3

Ma ktoś może linki do meczu na reddit ?

1

Przewidywana jedenastka na dzisiejszy mecz według Cope.

Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Alba; Busquets, Rakitic, Arthur; Messi, Suárez, Coutinho.

16

Za dwa sezony byłby nie do wyciagnięcia bo grałby w jakimiś Top zespole który by go nie sprzedał :)
Albo by krzyknęli cenę trzy razy większa od tej co teraz trzeba dać

52

De Ligt chce przejść do Barcelony, a jego bliscy i otoczenie są pewni, że tak też się stanie. Klub będzie musiał wydać na obrońcę €70m. Catradio





Bliscy piłkarzy Ajaxu, władze i sponsorzy tego klubu, a nie bliscy de Ligta.
‪@neurophate_‬

0

I oby celta spadła :)

2

Oficjalnie: Miguel Cardoso Zwolniony z Celty !

0

Nawet Arthur nie zostanie powołany a ty chcesz żeby zagrał od pierwszej minuty :)
Jak już to w sobotę zagra :)

12

Niee wierze w to ze odpadniemy z Lyonem na camp nou :)

1

Ludzie czasami myślą ze będziemy sprzedawać wiekowych albo co mało grają za 100 milionów

Masakra xD

0

[Le Parisien] | Rabiot widzi się w Barcelonie tego lata

0

Kupował ktoś na ipla kanały na ligę mistrzów ?
Jak to jest przychodzi jakiś kod aktywujący czy jak ? I po jakim czasie ?

0

Tak szczególnie w finale z realem Bartra do teraz biegnie :)

0

Messi wql nie gra prawa strona jak już szuka boków obrony to tylko z alba gra
Za to Dembele-semendo jak grają na prawej to jest wiatrak taki ze szok :)

5

FC Barcelona XI:

Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitic, Busquets, Arthur; Malcom, Suarez, Coutinho

#ElClasico

1

Czuja Manite :)

0

Skąd ten kanał niby ?

0

Niee kupią żadnego doświadczonego obrońcy jak już to kupią kogoś młodszego i który prezentuje także wysoka jakoś tak jak np. Ferland Mendy
I który mógłbym wrazie czego być zastępca Alby na przyszłość moim zdaniem :)

0

Mam pytanie !

Jak to jest na tym IPLA chce wykupić pakiet na ligę mistrzów np na miesiąc dostęp do kanałów a widzie tylko na 7 dni lub na cały okres trwania ligi mistrzów ?
I co mam zapłacić na 7 dni 52.99 zł to trochę slaobo ?
Ogarnia to ktoś wie jak to tam jest ?

32

Z Messim jest wszystko w porządku i nie ma już śladu po urazie z meczu z Valencią. @IgnacioMiguelez

2

Najlepsza opcja to jest Firmino !
Tylko nie do wyjęcia jest ta opcja :/

0

Wole żeby grał Semendo niż Roberto który gra beznadziejnie po raz kolejny i jest objeżdżany jak dziecko we mgle

0

Niezrozumiała decyzja vaverde zostawia fatalnego Roberto a ściąga solidnego Semendo maskara :/

0

Davis nie trafi do Bostonu !
Skończy w Lakers prędzej niż później :)

0

Na pewno 13:30 :)

0

To jest raczej pewne ze odejdzie on tylko jeszcze wypożyczony i nie wierze w to ze Barca go wykupi po sezonie :)
Musiałbym nie wiadomo jak wypalić a na to się nie zapowiada !

0

Sory moj błąd jednak nie zagra podobno zapomniał stroju i butów na mecz :/

0

Frenkie de Jong od pierwszej minuty w dzisiejszym meczu Ajaxu :)

2

Barca chce Juan Mata za darmo w przyszłe lato. GOAL





Większej bzdury nie słyszałem w ostatnim czasie xD

1

Anthony Gonçalves o Neymarze po meczu z PSG: To świetny zawodnik. Jednak jeśli grasz w takim stylu, musisz się spodziewać fauli. Nie jesteśmy tu, żeby mógł zabawiać się naszym kosztem. Skoro Neymar chce się bawić, my odpowiadamy bronią, którą dysponujemy.

7

Frenkie de Jong ma być w trzeciej grupie płac, poniżej Suáreza, Busquetsa, Coutinho, Dembélé, Rakitica, Ter Stegena, Umtitiego, Alby i oczywiście Messiego. MD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?