0

Suarez nie bedzie kosztował wiecej niz Bale ze wzgledu na wiek

0

to teraz kwestia w którym klubie zobaczymy byc może jeden z najlepszych ataków w historii

0

"bo wszystko kupione albo sprzedane !!! "
przeciez Ty nawet komentarza z jakimkolwiek sensem nie potrafisz napisac a bierzesz sie za polityke transferową...

0

Pique zagral wczoraj jeszcze gorzej niz Ramos ale chociaz obaj brali udzial przy obronie a gdzie byli wczoraj boczni obrnocy? ani w ataku ani w obronie.
Co do zmian Busquets gral wczoraj lepiej majac obok Alonso niz Xaviego wiec nie wiem ktory z nich powinien isc na lawe.

0

tez o tym pomyslalem jednak to troche innn sytuacja, Robben dostal pilke za obronce i poprostu biegl do niej a Bale mina Bartre z pilka, tak czy inaczej wczorajsza gra obrony i Casillasa byla zalosna

1

Nie rozumiem dlaczego nie moze byc ktos inny odpowiedzialny za transfery, czy oni nie są z tego rozliczani?
Przeciez gdyby nie wychowankowie to Barca byla by w czarnej du...
wyobrazacie sobie sytuacje gdyby CR byl wychowankiem Realu a to Barca musiala by sobie kupić Messiego?

Jestem tez w stanie zrozumieć ze takim kluba ciezko sprzedac drogo zawodnika (zwykle jak odchodzi to ma status "niepotrzebny" w madrycie tez do niedawna ten "rekord" nie byl za wysoki chyba teraz to jest 50 baniek za Ozila.)
Ale po co sie tak sieszyli z tym transferem? jest polowa czerwca wiec mieli czas na negocjacje, wogóle odrzucili jakas oferte za cesca? czy zaakceptowali pierwsza jaka przyszla....

0

Rakiticiem interesowal sie rowniez Real i Atletico, nie wydaje wam sie ze cos to za latwo idzie?

0

Real nie będzie mial wiekszych problemow z angielskimi druzynami bo im taki styl odpowiada a przy Bale i CR stawianie autobusu jak to mialo miejsce 2 lata temu z Barcelona mija sie z celem.

Real problem będzie mial z Bayernem i PSG

0

Jesli Messi dostanei ZP nie bedzie to dla niego dobra wiadomosc bo nie tylko ta ale i wszytskie ZP ktore zdobył straca wartosc.

0

wiem ze nie ma nic takiego nie napisalem. Ale co gdy Neymar znajdzie sie w taiej sytuacji jak fabregas teraz? tez wyleci jak ibra? bo sztab ktory dostaje tyle kasy sobie z nim nie poradzi?

0

"Nadąsana panienka"
Chcialbym zobaczyc jak mowisz mu to prosto w oczy oczywiscie tak zeby zrozumial;).
A jesli juz o tym wspomniales Neymar tez jest kaprysny, narazie jest mlody i siedzi cicho ale co jesli podzieli los fabregasa? ktory przychodzil jako gwiazda a teraz tak naprawde nie ma miejsca na boisku.

0

w takich meczach widac przegapione okienko transferowe, tata ma glownie jeden wariant ale gdy nie idzie atak pozycyjny to mecze wygladaja tak jak 2 ostatnie.
brak typowego napastnika brak obroncow nie tylko srodkowych ale i bocznych bo ani alves ani adriano do elity nie naleza o ile adriano zawsze byl dobry ale nic wiecej o tyle dani jest daleko od swojej formy.
fabregas powinien grac w srodku za Xaviego bo ten ostatnio nie wie po co wyszedl na murawe

0

Bo ZP to juz nagroda bez znaczenia tak jak za 2010r. powinien dostac Snajder tak teraz powinien dostac Ribery.
Ale niestety Messi i CR tak zdominowali swiat pilki ze licza sie nazwiska.
Messiego juz niektorzy oglaszaja mianem najlepszego pilkarza w historii a wiadomo ze grajac tylko w 1 klubie nigdy na takie miano nie zasłuży.

0

Ja mysle że Daniel Sturridge pasowal by swietnie do Barcelony, znakomity technicznie, wysoki, strzela duzo goli i nie gral w lidze mistrzow.
Ale cena bedzie duza i jest mlody wiec gwarancja dobrej kry nie bedzie

0

Stylem gry przypomina Ozila zobaczymy jak rozwinie sie jego kariera

0

ladnie w tabeli z asystami prezentuje sie 3 pilkarzy Barcelony nawet jest 2 Atletico i co dziwi ani jednego z Realu czyżby to byl ich mankament w tym sezonie? Chyba jednak popelnili błąd sprzedając Ozila ciekawe czy kiedykolwiek to przyznają

0

Hmm a te ceny to skad? bo nie sadze zebys znal wartosc marketingowa Neymara lub Bale'a

0

dslayer zaraz Cie zminusuja...
Kurde pamietam czasy kiedy kibice Barcy wypowiadali sie z szacunkiem do rywali a teraz kilka sukcesów swietny zawodnik i juz arogancja i uważanie sie za kogos lepszego

0

Nastepny wielki ekspert ze szkoly wrocil

0

no tak ale chyba do takiej oceny trzeba popatrzec na cala jago kariere a nie okres w madrycie gdzie kazdy wie z jakim przygotowaniem gral. Oczywiscie to wina Realu bo patrzac na ich sklad Bale wcale nie byl potrzebny w tych meczach

0

na ten moment to nie ma sensu porównywac tych 2 zawodnikow, i Bale szklany? nie sadze po czm to wnioskujesz?

0

I tak sam na to wpadles?
nie sadze by pilkarze w Madrycie zarabiali wiecej niz w Barcelonie nawet biorac pod uwage ze Bale ktory jest starszy bardziej doswiadczony i jakies tam juz osiagniecia w europie ma dostal mniej niz Neymar.
Wiec jak masz pisac glupoty to poporstu zamilcz

0

Takich ciekawostek bedzie coraz wiecej bo Real zerwal realacje z ASem.
Dla mnie to sa glupoty bez znaczenia.

0

asir 38 z podatkami a Isco 30 kwota za Bale nie byla potwierdzona skad Ty takie info masz?

0

Chyba raczje nie od kiedy trenerzy znaja kwoty transferow? zadnego udzialu w negocjacjach nie biora. Nie wiem czy jest gdzies info oficjalnie potwierdzajace kwote transferu ale wiem ze nie ma Info ktore oficjalnie potwierdza ze Bale jest najdrozszym pilakrzem w historii

0

chyba gdzies bylo oficjalne potwierdzenie ze 91 czy cos takiego wiem ze kolega postawił 250zl w zkladach bukmacherskich ze Bale zostanie najdrozszym pilkarzem w historii ale nie wyplacili powiedzieli ze Oficjalna kwota to 91mln a nie 100 jak podaja media

0

a myslisz ze jesli Arsenal nie bedzie gral w LM w przyszlym sezonie to Ozil tam zostanie bo dostaje 7baniek za sezon?

0

Zastanawiał sie ktos czemu Ozil poszedl akurat do Arsenalu? do klubu z ktorego bedzie mozna go wykupic a nie do klubu z ktorego byl by nie do wyjęcia?

0

nawet gdyby dostali 100mln za niego to kogo lepszego znajda na jego miejsce?
Szkoda ze w Barcelonie juz cisza z transferami liczyłem na jakis nieoczekiwany transfer

0

Pozbywajac sie Ozila Real zrobi wielki blad i patrzac na ostatnie dni sie raczej oslabi a nie wzmocni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?