0

powodzenia romek jak go kupi to zbankrutuje

0

Feliz cumpleaños

0

Nie przejdzie jego serce nalezy do barcy ale czy on sam chce odejsc??? Chyba nie

0

czemu nie 10 messimu??

0

co barca straci ???:
zajebistego piłkarza

0

będą z niego ludzie szykujcie oferte..

0

ta ta ta a był w tej bajce smok?

0

abramowicz dostał kosza..

0

1 wrazenie
o kur..
2 wrazenie
beda transfery!

0

to bedzie tak jak z cescem

0

zazdrości...

0

po co mu ten plaster na nos??

0

to nie do tematu ale eto chyba wylecial bo powiedzial sami zobaczcie co

tzn. Madryt wita mistrz dupek

0

a może

0

@ nym te tatulaze byly z laysow XD

0

za dobry na PSG!

0

ja bym tello dal gdzies na wyporzyczenie do hiszpani zeby sie swoil w prmireta devision

0

niema bata za rok guardiola przyjdzie do barcy i będzie tak jak po staremu zresztą sam powiedział że robi roczną przerwę od futbolu!

0

odpowiedź na pytanie Sandovala
ponieważ to przeciwnik strzelił gola myślę że wy też nie tańczyliście po meczu za Barcą

0

myślę że to dobre rozwiązanie że Tito jest trenerem ponieważ razem z rijakardem i guardiolom zrobił 50% roboty

0

teraz nadejdzie nowa era Tito!

0

trudno nie zawsze będziemy wygrywać

0

4ever

0

trudno trzeba się z tym pogodzić nie zawsze wygramy z realem tym razem byli skuteczniejsi teraz trzeba skupić się na LM!
VAMOS!!!

PS. Barca pokazała klasę że po meczu poszli pogratulować i nie było żadnych przepychanek czy dyskusji.

0

i dobrze bo na stand for bith odpoierniczyl teatr

0

Messi-Król A co my translator?

0

na bernabeu nawet chyba nie wiedzą co to mozaika tylko wiedzą co to są flagi...

0

@kg
Alexis powinien grac bo w ostatnim meczu gral najlepiej

0

zajebisty komentator

0

hahahahha a widzieliscie ankiete na realmadrid.pl?
hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?