecko sse zaczoł rząglowac w polu karnym i takiej sytuacji jak on to trzeba strzelac na długi jezu zeby taka okazje miał messi
0
Kibice barcy dawajcie o trujemy inter ^ ^
0
tak jak barca strzeli 2 gole wychodzi !!
0
2 GOLE I WYCHODZIMY JA WIERZE BARCA OLE messi zaczaruje jak zawsze na camp nou
0
2 gole na Camp Nou i wychodzimy :)
0
Mnie juz wnerwia guardiola dlaczego niemoze byc takiego składu jak w tamtym roku czyli
Valdes,Puyol,Pique,Alves,Abidal,yaya Toure,Iniesta,XAVI,henry,Ibra,Messi.
wiecie dlaczego henry słabo gra bo zagrał w tym sezonie tylko 7 meczy i strzelił3 gole i i forma mu spada bo siedzi na ławie pozdro dla kibiców :)
0
ej jest nadzieja przeciesz z arsenalem był tez w 2połowie fatalnie a pozatym tylko musimy strzelic gole i wychodzimy 1 mecze były po wyjscu z grupy ftalne ze sttutgardem 1:1 z arsenalem 2:2 a u siebie jak gralismy to ile było 4:0 i 4:0 ja wieze i zpbaczycie zagramy w finale VISCA EL BARCA
0
Ja zawsze doceniałem Valdes Jestem sam bramkarzem :)
Pamiętam nieudany sezon Barcy 2006-2007 Jak Grali z Liverpoolem :(
Ale wiedziałem Ze może być tylko lepiej i tak było.
VALDES Oby tak dalej mam nadzieje ze nagroda najlepszego bramkarza Europy i Świata powędruje do niego pozdrawiam KIBICÓW BARCY.
0
Nie zgadzam się do odejścia Henrego dlatego że Henry możne pokazać jeszcze klasę przykładem jest teraz Ronaldinho sprzedany i teraz pokazuje dobra grę :) a henry jeszcze zabłyśnie pozdrawiam KIBICÓW BARCY !!!!
0
haryztybetu: jak on mógł strzelić bramkę Valdesowi ?? przecież to jedna drużyna
0
Była ręka łosiu :)
0
Messi 101 Bramek w barwach BARCY!!
0
C.Ronaldo zrobił to dla podlizu iliczy na transfer do bracy bo realowi nie idze jak messi go osmieszył w finale zakładajac mu ole odrazu zaczoł go szarpac i wogóle to jest podejrzane
0
Prawda ale fart mu pomugł i bramka wpadła ładna a iniesta ma 6 instynk strzelecki
0
Najpiekniejsza Brama w tej edycji ligi mistrzów to była essiena sami przyznajcie piękny wolej od poprzeczki ale i tak go nie lubie ale bramka była piekna
0
http://www.atdhe.net/11127/watch-estudiantes-la-plata-vs-fc-barcelona Mi ten Lin dobrze chodzi niewiem jak wam pójdzie
0
Oby messi grał
0
Nie narzekajcie na mesiego wrócił po kopnięciu w głowę i kontuzji nogi i to wiadomo forma spada i w ogóle chce pokazać jak ośmieszył c.Ronaldo i obrone real i innych :) BARCAAA
0
hahah Puyol od małego gra w Barcelonie
0
Casilias Jest 1Bramkarzem świata A victor Valdes Jest 3 ma jeszcze szanse
0
Ale Barca pokazała piękno futbolu piękny mecz pięknie grała cała drożyna teraz czas na Real Messi i Ibra oszczędzeni BARCA!!!
0
Powiem krótko Zdarza się
0
Tu taj Victorow Valdesowi chodzi o to żeby pokazać swą najwyższą formę i jaki jest dobry chociaż pokazał to w finale ligi mistrzów chce udowodnić ze jest jednym z najlepszych bramkarzy świata i ja w to wierze BARCA -Real2-0 Dla Barcy :) BARCAA
0
dla mnie Ibra był zawsze lepszy od eto'o lubiałem go i będę i się ciesze ze jest w Barcelonie a w Madrycie strzeli2 gole on umie strzelić z każdej pozycji bramkę.