Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ja chcą włączyć w transfer Griezmana semendo to przy okazji niech włącza w transfer Rodrigo busquetsa byłbym bardziej zadowolony :)
2
srednia informacja wolałbym żeby semendo został :/
0
jakby chciał zostać to już powinien to dawno ogłosić a nie bawić się w kotka i myszkę ze może zostanie albo odejdzie to jest gra o jak najlepszy kontrakt i prowizje dla grubego :)
0
raiola mozg mu pierze kręci niesamowicie
1
1:0 polska :D.
0
-marzenie powrót Guardioli
-Realnie postawiłbym na koemana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SeeleyBooth na prawdę ma tu rodzine dzięki za info bo nie wiedziałem :D
4
Chyba każdy by chciał żeby ten pan wrócił i zastapił valdka Ale raczej mało prawdopodobne https://x.com/btclips/status/1132655035907633152
1
Jestem ciekaw Kiedy poznamy ostateczna decyzje czy valdek zostanie czy odchodzi mam nadzieje jak najszybciej !
0
@Suzu czyli nie wybrał Barcelony zdaniem katalonskiego dziennika :)
3
https://x.com/neurophate_/status/1132647074573488129
0
Ernesto postawi na busquets-vidal-rakitic bardziej kreatywna xD
11
12
niech idzie jak chce grać w lidzie Europy to niech idzie ważne ze hajs się zgadza :)
1
Ich nie ma w LM wątpię ze Griezmann chciałbym tam isc jak on chce w końcu wygrać LM :)
28
Messi serio szoko ze on pojawi się na konferencji :D
0
@qbsonFCBarca Czyli wlasnie do jutra :)
1
wlasnie tez jestem ciekaw :)
7
Arthur przybrał 4 kg na wadze, szatnia jest tym zmartwiona. Catradio
Barca chce, aby Umtiti odszedł, ale piłkarz się na to nie zgodzi. Jeśli będzie jakiś klub zainteresowany, to będzie problem z testami medycznymi. Nadal mu uraz doskwiera.
Ktoś bardzo wiarygodny przekazuję, że operacja związana z Griezmannem ma być na ten moment zatrzymana i stoi pod znakiem zapytania. Plan B wchodzi w grę. @FApor_elmundo
Barça chce, aby de Ligt określił się co do swojej przyszłości. Piłkarz czeka na gest ze strony Barçy biorąc pod uwagę milionowe oferty innych klubów. Sport
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale musi odejść bo tu nie bedzie dla niego miejsca !
0
W ostatnim miesiącu gdy graliśmy mecze ligowe o pietruszkę i tak na prawdę polowe podstawowego składu nie grala i nie byli ze sobą zgrani to tak to wyglądało !
Jedynie dwa ostanie mecze ligowe to graliśmy w podstawowym ale to tak na prawdę każdy nie zachwycił !
Jestem pewny ze jak odejdzie to zacznie dobrze grać i wtedy znowu niektórzy będą płakać dlaczego go sprzedaliśmy tak samo jak z Paco
3
Człowieku jak gość nie ma rytmu meczowego to ja przyjmuje na dwa trzy razy jak mecz dwa zagra później miesiąc siedzi i później znowu dostaje szanse to tak to wyglada !
Jak grał we Francji to nie przyjmował na dwa trzy razy tylko na raz i gaz do przodu
1
Dni nie godzin kolego !
2
Tylko po golu z Realem i dobrym występie nie dostał szansy przez kolejny miesiąc taka jest prawda !
1
Barça miała zaoferować €25m za Maxiego Gomeza. Celta uważa jednak, że aby zgodzić się na sprzedaż piłkarza musi otrzymać nie mniej niż €40m. Radio Galega/Sport
@neurophate_
0
Oby bardzo tego wszyscy kibice chcą :D
0
Gdzie bo nie widzie link ?
1
Z Mbappe będzie taka sama sytuacja co z verrattim niby puszcza oczko w stronę ze może odejść a później szejk go przyciśnie i będzie przepraszał ze jednak zostanie bo jest tutaj szczęśliwy :)
A kibice realu będą czekać na konferencje Mbappe tak jak my na Verrattiego xD