Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ma ktoś może linki do meczu na reddit ?
1
Przewidywana jedenastka na dzisiejszy mecz według Cope.
Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Alba; Busquets, Rakitic, Arthur; Messi, Suárez, Coutinho.
16
Za dwa sezony byłby nie do wyciagnięcia bo grałby w jakimiś Top zespole który by go nie sprzedał :)
Albo by krzyknęli cenę trzy razy większa od tej co teraz trzeba dać
52
De Ligt chce przejść do Barcelony, a jego bliscy i otoczenie są pewni, że tak też się stanie. Klub będzie musiał wydać na obrońcę €70m. Catradio
Bliscy piłkarzy Ajaxu, władze i sponsorzy tego klubu, a nie bliscy de Ligta.
@neurophate_
0
I oby celta spadła :)
2
Oficjalnie: Miguel Cardoso Zwolniony z Celty !
0
Nawet Arthur nie zostanie powołany a ty chcesz żeby zagrał od pierwszej minuty :)
Jak już to w sobotę zagra :)
12
Niee wierze w to ze odpadniemy z Lyonem na camp nou :)
1
Ludzie czasami myślą ze będziemy sprzedawać wiekowych albo co mało grają za 100 milionów
Masakra xD
0
[Le Parisien] | Rabiot widzi się w Barcelonie tego lata
0
Kupował ktoś na ipla kanały na ligę mistrzów ?
Jak to jest przychodzi jakiś kod aktywujący czy jak ? I po jakim czasie ?
0
Tak szczególnie w finale z realem Bartra do teraz biegnie :)
0
Messi wql nie gra prawa strona jak już szuka boków obrony to tylko z alba gra
Za to Dembele-semendo jak grają na prawej to jest wiatrak taki ze szok :)
5
FC Barcelona XI:
Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitic, Busquets, Arthur; Malcom, Suarez, Coutinho
#ElClasico
1
Czuja Manite :)
0
Skąd ten kanał niby ?
0
Niee kupią żadnego doświadczonego obrońcy jak już to kupią kogoś młodszego i który prezentuje także wysoka jakoś tak jak np. Ferland Mendy
I który mógłbym wrazie czego być zastępca Alby na przyszłość moim zdaniem :)
0
Mam pytanie !
Jak to jest na tym IPLA chce wykupić pakiet na ligę mistrzów np na miesiąc dostęp do kanałów a widzie tylko na 7 dni lub na cały okres trwania ligi mistrzów ?
I co mam zapłacić na 7 dni 52.99 zł to trochę slaobo ?
Ogarnia to ktoś wie jak to tam jest ?
32
Z Messim jest wszystko w porządku i nie ma już śladu po urazie z meczu z Valencią. @IgnacioMiguelez
2
Najlepsza opcja to jest Firmino !
Tylko nie do wyjęcia jest ta opcja :/
0
Wole żeby grał Semendo niż Roberto który gra beznadziejnie po raz kolejny i jest objeżdżany jak dziecko we mgle
0
Niezrozumiała decyzja vaverde zostawia fatalnego Roberto a ściąga solidnego Semendo maskara :/
0
Davis nie trafi do Bostonu !
Skończy w Lakers prędzej niż później :)
0
Na pewno 13:30 :)
0
To jest raczej pewne ze odejdzie on tylko jeszcze wypożyczony i nie wierze w to ze Barca go wykupi po sezonie :)
Musiałbym nie wiadomo jak wypalić a na to się nie zapowiada !
0
Sory moj błąd jednak nie zagra podobno zapomniał stroju i butów na mecz :/
0
Frenkie de Jong od pierwszej minuty w dzisiejszym meczu Ajaxu :)
2
Barca chce Juan Mata za darmo w przyszłe lato. GOAL
Większej bzdury nie słyszałem w ostatnim czasie xD
1
Anthony Gonçalves o Neymarze po meczu z PSG: To świetny zawodnik. Jednak jeśli grasz w takim stylu, musisz się spodziewać fauli. Nie jesteśmy tu, żeby mógł zabawiać się naszym kosztem. Skoro Neymar chce się bawić, my odpowiadamy bronią, którą dysponujemy.
7
Frenkie de Jong ma być w trzeciej grupie płac, poniżej Suáreza, Busquetsa, Coutinho, Dembélé, Rakitica, Ter Stegena, Umtitiego, Alby i oczywiście Messiego. MD