GranDerbi1212
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli Twoim idolem jest chlopak w wieku 20 lat to nie chce nawet myslec ile Ty masz.
Real zagral dobry mecz i nie ma co mowic ze tylko Isco i Modric grali dobrze
0
Jest chociaz Neymar co ma powiedziec kibic ManU?
0
Jesli zwycieżca LM ledwo wygrywa i to grajac w przewadze 1 zawodnika ze zwyciezca LigiE to nie wiem czy mozna tu mowic o zniszczeniu przeciwnika...
0
Taki sport każdy klub coś kiedyś zyskał dzieki sędzią Barca, Real tez jak dla mnie nie ma obiektywnej osoby do sedziowania takich meczy ok wiadomo sa profesjonalistami wszystko jest ok w klarownych sytuacjach w spornych gdzie sedzia np. mogl pokazac kartke i nie musial juz to wyglada inaczej kazdy kto interesuje sie pilka lubi abrdziej Real albo Barcelone nawet jesli im nie kibicuje tak jest z kazdym wiekszym klubem i wiecie to po sobie jak graja 2 druzyny ktorym nie kibicujecie a mecz ogladacie zawsze jedna lubicie bardziej nie da sie ogladac meczu gdy obojetne jest kto wygra. I śedziowie tez tak maja jesli kogos nie lubia a maja mozliwosc pokazania kartki czy odgwizdania spalonego to to robia bo maja takie prawo.
Ewidentne błędy to juz inna sprawa i na tym poziomie nie ma co mowic ze sedzia robil cos celowo albo mial 2 wyjscia wybral to ktore mu sie podobalo albo popelnil blad.
0
Żałosne jestes niby kibicem jednego z najwiekszych klubow wiec cały świat piłki nożnej powinien Cie interesować, co to za kibic ktorego konkurencja nie interesuje, co przeciwnika nie szanuje. gdy Barca wygra np z Chelsa i bedzie temat Barcelona 2:0 Chelsa tez napiszesz "co mnie obchodzi z kim ważne że Barcelona wygrała?
A może po prostu jestes zbyt ograniczony i nie ogarniasz tylu informacji ?
0
Niżej napisałem z czego wynikają takie ceny i uwierz mi ze i Barca i Real odzyskaja te pieniadze szybciej niz wam sie wydaje
0
Real tez chcial za Neymara sporo zaplacic. Ale to nie psuje rynku. Takie ceny wynikaja z popularnosci tego sportu 15 lat temu Real czy Barca nie byli tak znani oczywiscie kazdy wiedzial ze istnieja te kluby ale nikt nie kibicowal nie bylo takiej mozliwosci a teraz ? od 2000r to teraz przychody Realu czy Barcy wzrosly 5x za Neymara cz Bale placi sie tyle bo maja duza wartosc marketingowa gdyby chodzilo tylko o sportowa jak kiedys takich pieniedzy nie byli by warci ani Messi ani CR.
Szacuje sie ze przez takie naglosnienie transferu Real praktycznie na samym zaraz po przyjsciu Bale zarobi okolo 50mln, Barca tez juz sporo odzyskala za Neymara.
0
Gorszych głupot w zyciu nie czytałem skad maja miec tyle kasy co Real czy Barca to nie jest kwestia zarzadzania bo jesli o to chodzi to podziw dla druzyn z Hiszpani sprzedaja najwieksze gwiazdy (bo muszą) a i tak daja rade w europie ostatnio nawet lepiej niz angielskie drużyny.
Rowny podzial praw nie wiele zaszkodzi Realowi czy Barcelonie bo miaja dochody na poziomie 500mln rocznie a slabym druzyna pomoze.
I nie piszcie głupot o zlym zarzadzaniu bo mniej popularne kluby nie maja jak zarobic wiec szukaja kazdej drogi.
Gdyby w tej lidze nie było Realu i Barcelony przychody ligi byly by znacznie mniejsze a mimo to pozostale druzyny nie mialy by takich dlugow
0
Miki ma racje jest taki optymizm u was jak juz by bylo z 10 pkt przewagi nad Realem a narazie obaie drużyny maja po 3 pkt.
0
To chyba logiczne ze Mundo Deportivo i Sport będa za barca a As i Marca za Realem nie rozumiem o jaka stronniczość Ci chodzi
0
hmm dlaczego? uważasz że maja mniej kreatywnych zawodnikow? ja własnie sadze że może być ciężko Real jest przyzwyczajony do gry barcy i jednak maja lepszych obroncow, jesli będa sie dlugo utrzymywac przy pilce moze byc naprawde problem.
Barca slabo gra bez pilki jeszcze z taka obrona
0
Zmiana z kartkami oczywiscie super. Ale te kiksy przez obroncow... to tak jak by napastnik nie trafil w bramke i dac mu strzelic jeszcze raz bo przeciez nie zamierzał przestrzelic.
Zamiast wprowadzac zmiany by sedziowie popelniali jak najmniej bledow bo w ostatnich latach bylo ich bardzo duzo to oni odwrotnie.
0
Masakra i jak ja mam teraz wytłumaczyć dziewczynie na czym polega spalony?
0
Tylko ile przy tym bledow popelni?
