0

Rozwad własnie chciałem to napisac.

Albo niektórzy maja mózg wielkości tik-taka albo czytaja tylko nagłówki ;/

0

Pamiętacie jak Barca rok temu interesowała się Rodrigo Palacio?

Wtedy Barca dawała za niego 17 mln Euro i nie przeszedł. Teraz jest zawodnikiem FC Genoa za.. 7 mln.

Widać że z Barcelony wszyscy chcą wydębić jak najwięcej.

0

Może David wykupić swój kontrakt (prawo Webstera) ? Taniej by było...

0

Valencia nie ulega Villi. Podpisanie kontraktu jest coraz bardziej skomplikowane. David chce do Barcy ale Valencia jest skłonna sprzedać go tylko za 50 mln Euro.

0

kaczmi

Bruno jest zawodnikiem Valencii, tak może interesuj się nie tylko Barca a całą ligą hiszpańską. Może ktoś jeszcze napisze, że Moya jest potrzebny?

0

Jakiś koleś na rm.pl napina się, że Cesc jest wychowankiem Arsenalu ;) Bo pęknę ;) haha ;)

0

niedługo wróci :)

0

Na moje to : Villa będzie w Barcy tak czy siak.

A tak na poważnie, to za niedługą chwilę nasi drodzy redaktorzy przetłumaczą i pojawi się news :)

0

Villa será del Barça sí o sí - co to znaczy?

0

Looky a masz może gdzies dostęp do projektów przegranych?

0

Inter wycenił Deco na 2 mln Ź, to Murawski przeszedł do Rubina za 3 mln Ź ;/

0

Looky co ty gadasz?

Villa na skrzydło? Jeżeli Eto'o zostanie to on będzie siedział na ławie lub grał ewentualnie na skrzydle (choć tam jest Henry) Wątpie, żeby Pep kupował Ville tylko dlatego by go wystawiać na skrzydło.

0

Eto'o se queda

0

Jest już news na sport.es

0

Z Arsenalem i Milanem Laporta obiecał albo były to wymysły prasy, że zagramy charytatywnie. I co? Z żadną z tych drużyn nie zagramy :(

Wolę Porto :)

0

Spokojnie, jakby to napisał Looky:

"Dziennik musiał czymś wypełnić niedzielna lukę w prasie" ;p

0

Żaden Valdes, Asenjo, Frey czy Ochoa.

Jeden kandydat: Essam El Hadary .!!!

0

Wielka szkoda, że Andrea nie mógł obejrzeć tego finału ;(.. Wspaniale zaśpiewał..

0

Nie wyobrażam sobie Valdesa grającego dla innego klubu niż Barca.!!

Jednakże patrząc na sytuację Valdes ma jeszcze kontrakt rok, potem wolny zawodnik? Sprzedać go teraz i kupić Gorke Iraizoza.! Mój faworyt.!!

0

Marco racja.. Jak Perez kupił Ronaldo za 80 mln to my chcemy za naszego xxx 200 mln. To jest chore, jak cały Real i Perez :/

0

Zmieńcie tytuł na : Real kupuje, Barca wychowuje :)

0

Rzut Navarra w końcówce regulaminowego czasu gry za 3 punkty palce lizać. Idealna, czysta z 7 metrów.

0

Xendriel

czy ty znasz się na piłce a w szczególności na bramkarstwie? Czy Victor to jakiś robot by łapać wszystkie atomowe strzały? Znakomity w sytuacjach sam na sam. Bardzo dobry bramkarz a żeby stał się najlepszy powinien mieć niezłą konkurencję w zespole.

0

Zbierałem systematycznie więc mam wszystkie.

U mnie to ok. 3,8 GB.

0

oczywiście, ze to Victor.. :D Zamora świętował...

0

a nie widzisz że Hiszpania jak i Polska są jednakowym kolorem.. jest też takie cos jak napisał ktos ponizej czas państwowy..

0

Cacares odpokutował ją pewnie w lidze..

Mój skład: Pinto - Alves,Pique,Cacares,Sylvinho - Sergi B.,Keita,Xavi - Hleb,Bojan,Pedro

wejdą Messi Eto'o i Yayajak bedziemy w złej sytuacji

0

będzie Fergusonem Barcelony :)

Wybieram się na finał LM do Multikina.Mam pytanie: czy będą oddzielnie sale dla kibiców Barcy i ManU? Czy wszyscy razem? Jak to jest? Wie ktoś?

0

bardzo go lubię, szkoda, że odejdzie.. 7 dla Ribery...

0

zobaczcie na klate Alvesa

http://tnij.org/dani_alves_kest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?