0

Tak dla rozluźnienia ;)

Dowcip

-Przychodzi i kibic Realu do biblioteki i mówi :

-Poprosze książkę "Real Madryt mistrzem Hiszpanii", na co bibliotekarka odpowiada :

-Fantastyka piętro wyżej :D

0

Panowie 2 minuty:D i mamy 3 pkt. :D

0

4 minuty niepewności.

0

Podoba mi się dziś gra Pique :D

0

Kocham Taką Barceee !! :D

0

a zapowiadała się ładna akcja :|

0

Bojan może coś ustrzeli :D

0

Messi i Keita do zmiany. :(

0

1 mały kroczek w stronie Mistrzostwa :D

0

Nie wierze :O Uszczypnijcie mnie :P

0

Barcelona ma zarąbistą szkółkę piłkarską, z której wywodzi sie wiele talentów :) niestety zarząd nie umie sie poznac na niektórych talentach :| i sprzedają piłkarza za "grosze"

0

ile może bilet kosztowac na Wisła : Barca ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?