0
a ja mysle ze maja racje del Bosque nie lubi Realu Madryt. Callejon mial dobry okres w karierze a powolania nie dostal z Barcy Bojan cz Pedro dostali ale ok nie jest to wybitny pilkarz,dalej Soldado w sparingu przed Euro strzela hattricka a na Euro nie jedzie (wychowanek Realu), Diego Lopez w ostatnim sezonie bronil genialnie i powolania nie dostal dlaczego? Ostatnia sytuacja debiutuje Tello ktorego bardzo lubie ale do Isco mu sporo brakuje i wszyscy chyba wiemy jaki okres przygotowawczy mial Isco. o MS 2010 i Raulu juz nie wspomne kiedy pojechal Guiza czy jakos tak.
0
To nie jest pewne ze Barcelona ma prawo pierwokupu za rok czy 2 za Torresa trzeba bedzie zaplacic mniej wiecej tyle ile Real zaplacil za Isco czy Illramendiego takie czasy, wiec jesli nie kupimy go w tym okienku nie liczyl bym na to ze trafi do Barcelony
0
I to jest wlasnie wiarygodnosc gazet...
Kiedys Perez powiedzial lub to tez tylko jakas gazeta podala ze kwota transferu mogla by tyle wyniesc ale wliczone w to byla jakas kara ktora Neymar mial zaplacic barcelonie za zerwanie wstepnego porozumienia ktore podpisali rok temu.
0
i tak sam na to wpadłeś?
0
a wejdz sobie na strone Realu ilu tam jest pajacow takich jak FabsFAN.
0
masz racje nie jest popularniejszy ale maja nowoczesniejszy stadion na czm wiecej zarabiaja i Perez nie ejst idiota zeby dawac zawodnika 100% praw do swojego wizerunku
0
Dokladnie chyba kazdy wie za kogo PSG dalo 35 baniek a City za Pepe jest w stanie dac 30 po jego slabym sezonie i jest znacznie starszy od Luiza a Agger to nie poziom Barcy nie oszukujmy sie
0
Nie wiem z czego tu sie cieszyc skoro Real nie dosc ze bedzie mial genialnego gracza to jeszcze na tym zarobi, mimo wydanych 120 baniek bo Perez nie jest idiota jak Rosell i nie da Bale 100% praw do wizerunku
0
a myslisz ze drybling to wszystko ? Robinho mial lepszy drybling niz messi i co mu to dalo? gra messiego jest ladniejsza dla oka ale sportowo nie sadze by dawal duzo wiecej Barcelonie niz Ronaldo Realowi wiec jak mozesz pisac ze Messi jest na innym poziomie?
0
Ozil miewa slabe mecze ale szanuje go za pilki ktore potrafi zagrac nie raz sam wypracowywal takie akcje ze Barcelona potrzebuje 3-4 pilkarzy by dostarczyc pilke tam gdzie on robi to jednym zagraniem
0
201 goli w 199 meczach cos Ci to mowi? takiej sredniej nawet Messi nie ma, jest wele aspektow w ktorych Cr jest znacznie gorszy od Messiego ale sa tez takie w ktorych to CR bije Messiego na glowe tych 2 pilkarzy nie da sie porownac. Obaj sa genialni a ktory byl lepszy bedziemy mogli ocenic tak naprawde gdy obaj skoncza kariery.
a co do Neymara narazie moze lepiej go nie porownywac do Ronaldo i Messiego bo podrodze ma jeszcze kilku pilkarzy od ktorych narazie jest gorszy.
RvP
Iniesta
Roben
Suarez
Ibra
Falcao
Cavani
Ozil
Roney
Bale
0
dokladnie przy tych cenach to CR i messi kosztowali by grubo ponad 150baniek o ile nie ponad 200 bo mysle ze takie kluby by sie znalazly
0
narazie ten duet sie za ciekawie nie zapowiada nie ma co liczyc ze Neymar bedzie mial tyle miejsca na boisku co w brazyli i bedzie tak swobodnie czarowal wczorajszy mecz pokazal (pomimo ze 2 ataki byly bardzo agresywne) ze Neymar tak latwo sobie nie poradzi brak umiejetnosci zastawienia pilki i fatalna rownowaga. Messi pomimo niewielkich rozmiarow potrafi utrzymac sie przy pilce i nie przewrocic za kazdym razem gdy ktos probuje odebrac mu pilke
0
Masz racje ale patrz na to Real tej kasy nie ukradl i nie dostal od szejka, sami zarabiają Barca tez sporo zarabia ale mogla by jeszcze wiecej wina prezesa np. moim zdaniem lepiej bylo dac Neymarowi 12 baniek za sezon ale 50% praw do wizerunku i takich przykladow jest wiecej.
0
Tak to jest jak mecz komentowany jest przez kibicow druzyny ktora gra niestety przy meczach Barcy tez tak czesto jest i tez tylko messi!!! messi!!! nawet jak zwyczajnie pilke przyjmuje
0
a co fajnego tam widziales jedna akcja w ktorej spanikowal ?
co bedzie jak xavi znowu bedzie mial beznadziejny sezon a iniesta albo cesc zlapia kontuzje