0

chyba 25 i jakis klub z ameryki południowej Real miał za Carlo 22 i cos było że mogą pobić ten rekord

0

Już bez przesady nawet jesli chcieli oddac Realowi te 3 pkt to nie dali by sobie celowo wbic tylu goli...

Po prostu Espanyol miał okrojoną kadrę a Real jest u siebie mocnych nie ma co doszukiwać sie spisków ze przeciwko Barcelonie zawsze graja lepiej , derby rzadza sie swoimi prawami

1

y? a co ma Real do tego co napisały gazety ?

I właśnie tacy ludzie najwięcej obrażają przeciwnika i piłkarzy.

Każdy powinien mieć własne zdanie ale poczytaj jakieś rzetelnie przetłumaczone wywiady, jakąś książkę o Barcelonie , Realu czy tam o kim cie interesuje, wtedy sobie wyrób zdanie i się wypowiadaj. Bo teraz to tylko ty się kompromitujesz

0

Tradycyjnie jest kilku za nazwiska.
Robben ciagle kontuzjowany a dla Iniesty to był bardzo słaby rok.

Matic z chelsa tez miał znacznie lepszy sezon niż Touré
Ale ta lista i tak nie ma większego znaczenia, liczy sie ostatnia 3 i zwycięzca.

0

Dokładnie ale on tak gra już od 2-3 sezonów ale powiedz tu komuś że Busi to nie ten poziom co kiedyś.

0

jakoś nie widziałem meczu by to busi przesądził o losach spotkania (nie chodzi o zdobywanie bramek czy asysty), meczu w którym zostałby MoM. Nie mówię że nie powinno go być na tej liście ale na pewno nie kosztem Mescherano a tym bardziej Modricia który jest obecnie najlepszym środkowym pomocnikiem.

0

Myslalem wlasnie ze Roni też zakończył po tamtym sezonie a Kaka to mi zupełnie z głowy wyleciał. ;)

0

ale zapominasz że Messi jest wychowankiem nie przechodził przez etapy aklimatyzacji a miejsce w pierwszym zespole musiał sobie wywalczyć tylko raz.
dlatego patrząc na statystyki nie brał bym pod uwagę liczby rozegranych spotkań.

0

Nie wiem jakie są kryteria ale być może z każdego kontynentu musi być przynajmniej jeden piłkarz lub gdy ktoś zostanie najlepszym piłkarzem na swoim kontynencie z automatu jest na tej liście.
Nie patrzmy tylko na Europe.

0

Ktoś może wie czy gra jeszcze jakiś laureat ZP oprócz tych dwóch Panów z innej planety ? wydaję mi się że nie ale nie jestem pewien w 100%

0

Pauzował chyba 2-3 miesiące a nie zapominajmy że ZP jest za rok kalendarzowy.
Jak dla mnie Sergio gra solidnie ale to wszystko.

2

a MD na pewno to wie od samego CR. Jutro się pewnie pojawi coś o konflikcie z Benzemą.

0

wasza opinia ale jak dla mnie w ostatnich 2 sezonach wypadł z top 5

0

Nie zgodzę się , Busi i Rakitić to nie światowy top

0

0

Rayo gra bardzo ofensywnie więc może tam?

Ogólnie ciekawa sytuacja była by gdyby trafił z Odegaardem do jednego zespołu.

0

"decima" nie moze byc 11;p
swoja droga Ty chyba bardziej nienawidzisz Realu niż kochasz Barcelone

0

i tylko Real ma tak dobrych pilkarzy którzy potrafią zapewnic jednemu 60 bramek w sezonie i przy okazji pozostali tez sporo strzelaja?
Chelsa, City, Bayern czy PSG nie posiadaja takich pilkarzy?
Podam prosty przykład Suarez zdobywając 31 bramek w swoim sezonie życia podczas gdy dla Ronaldo byl to jeden z najsłabszych wyników w Madrycie.

Nikt oprócz Messiego nie jest wstanie walczyć z CR o nagrody indywidualne

0

Ja kiedys wyczytałem że za transfer Neymara wyniósł ponad 200mln a przypominam ze mial rok do konca kontraktu.

Tak we wszysto chcesz wierzyc co przeczytasz?

3

Świetny tekst i zapowiada sie wspaniale widowisko.

Ja się tak zastanawiam od dłuższego czasu patrząc na Ronaldo i Messiego kurde obaj znowu maja ponad 40 goli w lidze do tego kilka asyst, obaj są kochani i zarówno nienawidzeni przez wielu ale obaj zasługują na ogromny szacunek.
I czy naprawdę nie da się nic zrobić by zagrali razem? czy jesli to nastąpi to musi to być dopiero u schyłku ich wspaniałych karier?

tak się zastanawiam dlaczego ktoś nie zorganizuje meczu pomiędzy Liga BBVA a Premier League ?
Jak sobie dla ciekawosci złożyłem przykładowe składy takich drużyn... nie moge sie napatrzeć i aż coś człowieka boli że nie będzie miał mozliwości zobaczenia takiego meczu ( no chyba że tam gdzie składy zostały złożone) zresztą zobaczcie sami.
Liga BBVA :http://www.futhead.com/15/squads/31452671/
Premier League: http://www.futhead.com/15/squads/31453643/

0

na pewno bezpośrednie spotkania a tu jest 1:1 zastanawiam sie tylko czy liczą się gole w bezpośrednich spotkaniach czy od razu przechodzi się do bramek strzelonych w lidze

1

nawet przy towarzyskim meczu Hiszpanow musisz czepiac sie kibicow Realu?

0

jest transmisja meczu hiszpanow na nc+ ?

0

slychac ich jak Ronaldo ma piłke bo buraki wolą gwizdać niz dopingować swoich

1

Jaka okładka Mundo...
Suarez i Benzema pokazują sobie kto ma większe zęby
Uwodzące spojrzenie Bale na Neymara a ten od razu chce mu dać buzi
Ułożenia ust Messiego i Ronaldo juz nawet nie będe komentował bo chyba każdy to widzi :D

2

Bo połowa piszących komentarze nawet nie przeczytała tego artykułu

0

jednak roznica pomiedzy Modriciem a Rakiticiem jest znacznie wieksza niz pomiedzy Ronaldo a Messim noi Rakitic jeszcze niczy nie zasłużył się Barcelonie wiec łatwo Ci cos takiego powiedzieć.

1

Nie do końca rozumiem co napisałeś chyba coś miałeś jeszcze dopisać.
Co do mojej wypowiedzi jeśli kibić Realu wyzywa w tym momencie Barcelone od cieniasów to jest to kibic który po ewentualnej porażce będzie zwalniał trenera i połowę składu czyli "żaden kibic!!!"

Prawdziwy kibic wierzy w zwycięstwo swojej drużyny(Realu) ale szanuje i obawia się rywala(Barcelony) który znajduje się obecnie w lepszej formie.

0

Jak masz takich znajomych to Twój problem, a moze sam nie jesteś lepszy dlatego się z nimi zadajesz?
Lub trzecia opcja, po prostu to wymyśliłeś, tylko po co ?

5

slyszales kiedykolwiek o takim czyms jak obiektywizm?
Polecam zlozyc podanie do ktorejs z hiszpanskich gazet wroze Ci tam wielka kariere

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?