GranDerbi1212
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tutaj jest tyle samo ech-ow i ach-ow na temat Suareza ktory nie zagral nawet w koszulce Barcelony wiec tam jest taka sama banda ekspertow (burakow) jak tutaj.
2
było narzekanie na transfer Mathieu pozniej w ankiecie wiekszosc glosow ze to dobry transfer, z Vermalenem to samo, przed transferem placz ze slaby ze nawet w Arsenalu nie daje rady po wszystkim w ankiecie prawie 80% pochwala transfer.
Więc pytam po co piszecie te durne krytyczne komentarze a skoro pozniej glosujecie inaczej?
0
Tak zgadzam sie ale pomiomo ze spodziewam sie swietnego sezonu po Ivanie, nie sadze by gral tak jak Luka a zwlaszcza w defensywie az dziw bierze ze tak znakomity technicznie i kreatywny zawodnik moze miec tyle odbiorow.
0
nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc zobaczymy po sezonie ktory sprawdzi sie lepiej a jesli chodzi o Modricia to obiektywnie patrzac jest on na innym poziomie niz Rakitic
1
"bo nasi bramkarze i obrona będą się popisywać wspaniałymi interwencjami :D Przynajmniej taką mam nadzieje :P"
Po przeczytaniu tego az jeszcze raz sprawdzilem kadre Barcelony na ten sezon
0
ale czy Messi kondycyjnie wytrzyma tak dlugo jak CR? juz widac u niego znaczny spadek szybkosci i zwinnosci.
mysle zze pomimo roznicy wieku ze sceny zejda mniej wiecej w tym samym czasie
0
Ewidentny błąd Legii ale wiadomo ze chodzi głownie o pieniadze.
Legia wygrala 6:1, Bereszynski nie mial najmniejszego wplywu na wynik.
Bereszynski odbyl kare ale przez nie wpisanie go na liste nie zostalo to liczone
Bląd byl czysto administracyjny w biurach, niestety ciezko ustalic kare finansowa za takie cos bo wszyscy wiemy jakie sa pieniadze za gre w dalszej fazie i pozniej w grupie
0
moze Barca kupi DiMarie przez ManU ?
1
Ozil nie jest znowu az tak duzo starszy, Jack ma gra dynamiczniej ma swietny strzal ale takiego przegladu pola i techniki jaka ma Ozil nigdy nie bedzie mial, gdyby nie jego dziwne problemy z kondycja byl by obecnie najlepsza 10 na swiecie.
0
to byla by lagodniejsza kara niz za 2 ugryzienie wiec nie moga tego zrobic
0
pechowo stracony gol, tu bylo troche pecha tam troche szczescia, ale gdyby nie czas w ktorym Ramos gola zdobyl nikt by o "szczesliwym golu" nie mowil
0
kolega dobrze zauważył, brazylijczyka czesto sodowa uderza do glowy zbyt szybko uwazaja ze sa najlepszi i nie musze juz za wiele robic przyklady Robinho czy Pato ktorzy swoje szanse zzmarnowali sa chyba idealne.
Oczywiscie Neymar nic zabronionego nie zrobil ale bardziej profesjonalne jest spokojnie wypoczywac po takiej kontuzji niz imprezowac.
0
zwykle bramkarze maja szczyt swojej form po 30 bo wtedy maja ogromne doswiadczenie, a fenomen Casillasa polegal na refleksie a wiadomo ze z wiekiem refleks juz nie ten sam.
1
Co Cie tak dziwi to sa kibice wiec chyba logiczne ze beda uwazali swoich za najlepszych? od kiedy kibicowanie jest obiektywne? Dla kibica Barcelony wazne powinno byc by kibice innych druzyn pilkarzy jego zespolu szanowali a to ze kazdy kibic uwaza swoja druzyne i swoich pilkarzy za najlepszych jest po prostu naturalne...
1
to chyba ma byc transfer obroncy, jesli to ma byc naprawde zaskoczenie to moze Pepe z Realu?
