4

@IronSanHybrid Strasznie brakuje na tej liście Pjanicia i Umtitiego. Zdecydowanie największe raczyska.

0

@Toretto Zapomnij o topowych transferach, a co dopiero o Hallandzie. Może za kilka lat ten klub będzie w stanie ze spokojem wydać większe pieniądze. Do tego czasu szkółka + jakieś wolni zawodnicy ew promocje na rynku.

1

@Janiama Jedyna nadzieje, ze tym spektakularnym pilkarzem okaże się któryś z wychowanków albo jakiś cichy transfer, który nagle wypali. Na rynku transferowym nie mamy szans rywalizować o topowych piłkarzy przez najbliższe 3 lata.

0

@messi564 Co Ty w ogóle porównujesz. Messi, któremu skończył się kontrakt i poszedł za darmo. 36 letni Ronaldo z bodajże rocznym kontraktem. Sancho rok do końca kontraktu. Tymczasem mamy 30 letniego Griezmanna, który ma umowę z Barca do 2024. Widzisz różnicę?

0

@Emhyr Obstawiam, że na gracza z topowego poziomu nie będzie nas stać przez minimum 4 lata.

2

Absurdem całej tej sytuacji jest to jak Atletico mistrzowsko ogrywa Barcelonę śmiejąc się nam w twarz. Oddają na wypożyczenie Saula z opcją wykupu za 40mln. Jeśli Chelsea go kupi to Atletico za tyle będzie miało Griezmanna. Saul i Griezmann taka sama kwota transferu xD To jest po prostu śmiech jak Barca jest słaba negocjacyjnie. Powinien być obowiązkowy wykup za minimum 60mln.

4

I Laporta chciał nam powiedzieć, że zrobili wszystko żeby zatrzymać Messiego? Przecież pozbyć się Griezmanna mogli znacznie wcześniej. Nie wierzę co się dzieje z tym klubem.

3

@Kettger Przecież już kupił. 31mln+zmienne.

2

@bartas97 To chyba oczywiste - wczoraj grali mecze w klubie.

1

@Comentateiro Tzw pozycja na Gosiewskiego.

0

@zadafcb Chyba wolałbym już te po lewej. Widziałem ich taki fanowski projekt i wyglądało to naprawdę bardzo fajnie. Te kolory zrobił takie blaugrana bardziej, a dzięki tym węższym paskom wyglądało to trochę retro. Nie dość, że te po prawej było dosyć słabe jak na tamte czasy to jeszcze boję się, że będą dosyć podobne do tych z sezonu 18/19, jedynie pasy zrobią szersze.

0

@FanBarca1899 I po tym 3 dniowym leżeniu coś mu się dzieje? Normalny efekt poszczepienny.

3

@mindbender84 Co za bzdury.

0

@Arkadio90 Bunkrow nie ma, ale..
A nie czekaj

0

@tbas Właśnie uważam, że większa szansa jest na ściągniecie przez Real samego Hallanda za rok niż gdyby mieli ich obu ściągać. Madryt naprawdę dobrze stoi finansowo, od kilku lat nie robili dużego transferu nie licząc Hazarda.

1

Nie wiem czy pojawiło się to już tutaj na stronie, ale jeśli nie to informacja sprzed kilku dni:
Mohamed Henni - bliski przyjaciel Benzemy:

- Mbappé dołączy do Realu Madryt tego lata, w ostatnich tygodniach sierpnia, kiedy okienko w Hiszpanii i Francji będzie dobiegało końca. Moje źródło jest niepodważalne.

Biorąc pod uwagę, że dzisiaj pojawiła się informacja z rzetelnego źródła o możliwej ofercie z Realu i wątpliwość PSG to wydaje się, że może coś być na rzeczy.

0

Ileż ja bym żeby za rok sprzedać Antoine i kupić w końcu prawdziwego snajpera. Francuz out i Haaland in? Błagam.

1

@Nihas Nie zagra bo on ma średnią 1 mecz dobry na 3 złe. Więc jeszcze dwa słabe mecze.

0

@Uukasz_93 Przesada. Nie jest świetny, ale głownie brakuje mu warunków fizycznych. Jest inteligentny, ma w sumie niezłe wyczucie bo w tym meczu kilka razy wybijał piłkę czy blokował wślizgiem. Słabo się zastawia i przegrywa przepychanki. Moim zdaniem powinien ostro pocisnąć na siłce. Taki Bayern by z niego zrobił pitbulla.

