5

Ja chcą włączyć w transfer Griezmana semendo to przy okazji niech włącza w transfer Rodrigo busquetsa byłbym bardziej zadowolony :)

2

srednia informacja wolałbym żeby semendo został :/

0

jakby chciał zostać to już powinien to dawno ogłosić a nie bawić się w kotka i myszkę ze może zostanie albo odejdzie to jest gra o jak najlepszy kontrakt i prowizje dla grubego :) 

0

raiola mozg mu pierze kręci niesamowicie 

1

1:0 polska :D.         

0

-marzenie powrót Guardioli

 -Realnie postawiłbym na koemana 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SeeleyBooth  na prawdę ma tu rodzine dzięki za info bo nie wiedziałem :D

4

Chyba każdy by chciał żeby ten pan wrócił i zastapił valdka Ale raczej mało prawdopodobne https://x.com/btclips/status/1132655035907633152

1

Jestem ciekaw Kiedy poznamy ostateczna decyzje czy valdek zostanie czy odchodzi mam nadzieje jak najszybciej !


0

@Suzu czyli nie wybrał Barcelony zdaniem katalonskiego dziennika :)

0

Ernesto postawi na busquets-vidal-rakitic bardziej kreatywna xD 

11

12

niech idzie jak chce grać w lidzie Europy to niech idzie ważne ze hajs się zgadza :) 

1

Ich nie ma w LM wątpię ze Griezmann chciałbym tam isc jak on chce w końcu wygrać LM :) 

28

Messi serio szoko ze on pojawi się na konferencji :D

0

@qbsonFCBarca Czyli wlasnie do jutra :) 

1

wlasnie tez jestem ciekaw :)

7

Arthur przybrał 4 kg na wadze, szatnia jest tym zmartwiona. Catradio

Barca chce, aby Umtiti odszedł, ale piłkarz się na to nie zgodzi. Jeśli będzie jakiś klub zainteresowany, to będzie problem z testami medycznymi. Nadal mu uraz doskwiera.

Ktoś bardzo wiarygodny przekazuję, że operacja związana z Griezmannem ma być na ten moment zatrzymana i stoi pod znakiem zapytania. Plan B wchodzi w grę. @FApor_elmundo


Barça chce, aby de Ligt określił się co do swojej przyszłości. Piłkarz czeka na gest ze strony Barçy biorąc pod uwagę milionowe oferty innych klubów. Sport

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale musi odejść bo tu nie bedzie dla niego miejsca !

0

W ostatnim miesiącu gdy graliśmy mecze ligowe o pietruszkę i tak na prawdę polowe podstawowego składu nie grala i nie byli ze sobą zgrani to tak to wyglądało !
Jedynie dwa ostanie mecze ligowe to graliśmy w podstawowym ale to tak na prawdę każdy nie zachwycił !
Jestem pewny ze jak odejdzie to zacznie dobrze grać i wtedy znowu niektórzy będą płakać dlaczego go sprzedaliśmy tak samo jak z Paco

3

Człowieku jak gość nie ma rytmu meczowego to ja przyjmuje na dwa trzy razy jak mecz dwa zagra później miesiąc siedzi i później znowu dostaje szanse to tak to wyglada !
Jak grał we Francji to nie przyjmował na dwa trzy razy tylko na raz i gaz do przodu

1

Dni nie godzin kolego !

2

Tylko po golu z Realem i dobrym występie nie dostał szansy przez kolejny miesiąc taka jest prawda !

1

Barça miała zaoferować €25m za Maxiego Gomeza. Celta uważa jednak, że aby zgodzić się na sprzedaż piłkarza musi otrzymać nie mniej niż €40m. Radio Galega/Sport

@neurophate_

0

Oby bardzo tego wszyscy kibice chcą :D

0

Gdzie bo nie widzie link ?

1

Z Mbappe będzie taka sama sytuacja co z verrattim niby puszcza oczko w stronę ze może odejść a później szejk go przyciśnie i będzie przepraszał ze jednak zostanie bo jest tutaj szczęśliwy :)
A kibice realu będą czekać na konferencje Mbappe tak jak my na Verrattiego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?