0
niby tak ale wyzywasz tutaj tylko pepe ktory oplul, a Keyta nie podal reki, oplul Xabiego i rzucuil butelka w Pepe.
Obaj powinni byc ukarani.A i Song tez chyba nie dostal kary za mecz z Chorwacja.
0
Oczywiscie ze tylko straszenie, nawet Real Madryt (a zwlaszcza jak Perez bedzie nadal prezesem) sie nigdy na to nie zgodzi bo ten klub by na tym stracil najwiecej
0
faktycznie cos tam widac ale nie liczyl bym na kare dla pepe
0
wczoraj czytalem ze zadna kamera tego wychwycila, a masz jakiegos linka do filmiku?
1
bo to dopiero Keita powiedzial, ale dowodow chyba na to nie ma.
0
tak wiem, ale niejako wysmiewajacy kare dla Suareza a ja twierdze ze jest sluszna.
0
4 miechy za rzucenie butelka? i to nie w trakcie meczu.
0
za drugie ugryzienie dostal chyba 10 meczow zawieszenia, teraz wychodzi mu okolo 13 wiec nie liczyl bym na to, no chyba ze pozwola mu trenowac
0
nie tak sie nie robi ankiet bo to nie jest odpwoiedz na to pytanie.
ankieta powinna wygladac tak:
Czy kupno Jeremy'ego Mathieu za 20 mln euro to dobry wybór?
-Tak
-Nie
-Nie mam zdania.
lub tak:
Czy kupno Jeremy'ego Mathieu to dobry wybór?
-Tak.
-Tak, ale byl za drogi.
-Nie.
-Nie mam zdania.
Jesli juz autor chcial za wszelka cene umiesic informacje o cenie pilkarza powinien to zrobic w nawiasie.
Czy kupno Jeremy'ego Mathieu (20 mln euro) to dobry wybór?
6
ankieta genialna
"Czy kupno Jeremy'ego Mathieu za 20 mln euro to dobry wybór?"
"Tak, ale był za drogi"
Pytanie nie jest czy kupno Mathieu to dobry wybor tylko czy kupno go za 20mln to dobry wybor wiec jaki sens ma ta odpowiedz?
0
w tym roku obok niego stalo jeszcze 6 innych pilkarzy, Barca sie nie broni w 10
0
A ty nadal myslisz ze kupili go ze wzgledu na to jak gra? naiwne dziecko...
2
Wiekszosc nadal nie rozumie na czym te transfery polegaja i dlaczego sa takie ceny...
"Real i Barca zawyzaja ceny!!! "szejkowie zawyzaja ceny!!!"
"To drewno jest warte max 30mln", "jak mozna dac za goscia ktory zagral tylko kilka dobrych meczow tyle kasy?"
Otoz drodzy eksperci cen nie zawyza zaden klub, jako pierwszy duze pieniadze zacza wydawac Perez ale nie dlatego ze je mial lecz dlatego zeby je zarobic, odpowiedni ludzie licza czy to sie oplaca, pilka nozna jest coraz bardziej popularna z roku na rok kluby zwiekszaja swoje przychody i jesli klub decyduje sie zaplacic az 80mln za jakiegos gracza to nie dlatego ze gra tak dobrze i jest tyle wart lecz dlatego ze to sie oplaca ze wzgledow marketingowych.
Przyklad z osttanich lat Real placi 65mln za Kake i czy wy myslicie ze sa to pieniadze wyrzucone w bloto bo gral tragicznie?
gdybacie sobie kto ile jest wart podczas gdy w rzeczywistosci nie macie zielonego pojecia jaka jest glowna wartosc zawodnika czyli medialna.
0
a widziales jakies jego mecze zanim trafil do Barcy?
0
no wlasnie o takiej deklaracji nigdzie nie slyszalem, on sam tez nigdy przed przyjsciem nie mowil ze jest wielkim fanem Barcelony