GranDerbi1212
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
1. Messi nie jest tak przygotowany fizycznie jak ronaldo
2. Messi bazuje glownie na zwinnosci, a ta z kazdym rokiem traci
3. chyba zaden pilkarz z ameryki pold. nie zdobyl ZP po 27 roku zycia co znaczy ze z wiekiem grali coraz gorzej oczywiscie Messi jest wyjatkowy ale juz wielu znakomitych pilkarzy potwierdzilo ta regule.
tak wiec to ze Leo jest 2 lata mlodszy nie oznacza ze pogra dluzej.
0
do gry 3 obroncami potrzebnych jest 3 stoperow klasy swiatowej, nie widze takowych w skladzie
0
rozumiem ze to pytanie retoryczne ;p Suarez gral na prawym skrzydle pod koniec meczu wszedl Pedro i przeszedl na srodek
0
przynajmniej w pomeczowych wypowiedziach zbliza sie do poziomu Xaviego
0
przypominam ze Modric przychodzil z innej ligi a Ivan juz troche spotkan rozegral w PD
1
smiejesz sie z ludzi piszacych komentarze ktorzy chca sobie podyskutowac, ponarzekac. Tymczasem sam piszesz komentarz do ludzi ktorych masz "w dupie" nie wiem co jest glupsze Ty czy Twoj komentarz.
0
obecnie w polskiej ekstraklasie jest 2 trenerow bez uprawnien, Boniek zapytany co z tym zrobia odpowiedzial ze sa oni w trakcie robienia jakiegos tam kursu a a oni (PZPN) chca im pomoc a nie szkodzic.
8
"haha". zalosne... co ma Real do informacji jaka podaje klub Zarry ?
0
to chyba pomyliles z Franck-iem Ribéry
0
zapisze sie jesli rekord pobije
0
Ibra to genialny napastnik i nie ma co umniejszac mu takimi statystykami, rownie dobrze mozesz dopisac ze Messi strzelal tylko w klubie i lidze w ktorych sie wychowal. Takich porownan sie nie robi i juz
0
Pierwszy raz mam watpliwosci czy uda się zdominowac srodek pola w meczu z Realem
0
Akurat Messiego to Perez szanuje wiec tu nie szukal bym powodow raczej chodzilo o to ze Costa i Vela maja za soba sezon zycia a Messi jak na siebie rozegral dsc slaby sezon mimo dobrych statystyk.
0
3 karne z du... w jednym meczu co za sedziowanie.
Co ciekawe widac ze wiekszosc osob bola gole CR z tych karnych niz same nieslusznie dyktowane karne dla Realu
4
z czym sie podniecaja ? Real wygral wysoko padl jakis tam rekord wiec jak wedlug ciebie powinny wygladac okladki ?
2
hipokryzja, a w srode to nie Barcelona zagrala slabo tylko Apoel dobrze...
troche obiektywizmu
1
nom, chyba ze 4
0
Barca nigdy nie nie miala jak to okresliles wielu przyjacioł wsród innych klubow, wiec nie zwalal bym tego na zazdrosc za ostatnie sukcesy.
A co do glosowania obilo mi sie o uszy ze to jest odwet za glosowanie o mecz we Wroclawiu.
0
Jese jest kontuzjowany wiec jak moga pisac ze on powinien grac za Munira? Co do tego ze chodzi glownie o zaklepanie go dla kadry hiszpani to chyba kazdy wie ale zadnego masowego najazdu nie widzialem.
A przez takich hipokrytow jak Ty sa wyzwiska zamiast szacunku dla pilkarzy przeciwnika.
4
Nie wstyd ci sie tak blaznic takimi komentarzami?
8
w kazdym komentarzu w ktorym dodajecie link do glosowania wyzywacie kibicow Realu, nic dziwnego ze glosuja na "zlosc" skoro sami to napedzacie
0
podpinam sie pod prosba o link do transmisji
0
gdyby to bylo takie zle inne kluby by ich nie nasladowaly, myslisz ze Barcelona dala tyle za Neymara czy Suareza bo sa tyle warci?
0
pozniej w ankiecie i tak bedzie z 80% na to ze to byl dobry transfer.
0
taka pewnosc jeszcze przed rozpoczeciem ligi ? fakt ze Real gra teraz slabo ale to nie znaczy ze nie trzeba sie z nimi liczyc,
moga sobie poukladac gre i wszystko sie zmieni juz wczoraj bylo widac ze Modric gra znacznie lepiej jak ma w srodku wiecej miejsca a to miejsce nie zabierali mu pilkarze Atleti tylko jeden z jego partnerow 3 takich pilkarzy w srodku pola to za duzo.
Slaba gra Bale ale on tez mial strasznie malo miejsca dzieki dobrej grze Atletico i przez to ze Benzema w ogole nie sciagal obroncow na siebie.
Prawda jest taka ze Real nadal pozostaje faworytem.
0
Jesli kibicuje sie Barcelonie czy realowi to latwo tak pisac ale ciekawe czy byl bys za walka jak "rowny z rownym" gdybys kibicowal druzynie z mniejszym potencjalem
1
Perez zawsze sprowadzal gwiazdy po MS nie sadza zeby to byla jakas odpowiedz na transfer Barcy to samo z Bale od poczatku okienka bylo wiadomo ze przyjdzie Neymar albo Bale wiec co to za odpowiedzi?
0
szpaler byl za mecz z sevilla
1
Ja nie jestem az tak przekonany z Napoli zagral tragicznie a reszta druzyn wszyscy wiemy na jakim byla poziomie.
Oczywiscie szanse powinien dostac ale nie nastawial bym sie na zbyt wiele.
0
skad masz te dane?