GranDerbi1212
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
tez tak mysle, dla mnie to juz jest bardzo dobry pilkarz az dziw ze Barca pozyskala go tak latwo i za tak male pieniadze gdzie byly inne kluby?
0
20mln to jest klauzula do ktorej w hiszpani dolicza sie chyba 56% podatku, przy cenie
0
Twierdzisz ze Twoj dziadek zna sportowa i marketingowa wartosc Jamesa?
0
nie do konca, zdobywca 16 goli w ostatniej edycji narazie nie zachwyca a Benzema nadal bez zmiennika, Srodek pole moze i zdominuja ale moze sie okazac ze nie bedzie mial kto sprzelac.
0
chyba nie myslisz ze Perez chce go kupic ze wzgledow sportowych? kazdy nawet on widzi ze Di Maria jest znacznie lepszym pilkarzem ale Florentino widzi cos jeszcze, James czy sie sprawdzi czy nie Real i tak zarobi na tym transferze grube mln. inaczej nie bylo by nawet o nim mowy.
0
mysle ze bardziej chodzi o promowanie klubu w ameryce pld., kolumbijczyk i gwiazda tamtejszego mundialu bo nie sadze ze perez dal by tyle za Jamesa ze wzgledow sportowych
0
Zaskakujace jest to ze zaczynaja sie tlumaczc, czyzby az tak wiele osob twierdzilo ze Messi jednak nie zasluzyl?
P.S nikt przy wyborze nikt wspominal o CR a i tak jest najbardziej hejtowany chyba niektorzy naprawde maja jakas obsesje i powinni zastanowic sie czy moze nie zaczac tego leczyc?
3
nie wiem w jakim wy swiecie zyjecie ze tak wszytsko na luzie bierzecie, kolega ma racje Deulofeu jest za cienki w uszach by pozwalac sobie na takie zarty.
Ale chyba nie jestescie jeszcze na tym etapie rozwoju by zrozumiec dlaczego.
5
kiedys byla inicjatywa zeby w przerwach pomiedzy MS a ME rozgrywac MS lig czyli po sezonie budowanie zespolu z najlepszych pilakrzy danej ligi i mecze np miedzy LaLiga vs PL czy Bundesliga w takim turnieju byla by szansa zobaczyc Messiego Neymara CR czy Bale w jednym zespole.
0
napisanie komentarza nazywasz atakiem? poza tym to nie koszt transferu.
5
Jakie wiarygodne? Opiera sie na braku dowodów bo sedzia nic nie zapisal w raporcie ? przeciez nie widzial sytuacji nie dal czerwonej kartki to chyba logiczne ze nic nie zapisal?
dowiedziales sie z jego wypowiedzi cos czego nie wiedziales wczesniej? bo ja nie i nie pisz o zwolennikach kary bo skoro byl ukarany za wczesniejsze 2 ugryzienia dlaczego mial by nie dostac kary za 3? bo przeszedl do Barcelony ? gdyby poszedl do Realu kara byla by juz sluszna?
Nie rozumiem was kazdy doskonale wiedzial przed transferem jakie sankcje ma Suarez co innego gdyby ta kara byla ogloszona juz po transferze.
1
Ogolnie tymi ocenami redakcja przyznaje ze ZP MS nie nalezala sie Messiemu.
2
Fifa zabronila umieszczania ocen za gre Suareza.
1
oj zle liczysz to jednak Pique zawalil wiecej bramek, liczysz te akcje ktore Ramos probowal ratowac i tez sie nie popisal jednak tam powinien byc Pique nie Sergio dlatego ida na jego konto
0
ale wartosc eto w tamtym czasie wynosila 30mln+
0
skad masz ta cene za ibre?
0
ale ile mu tych meczow teraz wyjdzie 11? za drugim razem dostal 10 wiec oczywistym bylo ze teraz kara bedzie wieksza gdyby mial dostac dalej zakaz w samym rozgrywaniu meczy dostal by z 20 wiec chyba lepiej jest tak jak teraz.
1
Nie rozumiem po co obrazac tutaj CR7 o ktorym nikt nie wspominal i dlaczego automatycznie jesli Messi nie zasluzyl na ta ZP to dlatego ze Cr powinien ja dostac nie ma innych pilakrzy?
0
i tak zupelnie sam na to wpadłes?
0
akurat Ronaldinho dla reprezentacji niewiele zrobil, ale fakt ze Scolari popelnil ten sam blad co Del Bosque, wybral nazwiska a nie pilkarzy ktorzy na to zaslugiwali.
0
"Czego tak o nim nie pisali jak walił bramkę za bramką ? " a co mieli go krytykowac za zdobywanie bramek?
Jaka reputacje ma Suarez kazdy wie a ze gazeta to troszke podkoloryzowala na coz takie sa gazety...
0
nie sadze zeby to byla prawda
0
miałem na mysli komentarze nie sam artykuł, kibice pisza tak jak by ta gazeta nalezala do klubu i co do tych klotni podzielam zdanie w ten sposob wcale nie zachowujemy sie lepiej od owej gazety.
0
Te gazety nie należą do klubów, więc nie rozumiem po co ob winiac samą Fc Barcelone ktora zachowała się godnie.
Co do sportu sory ale to naprawde jest zenada, Di Stefano odmienil nie tylko Real ale i cały hiszpanski futbol i jego smierc bardziej interesuje kibicow Barcelony niz wypowiedz Bravo.
0
troche to dziwne teraz kara jest mniejsza niz za drugie ugryzienie, jaki to ma sens?
0
dokladnie, na Real spadla duza krytyka za transfer Bale ale pozniej mieli spokoj a Barca problemy przez caly sezon.
0
to nie tylko przez szejków mamy takie ceny, pilka jest coraz popularniejsza i mozna na niej coraz wiecej zarobic stad te ceny. Real juz dawno pokazal ze placenie duzych pieniedzy jest oplacalne nawet gdy pilkarz sie nie sprawdzi (kaka).
jesli patrzec tylko ze sportowego punktu jak patrzy wiekszosci kibicow nikt nie jest wart 100mln nawet Messi. a nie znajac wartosci marketingowej danego zawodnika mozemy sobie tylko pisac glupie komentarze czy jest tyle wart czy nie.
Martwi mnie jedynie fakt ze Barca zostawia 100% praw do wizerunku swoim gwiazda i ze Suarez ma prawie 28 lat, to nie jest ibrahimovic on bazuje glownie na szybkosci i zwinnosci jak Messi a z wiekiem te zalety beda coraz slabsze. Suarez to pilkarz gora na 3 sezony.
0
nie te czasy zobacz tez ile kiedys zarabieli pilkarze a ile zarabiaja teraz i to nie tylko w klubach gdzie wlascicielami sa bogate snoby
0
przeciez za drugie ugryzienie dostal chyba 10 wiec za 3 i to na MS ma dostac mniej?
1
jesli ogladajac mecze patrzysz na takie rzeczy to zastanawiam sie czy wiesz w ogole co to spalony.