La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

konto usunięte

17

Możemy być wkurzeni na Laportę ale on to robi żeby uratować finanse. Zeszliśmy z potężnych pensji trzeba wszystko unormować to wszystko się odbije za 2-3lata a kto wie czy nawet nie za rok i wtedy będzie mogli znowu ściągać gwiazdy bądźmy cierpliwi i przetrwajmy ten czas :)

0

@Emhyr Obstawiam, że na gracza z topowego poziomu nie będzie nas stać przez minimum 4 lata.

konto usunięte

0

@Granto przypominam że za to okno zarobiliśmy: Emerson 24 Firpo 15 Moriba 20 + Griezmann(możliwe 40 lub 50 widziałem informacje że 10 teraz) a Haaland jest do wyciągnięcia za 75 + oczywiście pensje podpisy itd.. Jeśli unormują się pensje każdy zszedł teraz to jest realna szansa.

1

@Emhyr ale po **** ściąga tego placka De Jonga i oddaje na wypożyczenie Manaja? Tracimy 5mln+ pensje za gościa, który nic nie wniesie. A Manaj zgaduje że miał 10x niższa pensje. Tylko bez argumentu bo to życzenie Koemana. Życzeniem trenera była 9 uznaje klasy a nie kolejny dziad

konto usunięte

0

@FCB24 Nie tracimy 5 mln to darmowe wypożyczenie a po co? Nie wiem sam nie jestem zwolennikiem tego bo to taka zapchajdziura jak Braithwaite

0

@Emhyr a to ja czytałem, że kupujemy za 5mln, jeśli wypożyczenie to moja pomyłka ale i tak uważam takie coś za idiotyzm

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?