O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nic nie będziesz miał, to nie jest Biuro Podróży!! Chcesz coś mieć to idz sobie do travel coś tam, wykup bilet i masz wyjazd do Barcelony. Przestańcie gamonie traktować FCBP jako płatne biuro podróży - dajecie 70zł i myślicie że za darmo pojedziecie na mecz i wszystko za was inni załatwią - paranoja :[

0

Ignerski Nas skarał :P

0

Można wrzucać brameczki na takie serwery żeby mi nie pisało, że aktualnie pobiera jak nie pobieram czyli wszystkie rapidy czy te hoty :/ są inne serwy które jakoś lepiej działają ;)

0

Super, że tym razem aż tyle tych serwerów podaliście ale ja mam jedno pytanko: dlaczego nie dacie linka do wszystkich bramek w jednym pliku? rozumiem jak padają w meczy 2 bramki to jeszcze można się pobawić ale jak 5 ... za dużo klikania i czekania. Proszę zastanówcie się nad tym ;) Co nie zmienia faktu, że swoją robotę wykonujecie rewelacyjnie :]

P.S. tak wiem, że linki do bramek w jednym pliku można znaleźć w komentarzach, nie raz z nich korzystałem ;)

0

platforma n - kanał 66 :) właśnie pokazują spotkanie tych ze stolicy ;)

Zobacz wszystkie

0

Nic nie będziesz miał, to nie jest Biuro Podróży!! Chcesz coś mieć to idz sobie do travel coś tam, wykup bilet i masz wyjazd do Barcelony. Przestańcie gamonie traktować FCBP jako płatne biuro podróży - dajecie 70zł i myślicie że za darmo pojedziecie na mecz i wszystko za was inni załatwią - paranoja :[

0

Tak jak obiecałem wrzuciłem fiestę na inny serwerek.

Jeśli ktoś z władnych będzie mógł to proszę je zamieścić a mojego posta najwyżej usunąć ;)

http://www1.zippyshare.com/v/94977580/file.html

http://www11.zippyshare.com/v/78104499/file.html

http://www6.zippyshare.com/v/6442497/file.html

http://www.zippyshare.com/v/51084652/file.html

:)

0

żałosny to Ty jesteś i jak nie możesz patrzeć to zmień kanał a najlepiej klub ... Panu już podziękujemy :/

Do Konradinho: ten Pan w koszulce domowej FCB to dwukrotny uczestnik wyjazdów z FCBP :] Wiesiu gratuluje medialności ;)

0

Dokładnie, platforma n i kanał 67 Leonesa - FC BARCELONA 22:00 :D

"Sportklub+ można także złapać FTA na 1W/Thor/Intelsat" - cokolwiek to znaczy ;)

0

Ludziki mają rację, jedynie bramki umieszczone na Rapidzie działają ... sprawdziłem Zippy i upit i tam nic nie działa :/ chyba trzeba zmiany zrobić Panowie ;)

Nie mniej dzięki za trud :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?