0

Za dużo gada ten Pique przed meczem. Zwrócił uwagę piłkarzom Realu że za dużo gadają a sam co robi?

Jeszcze Chelsea odprawi nas jak my Real :/

0

Jak dla mnie to on jest mało ruchliwy jak na środek obrony... wkręcą go w ziemię. Wolę już Abidala jeśli grywał już na tej pozycji.

________________________________________

Przetłumaczcie newsa z Sportu o tym jak Raul gratuluje Bojanowi i mówi: Do widzenia, fenomenie, czy jakoś tam :)

0

Wywiad z Pique - styczeń 2009

Redaktor: Komu najlepiej strzelić gola?

Pique: Realowi Madryt. Nie mam wątpliwości, kolejne trafienie chcę zaliczyć na Santiago Bernabéu.

Redaktor: Piqué, przestań marzyć i zejdź na ziemię.

:)

0

Wywiad z Pique - styczeń 2009

Redaktor: Komu najlepiej strzelić gola?

Pique: Realowi Madryt. Nie mam wątpliwości, kolejne trafienie chcę zaliczyć na Santiago Bernabéu.

Redaktor: Piqué, przestań marzyć i zejdź na ziemię.

:)

0

Finał pewnie na Bernabeu...

0

Dobre oceny.

Nast. kolejki wyglądają tak: Sevilla wygrywa z Realem, my z Valencią. Jedziemy na Bernabeu i wygrywając zapewniamy sobie mistrzostwo :D

0

A wiecie że chciał być piłkarzem?? Tylko złamał nogę w wieku 14 lat i zrezygnował.. może by śmigał u nas :D

0

taaa. tylko że pan Villa strzelił juz 8 bramek z karnego :/ powinien tez być na to jakiś przelicznik :/

0

Ribery w Barcelonie ;)

http://tiny.pl/z75v

0

Można kupić tę książkę w wersji PL ??

0

pershing a czy jest mozliwość dokupienia Premiere Sport do platformy Cyfrowego Polsatu ?? jaki jest koszt?

0

dobre było też: "Złapał Butta na wykroku"

0

Pique mógłby trochę punktów zdobyć dla Regal :D

0

Jak dobrze mieć Yaya :D

0

Pyrzo_Barca

zgadzam się.. my sobie jakoś z nimi poradzimy a oni zawsze mogą urwać troche punktów Realowi ;d

0

Mark van Bommel: "Dla mnie to oczywiście wyjątkowy rywal. Z jednej strony cieszę się z gry przeciwko Barcelonie, z drugiej strony to najtrudniejszy los jaki mógł spotkać Bayern. Powinniśmy być zadowoleni, że najpierw gramy na wyjeździe. Naszym celem w grze przed 100 000 publicznością na Cam Nou jest nie przegrać, albo nie przegrać wysoko".

ostatnie zadnie :D

0

Looky,

po ćwierćfinale, który przejdziemy (powiedzmy z Porto) będzie na nas czekały: Getafe[wyjazd], po 3 dniach Sevilla[dom], po 3 dniach Valencia[wyjazd], potem półfinał(powiedzmy Chelsea), Real[wyjazd], rewanż 1/2 LM, Villarreal[dom], finał CdR.

Myślisz że damy rade z takim terminarzem jak w półfinale dostaniemy Chelsea,ManU czy Liverpool? Szczerze obawiam sie mistrzostwa.

A gdy gramy z tą trójką teraz to w między czasie mamy Valladolid czy Recreativo. a np. ManU ma zadyszke.

Takie moje jest zdanie..

0

ooo nielbawagrowiec, moja okolica../

Valdes; Alves-Puyol-Milito-Evra; Yaya-Iniesta-Xavi; Ribery-Villa-Messi+

= rzeźnia...

0

Zrobiłem koszulkę dla Villi:

http://img23.imageshack.us/img23/6259/davidvilla7.jpg

jak nie bedzie działać usunąc spacje

0

Przestraszył się Wielkiego Świata.

0

Gerrard 7 goli (3 karne)

Klose 7 goli (1 karny)

Messi 6 goli (0 karnych)

gwoli przypomnienienia

0

Obecna Liga Mistrzów jest bardzo wyrównana.

W zeszłym roku Ronaldo zdobył 8 goli a teraz pretendentów do zdobycia najlepszego piłkarza turnieju jest o wiele więcej. ;p

Dla mnie i tak najlepszy jest Messi.

0

Zdaje mi się czy Marquez dostał żółta kartkę w Lyonie i jest zwieszony na to spotkanie bo miał już na koncie jedną?

Oświećcie mnie ;)

0

Popatrzcie na to:

Jak Barca miała 10 zwycięstw z rzędu w lidze po potem R P P

Real po 10 zwycięstwach z rzędu ma na razie R więc porażka z Bilbao i Almerią. Jak bardzo chciałbym chociaż 2 remisy ;)

0

dziękuję bardzo ;)

a co do strzałów z dystansu: Giovani miał tu dużo miejsca a my jak mamy strzelić z dystansu jak w polu karnym przeciwnika jest zawsze cała 11. Zawsze strzał odbije się od obrońców, pomocników i napadziorów...

taka taktyka przeciwnika.. gramy tak jak nam przeciwnik pozwala a przy golu Gio przeciwnicy pozwolili na dużo..

a jak oddamy strzał to przeważnie jest w niebo.. ;D

0

prośba do pershing'a lub Looky'ego:

mały news o naszym ex-Barceloniście Giovani'm, który strzelił piękna bramkę dla Tottenhamu..

niech inni kibice też go zobaczą..

tylko nie z NSport bo koleś nazwał go 'młodym Brazylijczykiem'..:D

0

Przyjąłbym nawet ofertę Realu jakbym był piłkarzem..

Byłbym najlepszy i potem chamsko odszedł do ukochanej Barcelony..

0

a to co powiedział Laskowski po szmacie Valdesa jest całkowitą prawdą..

"Barcelona zasługuje na lepszego bramkarza niz VV.."

0

Nasza sytuacja jest taka sama jak po pierwszych 5 kolejkach..

3 zwycięstwa 1 remis 1 porażka

Każdy wie jak graliśmy później... same zwycięstwa i 1 remis.. w takim razie zdobędziemy na koniec 100 pkt. Ha.!

Vamos Barca.!!

0

Pyt.: Co było jak Getafe z nami zremisowało?

Odp.: Wygrało tydzień później z Realem.!

Wierzę w Betis .!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?