Już bez przesady nawet jesli chcieli oddac Realowi te 3 pkt to nie dali by sobie celowo wbic tylu goli...
Po prostu Espanyol miał okrojoną kadrę a Real jest u siebie mocnych nie ma co doszukiwać sie spisków ze przeciwko Barcelonie zawsze graja lepiej , derby rzadza sie swoimi prawami
I właśnie tacy ludzie najwięcej obrażają przeciwnika i piłkarzy.
Każdy powinien mieć własne zdanie ale poczytaj jakieś rzetelnie przetłumaczone wywiady, jakąś książkę o Barcelonie , Realu czy tam o kim cie interesuje, wtedy sobie wyrób zdanie i się wypowiadaj. Bo teraz to tylko ty się kompromitujesz
Jakie wiarygodne? Opiera sie na braku dowodów bo sedzia nic nie zapisal w raporcie ? przeciez nie widzial sytuacji nie dal czerwonej kartki to chyba logiczne ze nic nie zapisal?
dowiedziales sie z jego wypowiedzi cos czego nie wiedziales wczesniej? bo ja nie i nie pisz o zwolennikach kary bo skoro byl ukarany za wczesniejsze 2 ugryzienia dlaczego mial by nie dostac kary za 3? bo przeszedl do Barcelony ? gdyby poszedl do Realu kara byla by juz sluszna?
Nie rozumiem was kazdy doskonale wiedzial przed transferem jakie sankcje ma Suarez co innego gdyby ta kara byla ogloszona juz po transferze.
Komentarze
0
chyba 25 i jakis klub z ameryki południowej Real miał za Carlo 22 i cos było że mogą pobić ten rekord
0
Już bez przesady nawet jesli chcieli oddac Realowi te 3 pkt to nie dali by sobie celowo wbic tylu goli...
Po prostu Espanyol miał okrojoną kadrę a Real jest u siebie mocnych nie ma co doszukiwać sie spisków ze przeciwko Barcelonie zawsze graja lepiej , derby rzadza sie swoimi prawami
1
y? a co ma Real do tego co napisały gazety ?
I właśnie tacy ludzie najwięcej obrażają przeciwnika i piłkarzy.
Każdy powinien mieć własne zdanie ale poczytaj jakieś rzetelnie przetłumaczone wywiady, jakąś książkę o Barcelonie , Realu czy tam o kim cie interesuje, wtedy sobie wyrób zdanie i się wypowiadaj. Bo teraz to tylko ty się kompromitujesz
0
Tradycyjnie jest kilku za nazwiska.
Robben ciagle kontuzjowany a dla Iniesty to był bardzo słaby rok.
Matic z chelsa tez miał znacznie lepszy sezon niż Touré
Ale ta lista i tak nie ma większego znaczenia, liczy sie ostatnia 3 i zwycięzca.
0
Dokładnie ale on tak gra już od 2-3 sezonów ale powiedz tu komuś że Busi to nie ten poziom co kiedyś.
8
w kazdym komentarzu w ktorym dodajecie link do glosowania wyzywacie kibicow Realu, nic dziwnego ze glosuja na "zlosc" skoro sami to napedzacie
8
"haha". zalosne... co ma Real do informacji jaka podaje klub Zarry ?
6
ankieta genialna
"Czy kupno Jeremy'ego Mathieu za 20 mln euro to dobry wybór?"
"Tak, ale był za drogi"
Pytanie nie jest czy kupno Mathieu to dobry wybor tylko czy kupno go za 20mln to dobry wybor wiec jaki sens ma ta odpowiedz?
5
Jakie wiarygodne? Opiera sie na braku dowodów bo sedzia nic nie zapisal w raporcie ? przeciez nie widzial sytuacji nie dal czerwonej kartki to chyba logiczne ze nic nie zapisal?
dowiedziales sie z jego wypowiedzi cos czego nie wiedziales wczesniej? bo ja nie i nie pisz o zwolennikach kary bo skoro byl ukarany za wczesniejsze 2 ugryzienia dlaczego mial by nie dostac kary za 3? bo przeszedl do Barcelony ? gdyby poszedl do Realu kara byla by juz sluszna?
Nie rozumiem was kazdy doskonale wiedzial przed transferem jakie sankcje ma Suarez co innego gdyby ta kara byla ogloszona juz po transferze.
5
pelne mięsa? to juz wiemy pod ktorym polem karnym bedzie siedzial Suarez.