3

1. Messi nie jest tak przygotowany fizycznie jak ronaldo
2. Messi bazuje glownie na zwinnosci, a ta z kazdym rokiem traci
3. chyba zaden pilkarz z ameryki pold. nie zdobyl ZP po 27 roku zycia co znaczy ze z wiekiem grali coraz gorzej oczywiscie Messi jest wyjatkowy ale juz wielu znakomitych pilkarzy potwierdzilo ta regule.

tak wiec to ze Leo jest 2 lata mlodszy nie oznacza ze pogra dluzej.

0

do gry 3 obroncami potrzebnych jest 3 stoperow klasy swiatowej, nie widze takowych w skladzie

0

rozumiem ze to pytanie retoryczne ;p Suarez gral na prawym skrzydle pod koniec meczu wszedl Pedro i przeszedl na srodek

0

przynajmniej w pomeczowych wypowiedziach zbliza sie do poziomu Xaviego

0

przypominam ze Modric przychodzil z innej ligi a Ivan juz troche spotkan rozegral w PD

1

smiejesz sie z ludzi piszacych komentarze ktorzy chca sobie podyskutowac, ponarzekac. Tymczasem sam piszesz komentarz do ludzi ktorych masz "w dupie" nie wiem co jest glupsze Ty czy Twoj komentarz.

0

obecnie w polskiej ekstraklasie jest 2 trenerow bez uprawnien, Boniek zapytany co z tym zrobia odpowiedzial ze sa oni w trakcie robienia jakiegos tam kursu a a oni (PZPN) chca im pomoc a nie szkodzic.

8

"haha". zalosne... co ma Real do informacji jaka podaje klub Zarry ?

0

to chyba pomyliles z Franck-iem Ribéry

0

zapisze sie jesli rekord pobije

0

Ibra to genialny napastnik i nie ma co umniejszac mu takimi statystykami, rownie dobrze mozesz dopisac ze Messi strzelal tylko w klubie i lidze w ktorych sie wychowal. Takich porownan sie nie robi i juz

0

Pierwszy raz mam watpliwosci czy uda się zdominowac srodek pola w meczu z Realem

0

Akurat Messiego to Perez szanuje wiec tu nie szukal bym powodow raczej chodzilo o to ze Costa i Vela maja za soba sezon zycia a Messi jak na siebie rozegral dsc slaby sezon mimo dobrych statystyk.

0

3 karne z du... w jednym meczu co za sedziowanie.
Co ciekawe widac ze wiekszosc osob bola gole CR z tych karnych niz same nieslusznie dyktowane karne dla Realu

4

z czym sie podniecaja ? Real wygral wysoko padl jakis tam rekord wiec jak wedlug ciebie powinny wygladac okladki ?

2

hipokryzja, a w srode to nie Barcelona zagrala slabo tylko Apoel dobrze...
troche obiektywizmu

1

nom, chyba ze 4

0

Barca nigdy nie nie miala jak to okresliles wielu przyjacioł wsród innych klubow, wiec nie zwalal bym tego na zazdrosc za ostatnie sukcesy.
A co do glosowania obilo mi sie o uszy ze to jest odwet za glosowanie o mecz we Wroclawiu.

0

Jese jest kontuzjowany wiec jak moga pisac ze on powinien grac za Munira? Co do tego ze chodzi glownie o zaklepanie go dla kadry hiszpani to chyba kazdy wie ale zadnego masowego najazdu nie widzialem.

A przez takich hipokrytow jak Ty sa wyzwiska zamiast szacunku dla pilkarzy przeciwnika.

4

Nie wstyd ci sie tak blaznic takimi komentarzami?

8

w kazdym komentarzu w ktorym dodajecie link do glosowania wyzywacie kibicow Realu, nic dziwnego ze glosuja na "zlosc" skoro sami to napedzacie

0

podpinam sie pod prosba o link do transmisji

0

gdyby to bylo takie zle inne kluby by ich nie nasladowaly, myslisz ze Barcelona dala tyle za Neymara czy Suareza bo sa tyle warci?

0

pozniej w ankiecie i tak bedzie z 80% na to ze to byl dobry transfer.

0

taka pewnosc jeszcze przed rozpoczeciem ligi ? fakt ze Real gra teraz slabo ale to nie znaczy ze nie trzeba sie z nimi liczyc,
moga sobie poukladac gre i wszystko sie zmieni juz wczoraj bylo widac ze Modric gra znacznie lepiej jak ma w srodku wiecej miejsca a to miejsce nie zabierali mu pilkarze Atleti tylko jeden z jego partnerow 3 takich pilkarzy w srodku pola to za duzo.

Slaba gra Bale ale on tez mial strasznie malo miejsca dzieki dobrej grze Atletico i przez to ze Benzema w ogole nie sciagal obroncow na siebie.

Prawda jest taka ze Real nadal pozostaje faworytem.

0

Jesli kibicuje sie Barcelonie czy realowi to latwo tak pisac ale ciekawe czy byl bys za walka jak "rowny z rownym" gdybys kibicowal druzynie z mniejszym potencjalem

1

Perez zawsze sprowadzal gwiazdy po MS nie sadza zeby to byla jakas odpowiedz na transfer Barcy to samo z Bale od poczatku okienka bylo wiadomo ze przyjdzie Neymar albo Bale wiec co to za odpowiedzi?

0

szpaler byl za mecz z sevilla

1

Ja nie jestem az tak przekonany z Napoli zagral tragicznie a reszta druzyn wszyscy wiemy na jakim byla poziomie.
Oczywiscie szanse powinien dostac ale nie nastawial bym sie na zbyt wiele.

0

skad masz te dane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?