Gorzki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Kryry
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
powodzenia romek jak go kupi to zbankrutuje
0
Feliz cumpleaños
0
Nie przejdzie jego serce nalezy do barcy ale czy on sam chce odejsc??? Chyba nie
0
czemu nie 10 messimu??
0
co barca straci ???:
zajebistego piłkarza
0
będą z niego ludzie szykujcie oferte..
0
ta ta ta a był w tej bajce smok?
0
abramowicz dostał kosza..
0
1 wrazenie
o kur..
2 wrazenie
beda transfery!
0
to bedzie tak jak z cescem
0
zazdrości...
0
po co mu ten plaster na nos??
0
to nie do tematu ale eto chyba wylecial bo powiedzial sami zobaczcie co
0
a może
0
@ nym te tatulaze byly z laysow XD
0
za dobry na PSG!
0
ja bym tello dal gdzies na wyporzyczenie do hiszpani zeby sie swoil w prmireta devision
0
niema bata za rok guardiola przyjdzie do barcy i będzie tak jak po staremu zresztą sam powiedział że robi roczną przerwę od futbolu!
0
odpowiedź na pytanie Sandovala
ponieważ to przeciwnik strzelił gola myślę że wy też nie tańczyliście po meczu za Barcą
0
myślę że to dobre rozwiązanie że Tito jest trenerem ponieważ razem z rijakardem i guardiolom zrobił 50% roboty
0
teraz nadejdzie nowa era Tito!
0
trudno nie zawsze będziemy wygrywać
0
4ever
0
trudno trzeba się z tym pogodzić nie zawsze wygramy z realem tym razem byli skuteczniejsi teraz trzeba skupić się na LM!
VAMOS!!!
PS. Barca pokazała klasę że po meczu poszli pogratulować i nie było żadnych przepychanek czy dyskusji.
0
i dobrze bo na stand for bith odpoierniczyl teatr
0
Messi-Król A co my translator?
0
na bernabeu nawet chyba nie wiedzą co to mozaika tylko wiedzą co to są flagi...
0
@kg
Alexis powinien grac bo w ostatnim meczu gral najlepiej
0
zajebisty komentator
0
hahahahha a widzieliscie ankiete na realmadrid.pl?
hahah