10 maja 2009, 22:05
0
Tak dla rozluźnienia ;) Dowcip -Przychodzi i kibic Realu do biblioteki i mówi : -Poprosze książkę "Real Madryt mistrzem Hiszpanii", na co bibliotekarka odpowiada : -Fantastyka piętro wyżej :D
11 stycznia 2009, 22:52
Panowie 2 minuty:D i mamy 3 pkt. :D
11 stycznia 2009, 22:50
4 minuty niepewności.
11 stycznia 2009, 22:48
Podoba mi się dziś gra Pique :D
11 stycznia 2009, 22:45
Kocham Taką Barceee !! :D
6 sierpnia 2008, 22:55
ile może bilet kosztowac na Wisła : Barca ??
11 stycznia 2009, 21:49
1 mały kroczek w stronie Mistrzostwa :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Tak dla rozluźnienia ;)
Dowcip
-Przychodzi i kibic Realu do biblioteki i mówi :
-Poprosze książkę "Real Madryt mistrzem Hiszpanii", na co bibliotekarka odpowiada :
-Fantastyka piętro wyżej :D
0
Panowie 2 minuty:D i mamy 3 pkt. :D
0
4 minuty niepewności.
0
Podoba mi się dziś gra Pique :D
0
Kocham Taką Barceee !! :D
0
ile może bilet kosztowac na Wisła : Barca ??
0
Podoba mi się dziś gra Pique :D
0
4 minuty niepewności.
0
Panowie 2 minuty:D i mamy 3 pkt. :D
0
1 mały kroczek w stronie Mistrzostwa :D