0

Nie bedzie mogl trenowac w klubie a poza klubem kto mu zabroni? jest wolnym czlowiekiem moze robic co chce.

1

"Wydaje mi się, że jeśli Messi cię lubi, to grasz. Jeśli nie, tracisz swój czas. I, bądźmy szczerzy, myślę, że Suárez popełnia błąd, idąc do Barcelony"
Paul Scholes

Podobnie pisal Ibra

0

zgadzam sie 28 lat, niewiadomo czy nie bedzie potrzebowal aklimatyzacji niby wielki pilkarza ale nie wiemy czy z miejsca zacznie tak grac tym bardziej po dlugiiej przerwie, jesli nie to biorac pod uwage ze zaczyna od listopada sezon ma praktycznie stracony wiec 80mln a pogra 2 sezony na dobrym poziomie?

0

no nie wiem czy bedzie najlepszy w historii chyba tylko jesli Messi zacznie grac jak dawaniej, Suarez pokaze to co w PL a Neymar sprobuje sie chociaz zblizyc poziomem do nich.

0

za drugie ugryzienie dostal zawieszenie na 10 spotkan wiec nie ma co liczyc ze teraz bedzie lagodniejsze, 4 miesiace od teraz czy 10-15 spotkan od poczatku rozgrywek mniej wiecej na to samo wyjdzie z tym ze bedzie mogl trenowac

1

Nie tylko Ty nie rozumiesz stawiania Neymara na rowno z Messim podczas gdy do argentynczyka ma jeszcze sporo graczy do przeskoczenia choc by takiego Bale z ktorym mial "rywalizowac".

Co wiecej sadze ze gdy Ney zdobedzie okolo 30 goli w lidze bedzie wychwalany pod niebiosa podczas gdy taka liczba bramek dla Leo czy CR7 to po prostu sezon przecietny... i tu widac przewage tej 2 nad reszta.

0

on nawet w jakiejs brazylijskiej telenoweli gra, co prawda tylko jakies epizody ale jednak :)

0

jak by nie patrzec za pilkarza 24 letniego a nie takiego ktory dla Barcelony zacznie grac praktycznie w wieku 28 lat.

0

nie licz na to ze Suarez pogra jak Ibra, brakuje mu inteligencji boiskowej, watpie by potrafil wykorzystac doswiadczenie tak jak to robi szwed i za bardzo bazuje na swojej zwinnosci i szybkosci ktora z roku na rok bedzie coraz gorsza.

Biorac pod uwage ze zacznie grac od polowy sezonu mysle ze 2.5 sezony to jest max jakie rozegra Suarez na dobrym poziomie.

0

i tak nie poznamy ceny

0

Suarez jest lepszym pilakrzem niz Falcao tu nie ma watpliwosci ale jego charakter jest trudny i nie chodzi tu tylko o "gryzienie"

0

ale jak go kupowali byl 3 lata mlodszy niz Suarez teraz 3 sezony to jednak sporo, poza tym wartosc marketingowa suareza przez jego wybryki jest mniejsza

5

pelne mięsa? to juz wiemy pod ktorym polem karnym bedzie siedzial Suarez.

3

Co niektórzy nie moga zrozumiec ze sympatia do jednych nie zawsze idzie w parze z nienawiscia do drugich, a nie tak dawno mielismy przyklad 2 wielkich kapitanow Puyola i Raula ktorzy pokazywali ze rywalizacja to tez szacunek i podziw dla przeciwnika.

0

Co Ci sie wyklucza? uwaza Ronaldo za fenomen bo nim jest i kazdy obiektywny to przyzna, pomimo ze nie ma takiego talentu jak Messi tylko on mu dorownuje.
A ze probuje nasladowac Messiego? moze ma do tego lepsze predyspozycje?

1

w te "540mln" byly wliczone wtedy wszystkie zobowiazania Realu tj. zawodnicy kupieni na raty, wszytskie kwoty ktore Real mial doplacic za ewentualne wypelnione cele przez zawodnikow itp. ale kazdy klub splaca to co roku i wlicza w koszty i jesli co roku wychodzi na plus nie ma sie czym martwic.
I trzeba przyznac ze na czym jak na czym ale na biznessie to sie prezez wroga zna i z tego co wiem on ma iq cos okolo 160 wiec w tak glupi sposob jak Rosell napewno nie wpadnie.

0

nie liczyl bym na 50mln, na wyspach media podaja ze nie bedzie zadnych promocji i 60mln + alexis albo okolo 100mln

0

a to ze za Morate dostana 25mln?

2

Juz wymyslil, Suarez poprostu uderzyl zebami w bark Giorgio

0

jesli to sie powtorzy jeszcze raz dostanie rok albo 2 zawieszenia wiec po co go straszyc jakimis 4 miesiacami ?

1

Nie jestem przekonany, nie wiem czy po aferze z Neymarem jest potrzebny Barcelonie kolejny kontrowersyjny transfer tym bardziej ze w ataku na prawde jest kim grac.

0

wam sie wydaje ze ta kara jest za wysoka? nie dosc ze zrobil to 3 raz to jeszcze na tak wielkim turnieju

1

znacznie wiecej niz Suarez za pierwsze ugryzienie

1

i jeszcze udawaniem powinni sie zajac bo niektorych meczów juz nie da sie ogladac, sedzia gwizda faul a zawodnik jeszcze lezy kilka min pomimo lekkiego kontaktu, patrzac na zawodnikow starej daty takich jak Pirlo, Puyol, Raul, Gerrard czy wilu innych nie widzimy nic podobnego. Pirlo faulowany na meczu z urugwajem naturalnie sie przewrocil i wstal przeciez nogi mu nie urwalo a wiekszosc tak sie zachowuje nie mowiac juz o sytuacjach gdzie kontaktu w ogole nie bylo.
Aktorstwo jest rownie żenujace co brutalna gra i tym sie trzeba zajac bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

0

biorac pod uwage ze grozilo mu do 2 lat kara nie jest taka wysoka tym bardziej ze bedzie liczona od teraz nie dopiero od poczatku rozgrywek klubowych.

0

nie moze sie odwolac od tej decyzji wiec zadnej apelacji nie bedze

0

Mozliwe, ale Neymar tez chcial do Barcelony a jednak Perez utrudnial ten transfer

1

daruj sobie z ta najtrudniejsza liga z ktorej zespoly od paru ladnych lat dostaja lanie w europie od druzyn z LaLiga i nie mowi tu o Barcelonie czy Realu.

0

Cos mi nie pasuje, czemu niby Real zrezygnował? tym bardziej jesli chce go tez Barcelona, dlaczego nie probują chociaz utrudnic transferu tak jak to bylo z Neymarem?
W obozie rywala jest bardzo niepokojąca cisza...

2

piszesz tak jak by te z kataloni były inne sprawdz sobie okladki gdy to druzyna z Madrytu wygrala, jedni i drudzy to hipokryci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?