26 października 2009, 17:20
0
Fajnie że Canal+Sport pokazuje mecze Barcy. Już 7 na 8 pokazał. Jedynie z Getafe na wyjeździe nie pokazywali :)
25 października 2009, 17:47
Mejor albo nie znasz znaczenia słowa 'fuera' albo jesteś kompletnym idiotą.
9 października 2009, 17:26
Dla mnie najlepsi komentatorzy to Ray Hudson i Phil Schoen z GolTV. Nie zapomnę w szczególności jak Messi strzelił na 2-1 z Espanyolem i Phil Schoen krzyczy: Barcelona win the league!!! Niestety każdy wie jak to się skończyło .. :(
20 września 2009, 12:59
Co robi Keita Messiemu :D ??
20 września 2009, 11:39
Baros1990 w lidze hiszpańskiej rekord należy do... Abela Resino, który grając w Atlético Madryt nie puścił gola przez 1275 min. (listopad 1990 - marzec 1991).
17 września 2008, 20:12
sorry 2x38 to 76 więc to bedzą 124 mecze
14 grudnia 2008, 13:14
dlaczego drugiej bramki nie komentują panowie Leszek i Jacek?
18 czerwca 2009, 22:33
Żaden Valdes, Asenjo, Frey czy Ochoa. Jeden kandydat: Essam El Hadary .!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Fajnie że Canal+Sport pokazuje mecze Barcy. Już 7 na 8 pokazał. Jedynie z Getafe na wyjeździe nie pokazywali :)
0
Mejor
albo nie znasz znaczenia słowa 'fuera' albo jesteś kompletnym idiotą.
0
Dla mnie najlepsi komentatorzy to Ray Hudson i Phil Schoen z GolTV.
Nie zapomnę w szczególności jak Messi strzelił na 2-1 z Espanyolem i Phil Schoen krzyczy: Barcelona win the league!!! Niestety każdy wie jak to się skończyło .. :(
0
Co robi Keita Messiemu :D ??
0
Baros1990
w lidze hiszpańskiej rekord należy do... Abela Resino, który grając w Atlético Madryt nie puścił gola przez 1275 min. (listopad 1990 - marzec 1991).
0
sorry 2x38 to 76 więc to bedzą 124 mecze
0
Co robi Keita Messiemu :D ??
0
Fajnie że Canal+Sport pokazuje mecze Barcy. Już 7 na 8 pokazał. Jedynie z Getafe na wyjeździe nie pokazywali :)
0
dlaczego drugiej bramki nie komentują panowie Leszek i Jacek?
0
Żaden Valdes, Asenjo, Frey czy Ochoa.
Jeden kandydat: Essam El Hadary .!!!