0

Nic nie będziesz miał, to nie jest Biuro Podróży!! Chcesz coś mieć to idz sobie do travel coś tam, wykup bilet i masz wyjazd do Barcelony. Przestańcie gamonie traktować FCBP jako płatne biuro podróży - dajecie 70zł i myślicie że za darmo pojedziecie na mecz i wszystko za was inni załatwią - paranoja :[

0

Ignerski Nas skarał :P

0

Można wrzucać brameczki na takie serwery żeby mi nie pisało, że aktualnie pobiera jak nie pobieram czyli wszystkie rapidy czy te hoty :/ są inne serwy które jakoś lepiej działają ;)

0

Super, że tym razem aż tyle tych serwerów podaliście ale ja mam jedno pytanko: dlaczego nie dacie linka do wszystkich bramek w jednym pliku? rozumiem jak padają w meczy 2 bramki to jeszcze można się pobawić ale jak 5 ... za dużo klikania i czekania. Proszę zastanówcie się nad tym ;) Co nie zmienia faktu, że swoją robotę wykonujecie rewelacyjnie :]

P.S. tak wiem, że linki do bramek w jednym pliku można znaleźć w komentarzach, nie raz z nich korzystałem ;)

0

platforma n - kanał 66 :) właśnie pokazują spotkanie tych ze stolicy ;)

0

Dokładnie, platforma n i kanał 67 Leonesa - FC BARCELONA 22:00 :D

"Sportklub+ można także złapać FTA na 1W/Thor/Intelsat" - cokolwiek to znaczy ;)

0

widać czas urlopy, bo w sezonie to brameczki byłyby od razu a tutaj jeszcze ich nie ma :P nie mówiąc o skrócie ;)

Jak na razie trzeba zadowolić się jutem ale myślę, że kochani Redaktorzy już niedługo nadrobią zaległości :D

0

zapraszam na oficjalną stronę Livestrong to się dowiesz ...

Krótko i treściwie, fundacja Lance Armstronga (kolarza amerykańskiego, obecnie Astana) wspiera chorych na raka.

0

Piękne :)

0

FIA go lubi :D

0

to se kurde wybrali klub :P

0

To z rozszerzeniem .zip

Jak masz WinRar'a zainstalowanego to wystarczy kliknąć na plik xxx.zip i wybrać opcję WYPAKUJ TUTAJ.

0

Tak jak obiecałem wrzuciłem fiestę na inny serwerek.

Jeśli ktoś z władnych będzie mógł to proszę je zamieścić a mojego posta najwyżej usunąć ;)

http://www1.zippyshare.com/v/94977580/file.html

http://www11.zippyshare.com/v/78104499/file.html

http://www6.zippyshare.com/v/6442497/file.html

http://www.zippyshare.com/v/51084652/file.html

:)

0

Tam miało być 75M ale faktycznie to był ten błąd :D

Dzięki raz jeszcze ;) jak czas pozwoli to wrzucę te części na inny serwer, żeby było łatwiej ściągać ;)

Pozdro :)

0

Ooo dzięki chyba rozwiązałeś problem bo z01 teraz zauważyłem, że ma 75k ?? jakim cudem to nie mam pojęcia ... właśnie ściągam, za 10min dam odp czy wszystko działa :)

0

Nie wiem jakim cudem inni mogli to obejrzeć ?? Mi ciągle wywala taki komunikat:

! D:FC BARCELONASezon 08-09Liga20090523_2317_-_BAR__258__A_TV_-_EL_POST-PARTIT.z02: Błąd CRC w 20090523 2317 - BARĂ+A TV - EL POST-PARTIT.avi. Plik jest uszkodzony

Ostatnią próbą jaką podejmuje to ściągnięcie raz jeszcze głównego pliku ZIP, jeśli to nie pomoże to nie mam kurwa bladego pojęcia co jest nie tak.

Może Ci co im chodzi dadzą jakąś wskazówkę albo chociaż załączą swoje części na inne serwery ...

0

tak zibis trzeba zassac wszystkie cztery PARTY ;)

0

to prawda, plik z2 jest uszkodzony ... tak przynajmniej głosi winzip ... cosik chyba się popsuło :P

0

dzięki Persh, nie zauważyłem tego :P

teraz wszystko śmiga :D

Special thx for fcluki07, świetna robota chłopie :)

0

Nie zgubiłeś czegoś w tym zip'ie ??

Taki komunikat wywala a spacji nie widzę ;)

Error

The file could not be found. Please check the download link.

0

Tego zip'a jak ktoś już ściągnął to może by go wrzucił gdzieś indziej ... bo dzisiaj to już go sie nie da ściągnąć przez ten limit :/

0

a gdzie Wy widzieliście "świetne panowanie nad piłką" Eto'o ?????? zdecydowanie ocena 3 jest zbyt wysoka, 2 to maksimum co mu się należy. Jeśli ode mnie to by zależało dostałby 1. Sam gol nie wystarczy, bo okazji było o wiele więcej plus karny, którego spartolił jak dziecko ...

Buła powinna dostać 3, nic kreatywnego nie wnosił, snuł się po boisku, sprzedać go po sezonie bo dobrego chleba z niego nie upieczemy :P

0

Inni potrafią zobaczyć jeszcze sytuacje, które spartaczył. Panie Forlan czas na hattricka ...

p.s. głupkowaty uśmiech E2 zaraz po gwizdku końcowym - BEZCENNE :|

0

Upload mirrors sprawdzony na bramce 1-1 ... zaden plik nie dziala :/

0

Ludziki mają rację, jedynie bramki umieszczone na Rapidzie działają ... sprawdziłem Zippy i upit i tam nic nie działa :/ chyba trzeba zmiany zrobić Panowie ;)

Nie mniej dzięki za trud :)

0

Bramka na 1-2 dalej nie działa jak się ściągnie na dysk z serwerów Zippy i Send...

widocznie jest źle wgrana bo rozmiar pliku to tylko 5,6M gdzie na pierwszym serwerze ma 9M

0

Nie to nie jest to samo.

0

680 m i 324 goli

0

ja jako Polak cieszę sie ze zwycięstwa Wisły bo to zawsze jakieś punkty do rankingu ;) lepiej niech Barca przegrywa mecz o nic z polską drużyną niż później jakieś ważne mecze w LL :)

0

katalonczyk9 ... to ze zagrali słabo każdy widział, po prostu jak to już wielu napisali nie dali z siebie wszystkiego bo nie musieli. Zgodzę się że Pique i Bojan przy swoich 100% zachowali się jak juniorzy ... no cóż zdarza się najlepszym.

Co do Kondradinho to on jest adminem, więc lepiej zważaj na słowa bo się przekonasz co to znaczy ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?