0

Motyl7
widze że utożsamiasz się z klubem..prawdziwy kibic

0

ciekawe jakie Pep ma plany na przyszłośc po roku odpoczynku , ale strasznie będzie dziwna sytuacja jak Pep odejdzie do jakiegos interu czy chelsea i będzie mecz z Barcelona , przeciez on bedzie znał nasza taktyke i filozogie na wylot.. Ciekawie sie to wszystko zapowiada

0

x_barca_x
takie komentarze to zachowaj dla siebie..poza tym nie masz pojęcia o medycynie skoro piszesz takie brednie...wracaj do piaskownicy prostować banany kolegom :)

0

nie na temat , ma ktoś moze linka do meczu Barca B Almeria ??

0

faziO
rzeczywiście , Pep nie ma nic lepszego do roboty tylko czytanie podziękowań od Polaków które podejrzewam co drugie będzie takie samo !
No ale w sumie fajna pamiątka dla niego , jako ogół napewno będzie dla niego coś znaczyć

0

hehe przecież tego i tak nikt w Barcelonie nie bedzie czytał , ważniejsze jest chyba to co ma każdy z nas w glowie i jak to przeżywa sam dla siebie ! No ale to tylko moje zdanie , spoko pomysł

0

Villa wraaaaacaj

0

Nie na temat całkowicie , jestem ciekaw co o tym sądzicie http://www.sportfan.pl/artykul/33700/kibic-chcial-autograf-messiego-barca-wezwala-policje-afera
Jeśli to prawda że oni chcieli tylko autograf do daniemu się chyba coś w głowie przewraca

0

Villa wejdzie w Gran Derbi i zasadzi brame :) Ależ by to była piękna sprawa

0

jakub6623
dopiero pierwszy rok kibicujesz no nie ?

0

Najpiękniejsza bramka Iniesty ??
chyba każdy pamięta ten moment i tą naszą eksplozje euforii ! Ehh jedna z najpiękniejszych chwil w życiu hehe

0

sergio ramos
ale z ciebie pajac , pokazujesz tylko jakie pacyny kibicują realowi , jeszcze większym pajacom i to wlasnie z ramosem na czele , panienką z fiutkiem

0

DZEJSONNN
spoko spoko jeszcze sie pownerwiasz na Bojana bo po sezonie napewno wróci bo Roma raczej go nie wykupi

0

haha Santi Ezquerro , szkoda że już nie gra w Osasunie , może by dziś coś ukuł z Realem ..

0

morze Barca B ; o
jasna cholera jakim trzeba być turoniem żeby coś takiego napisać

0

matko bo co Van Persie , zbyt zaawansowany juz wiekowo , Neymar dla mnie też odpada gwiazdorzyna , nie wiem co wszyscy w nim widzą , on gra jeden dobry mecz na 5 . Edison Cavani to jest to , gruba kasa ale by się opłaciło. Tak się przynajmniej może wydawać

0

FCB&Twilight
Co Ty gadasz . pojęcia nie miałem

0

nuke
może lepej z liverpoolem co ?

0

dalibyśćie filmik i by sie skończyły spekulacje czy fotoshop czy nie.. czy to taki problem ?

0

kurna kto to jest ten co siedzi pierwszy od prawej , za cholere nie moge skminić :D

0

Alicja3500
a kibicowałaś komu wcześniej ??

0

przecież Pedro z Osasuną gralł w pierwszym składzie .... czy sie myle ?

0

jego*

0

Miejmy nadzieje że nowy puchar nowa motywacja :) Jeśli tak będzie nie mamy się o co martwić ! Ban dla Kondiego jak nic za tego słownictwo , gdzie to sie chowa;/

0

iniesta747474
z realem bronił i zle nie było , poza bramką ronaldo na SB i tym wybiciem na CN co na szczęscie zchrzanił Hiquain.. Jak reszta drużyna zagra na swoim poziomie to osoba Pinto będzie mało znacząca tym dwumeczu.I bardzo dobrze ogólnie ze od czasu GD w lidze na SB Guardiola nie gra juz 3-4-3 na wyjazdach tak że miejmy nadzieje że nie będzie takich bramek na Mestalla jak na początku sezonu..VEB

0

Po zdecydowany awans a Xavi bramka i asysta z okazji urodzin :)

0

stefan-nurek
nie rozumiem po co sie tak stresujesz , wiadomo że pierwszego składu nie wystawi a xavi też wątpie że zagra w 1 składzie

0

Taths1
czekałem tylko kto pierwszy dopierdzieli ten dziecinny i żenujący tekst haha ! Teraz przez nastepne dwa lata bedzie kazdy gadał ze Leo aby być najlepszym na swiecie w historii musi wygrac cos z reprą ..

0

nawet miał udział przy bramce na 2-0 z Realem , jak podał do Titiego a TIti do Messiego i bramka w 90 minucie :) a tak serio to kompletnie nie rozumiem , podobnie jak i Wy , dlaczego skoro nie ma klubu to nie trenuje u nas skoro jest naszym zawodnikiem ... nie moge tego pojąć , no ale my nie siedzimy w klubie i nie wiemy może wszystkiego

0

VeBHandball
no z tym że najlepszy pilkarz wszechczasów to chyba jednak troszke przesadzone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?