Gorzki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Kryry
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nareszcie PEDRO
0
good ;]
0
sqr3byq
A co było w ostatnich meczach z nimi?
0
hmm... wg mnie szkoda bo miał by szanse zwinąć najlepszego strzelca czy zawodnika a ronaldo znowu by płakał
0
100 lat 100 lat niech żyje żyje nam, 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam jeszcze raz jeszcze raz niech żyje żyje nam niech żyje nam!
Szybkiego powrotu do zdrowia! AFI
0
sory złą karte załączyłem
0
0
pszczolek
jak sie ten kumpel nazywa?
0
a ty jestes gruby i jestesmy kwita
0
hmmm... ja bym dał Tello albo Cuence za pedro
0
i sprowadzamy ich do Barcy B i robimy z nich nowe gwiazdy
Vamos!
0
@arturekker
zgadzam się a szczegulnie alves
0
lubie bardzo athletic ale myślę że w tym meczu przegrają jednak
0
bo to tak jest zamiast ją podlewać normalną wodą to podlewają wodą z detergentami
0
powalony
0
@Sawik_10
W tym wypadku kasa wygrała...
0
chciałbym Hansena zobaczyć w barcie
0
Zujakovsky
tylko libra gra we Włoszech a Sanchez gra w Hiszpanii gdzie jest wyższy poziom gry i w końcu w Barcelonie gdzie się dużo oczekuje od piłkarzy i gdzie prezentuje się futbol najlepszy na świecie.
0
wedlug mnie to dobry pomysl zeby przejol FCB B
0
Z tym sie zgadzam np. Pepe nadepnoł Messimu na ręke
0
lepiej żeby grał w ąrsenalu i tyle
0
oooooooooooooooooooooooooooo 15:0
0
wy chcecie kazdego a barca ma dlugi
0
wiem ze kiedys grand derby sedziowal
0
Na począdku w mistrzostwo nie wierzyłem ale teraz to co innego:)
ONLY BARCA
0
@Mateusz32112
Nienawidze realu a szczegulnie ronaldo ale uwierz nie postapil by tak
0
bo to jest więcej niż klub
0
lubie takie gesty nawet od realu
0
marzenie
0
kolejny raz on, kolejny raz wątroba, kolejny raz ten sam miesiąc Ànims, Abidal!