3

No to czekam aż teraz Griezmann weźmie gra na siebie i zrobi coś z niczego. Niech pokaże, że jest liderem. Ależ to będzie katorga te 38min.

0

@barcelonaLM I mówi to sędzia, który popełniał pełno błędów, tak jak niemal wszyscy sędziowie w Hiszpanii. Nie jest żadnym wiarygodnym autorytetem.

1

Naprawdę przestańcie z nieuznaną bramką bo się ośmieszacie. Ewidentny faul Braithwaita, oparł się całkowicie na rywalu i tylko dzięki temu wygrał główkę. Mógł przecież skakać bez opierania się. Na powtórkach było ładnie widać jak mocno opiera się na ręce. I nie gadajcie, że czasami się takie sytuacje puszcza. To, że ktoś popełnia błędy to znaczy, że ten sędzia też musi? Czekał z decyzją bo pewnie nie był do końca przekonany stąd widać było, że słucha też VARu.

1

@tbas Dokładnie :D Przecież to przez brak pressingu Leo leżała nam cała gra defensywna. Jakie to były żałosne teksty, że bez tego nie jesteśmy wygrać ważnych meczów. A tak naprawdę to wszelkie statystyki pokazywały, że ok Messi mało udziela się w pressingu, ale jak już to robi to w kluczowych momentach i robił to bardzo skutecznie.

4

Boże jak mnie śmieszą te krótkopatrzące chorągiewki, które po pierwszym meczu już wyciągneły odpowiednie wnioski, że wszystkiemu winny był Messi. Bez niego to pressing super, nieprzewidywalna ofensywna gra, genialny Griezmann. Przyszedł wymagający rywal na wyjeździe i jest kaszana. Nauczcie się doceniać to co mieliście bo teraz nie mamy piłkarza w składzie, który nam sam wygra taki mecz. Aha no i typowy Griezmann, zagrał jeden przyzwoity mecz i następnie nie ma go przez trzy kolejne. To jest właśnie taki mecz gdzie Francuz powinien pokazać się jako ten lider. Wziąć grę na siebie, rozgrywać, szukać strzału. No ale przecież to Messi go ograniczał prawda? Gdyby nie dwa odbiory pod koniec to bym nie zauważył, że jest na boisku. Po prostu duch jak w 70% meczach zeszłego sezonu. On nie ma takich umiejętności i charakteru żeby być liderem Barcy.

0

@ElKamil To mógł Braith skakać z rękami do góry, ale nie opierając się na rywalu :)

0

@ObiektywnyKibic121 Oparł się i to mocno. Dobra decyzja sędziego.

0

Naprawdę Wiśnia komentuje? Canal+ ma tylu świetnych komentatorów oddających emocje to dają kolesia, który komentuje bardzo podobnie do Cwiakaly.

0

@masq Z jednej strony Dumbledor szykował Harrego na pewna śmierć, a z drugiej dal mu kostkę wskrzeszenia. Też tak naprawdę Harry mógł nie dać się ,,zabić" Voldemortowi, zginęliby wszyscy jego bliscy ale no cóż mógł gdzieś sobie uciec. Albus liczył właśnie na to, że Harry okaże inteligencję, odwagę, męstwo i spryt. Również uwielbiam cala serię, jest sporo niedociągnięć ale klimat tego świata jest niepowtarzalna. Do tego za każdym razem wspomnienia z dzieciństwa jak czytało się książki a potem oglądało filmy rosnąć tak naprawdę z głównymi bohaterami. Coś pięknego.

11

@MaTt_BarcaFan Bardzo humanitarne masz podejście. Wyje*ane na wszystkich innych, liczę się tylko ja.

1

@Messibestplayerintheworld Wiem, że takie praktyki są na porządku dziennym, ale moim zdaniem trochę niepoważne podejście ze strony klubu. Wstyd żeby taki klub nie mógł sam z siebie wyznaczyć okresu na urlop dla piłkarza bo ten musi grać w każdym meczu. A nie mówimy to o jakimś doświadczonym piłkarzu, a o 18 latku!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?