0

Fajnie że Canal+Sport pokazuje mecze Barcy. Już 7 na 8 pokazał. Jedynie z Getafe na wyjeździe nie pokazywali :)

0

Mejor

albo nie znasz znaczenia słowa 'fuera' albo jesteś kompletnym idiotą.

0

Dla mnie najlepsi komentatorzy to Ray Hudson i Phil Schoen z GolTV.

Nie zapomnę w szczególności jak Messi strzelił na 2-1 z Espanyolem i Phil Schoen krzyczy: Barcelona win the league!!! Niestety każdy wie jak to się skończyło .. :(

0

Co robi Keita Messiemu :D ??

0

Baros1990

w lidze hiszpańskiej rekord należy do... Abela Resino, który grając w Atlético Madryt nie puścił gola przez 1275 min. (listopad 1990 - marzec 1991).

0

TeunPL

Rekord Świata: Geraldo Mazarópi (Brazylijczyk) z Vasco da Gama - 1816 minut (czerwiec '77 - wrzesień '78)

0

Nie wiem czy zauważyliście, ale jak nasz peyna jedzie na mecz to zawsze jest pogrom..

Trzeba się wybrać na Real ;)

0

Figo zakończył karierę piłkarską 31 maja 2009 roku.

0

Niech Redakcja doda do newsa:

16.09. Inter-Barca - ŚRODA

29.09. Barca-Dynamo - wtorek

20.10. Barca-Rubin - wtorek

04.11. Rubin-Barca - ŚRODA

24.11. Barca-Inter - wtorek

09.12. Dynamo-Barca - ŚRODA

W pierwszej kolejce na bank pokażą Inter-Barca bo nie ma w tym dniu żadnych innych szlagierów. Żaden mecz na Camp Nou nie jest w środę.

0

Losowanie jest w czwartek o 17.45 a potem wręczenie nagród. Tak jest napisane na uefa.com

0

laswoman

Nie widzisz daty 14.08.2009? Chodziło o pierwszy mecz .!!

0

Jak odejdzie Gudi to Pedro powinien dostać 7 a Jeffren 27

0

0

Riera ma kopyto ;) pokazał to nieraz w Liverpool'u. A grał kiedyś w Espanyol'u.

2 bramka Pandeva i Pique ze spalonego ale i tak Hiszpania by wygrała.

0

No jest. Pod Henry'm.

Madryt bedzie miał do dyspozycji 25 zawodników. Dobrych zawodników.

0

0

TVP Sport, bez opóźnienia :D

0

Ja się zgadzam. Oni nie chcą go kupić tylko wykupić prawo pierwokupu. Jeżeli Messi nie chce odchodzić to można wyciągnąć niezłą kasę od City.

0

http://www.ustream.tv/channel-popup/detv13

pięknie chodzi. password: 1180

0

Żona musi przecież iść za mężem ;D

0

Najlepszy bramkarz:

-Diego López (Villareal)

Najlepszy obrońca:

-Gerard Piqué (Barcelona)

Najlepszy pomocnik:

-Xavi Hernández (Barcelona)

Najlepszy ofensywny pomocnik:

-Andrés Iniesta (Barcelona)

Najlepszy napastnik:

-Lionel Messi (Barcelona)

Odkrycie sezonu:

-Sergio Busquets (Barcelona)

0

Wie ktos ile mu zostało umowy? Zerwac umowe.

Trzyma sie nas jak Trol-Kalac trzyma sie Milanu.

0

"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrac, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." - powiedział Eto'o.

0

już mają koszulki dla niego

http://store.inter.it/img/prodotti/th/I9001_9ETO%27O.jpg

jak coś to usunąć spację

0

Laporta będzie mógł odejść w spokoju dokonując transferu Zlatana.

Za rok Sandro sprowadzi nam Fabregasa i skład kompletny.

A jeśli chodzi o wzrost to Zlatan i Pique vs. Alves i Messi ;)

0

Powodzenia Sammy ;)

ps. Gramy z City o Gampera !!!!

0

"Po" sezonie 2006-07 Belletti opuścił Barcelone..

0

FCB-kat

haha.:) Dawno tak sie nie usmiałem.

Kto da ci teraz za Eto'o 35-40 mln? NIKT! Hleb przeciez wypożyczenie a kupić mogą go dopiero po sezonie więc nie wliczaj tych 10 mln teraz.

Eto'o max. 20 mln + 40 mln = 60 mln, więc ty lepiej ucz się maxy.;)

0

FCB-kat

A ty na ile wyceniasz teraz Eto'o? że E2 + Hleb (wyp.) + 40 mln = 90 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?