0

Martial bardzo fajna opcja !

0

Jak bym skupil sie teraz na Dybali skoro chce odejsc to warto sie nim zainteresowac jeżeli cena będzie normalna. Jestem ciekaw ile juve by krzyknelo za niego
Plus thiago do pomocy

4

Ja nwm po co on deklarował ze ogłosi decyzje przed mundialem
Teraz wszyscy czekaj na jego decyzje i media pompuja balon
Nie zdziwię się jak decyzje podejmie po mundialu

0

Kogo fernandez nie obserwował
Pewnie dopina transfer Rodrigo w Brazylii

0

Jak nie kupimy Grizmana to znajac nasz zarzad to juz nie kupimy juz nikogo sensownego smutne .

0

Dobre źródło ?

1

Noo a czemu nie co w tym dziwnego..
Możesz sb wyjść to jego sprawa

12

Po co nam kante ...
To nie fifa

0

Na jedno by wyszło jak wyszli na mecz i się położyli na murawe...
Zero zaangażowanie
Na moje winę za porażkę powinna spaść na valverde ..
I te zamiany porażka

0

I co z tego xd
Valencia przegra z nami i tak real wskoczy na trzecie

2

Samuel Umtiti jest bardzo szczęśliwy z Barçy i nie myśli w ogóle o przeprowadzce. Jednak francuski obrońca chce ulepszonego kontraktu, a jego brat (i agent) Yannick Um, który jest bardzo dobry w negocjacjach, zrobi wszystko, aby to osiągnąć. [Mundo Deportivo]

3

Arthur GOOOL



0

Xd
Niee znasz gościa i bzdury wypisujesz
Młody dobry pilkasz z dużym potencjałem

3

André Zanotta (CEO, Grêmio): "Wierzymy, że (transfer Artura do Barçy) zostanie zamknięty w przyszłym tygodniu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niestety dobry występ coutinho umożliwił mu Ernesto wystawiając go na prawiej stronie gdzie nie był sobą
I nie mógł pokazać swoich atutów !

14

Dlaczego Jach nie wali amfy ??


Bo wali crystal !

1

Bo wygrywa ???????

3

Szczęśliwego Nowego roku dla wszystkich !!!
Teraz czas na coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?