54

Filipe Luis jest pierwszy na liście życzeń Barçy w kontekście zmiennika dla Alby. MD
@neurophate_

28

Guardiola tez z nami przegrał 3:0 na camp nou i drapał sie po głowie bo nie wiedział co zrobić :)

0

Valverde zostanie ja już się z tym pogodziłem niestety :/
Mam nadzieje ze przyszłym roku jednak zagramy w Finale LM :)

6

Dawno większej bzdury nie czytałem xD

4

Rozczaruje cie jak przyjdzie griezmann to już żadna inna dziewiątka nie przyjdzie do nas :)
Jedynie jeszcze lewy obrońca :)

11

Cadena SER poinformowała, że Griezmann przygotowywał drugi film (!!!) związany z decyzją o swojej przyszłości, tym razem w wersji „odchodzę”.



Działacze Atlético zorientowali się, że historia się powtarza i kazali Griezmannowi nagrać wideo, w którym informuje o swoich planach.



Film, który został wczoraj opublikowany przez Atlético Madryt, wyglądał troszkę na przygotowywany w pośpiechu, było sporo „eee” i „yyy”, momentów wahania się, ale trudno było mi uwierzyć, że powodem jego nakręcenia było... kręcenie „La Decision 2.0”

Jak podaje SER, tym razem filmu Griezmanna nie przygotowywał Piqué. Ale gdy działacze Atleti dowiedzieli się o jego planach, powiedzieli: „Nagrywasz teraz film, w którym mówisz o odejściu i który publikujemy w swoich kanałach, a potem rób co chcesz, nawet pięcioodcinkową serię”.

@J_Krecidlo

1

Potrzebny nam Verratti jak krowie stanik :D

0

Dużo dziennikarzy podaje informacje tylko dla klikalności tych ze może isc gdzie inndziej niż do Barcelony :)



Wszystkie znaki na niebie wskazują ze to wlasnie do nas trafi :D

18

Arthur Melo nie posiada obecnie reprezentanta z zewnątrz. Jego sprawami zajmuje się jego ojciec, Ailton Melo. @arthurhromelo

Neurophate

1

Kokę człowieku tez przed odejściem xaviego miał być jego następca pamietam to jak dziś :)

3

Atletico zostanie bardziej wykupione niż rewelacyjny Ajax jestem ciekaw co z Koke pamietam jak Barcelonę się kiedyś o niego bardzo mocno starala ale on wolał zostać w atletico :)
Jestem ciekaw co teraz sb myśli jak widzi ze każdy odchodzi i ze prawdopodobnie tylko on zostanie :D

7

Bo oni myślą ze ich w przyszłym sezonie Benzema zbawi uważają go za najlepszego napastnika na świecie wiec po co on im :D

0

Mimo ze Rakitic mówi ze nie chce odchodzić bo jest szczęśliwy to i tak mi się wydaje ze odejdzie po sezonie plus mówi się ze coutinho i to wlasnie bym ich obstawiał ze ta dwójka topowych piłkarzy odejdzie od nas :)


A Valdek pewnie zostanie chyba ze przegramy puchar króla wy co wątpię :)

1

Jeszcze się sezon nie skończył a my już prawdopodobnie mamy trzy wzmocnienia z TOPU pięknie :)


Mnie telenoweli będzie do czytania we wakacje :D

0

Kiedyś była informacja ze Abidal jest zwolennikiem tego transferu bo bardzo mu się podoba jego gra :)

Ale przyszedł De jong i jego nazwisko ucichło

15

Newsiki z radia:

-we wtorek spotkanie Griezmann-Atleti, ATM chce wiedzieć, czy AG iść do Barçy

- Juanfran i Filipe Luis odchodzą z ATM

-Luca Zidane 2. bramkarzem RM

-Valverde skłócony z Segurą, pewnie tylko 1 z nich zostanie w FCB

-Messi dotknięty gwizdami z Getafe



@J_Krecidlo

0

@HelenaCondis Podała teraz informacje ze ten tydzień ma być kluczowy w sprawie transferu do Barcelony ale odczucia są pozytywne :)

9

Cadena SER podaje: W Atletico Madryt przekonani, że Antoine Griezmann jest dogadany z Barceloną. W tym tygodniu spotkanie Atletico-Griezmann. Atleti chce wiedzieć z pierwszej ręki, czy odchodzi. @manucarreno: "Nie mówię, że na 100% odchodzi, ale jest tego blisko"

La Decision 2.0

@J_Krecidlo

13

Barça od wczoraj intensywnie pracuje nad sprowadzeniem de Ligta. Piłkarz ma zarabiać podobnie, co de Jong (trzeci poziom drabinki płacowej). Kwota transferu ma się zamknąć w €75m. Sam piłkarz ma ostatecznie zatwierdzić nowy kierunek po ostatnim mecz Ajaxu w tym sezonie. MD

16

Barca przygląda się sytuacji Van de Beeka. MD

24

Tottenham jest bardzo zainteresowany Gomesem. Rakitic jest zainteresowany Interem. Luis Suarez zostanie. @Alfremartinezz

0

Transfer coutinho tez dużo ludzi mówiło ze będzie transferem z kosmosu i widzimy jak to wszystko się ułożyło :(
Nie powiedziane ze duże nazwisko zawsze wypali i będzie super transferem

9

Jak to klęska z The Reds w lidzie mistrzów potrafi zmienić nastawienia co do sprowadzenia Griezmanna tak to go tutaj nikt już nie chciał a teraz nagle ludzie zmienili zdanie no niebywałe ! Jak to dobrze ze nikt tutaj nie jest odpowiedzialny za transfery do Barcelony :)
A co do Griezmanna to mam nadzieje ze w tym roku nie wywinie nam takiego numeru jak rok temu i do nas dołączy to świetny gracz i dużo pociechy nam może sprawić jak do nas trafi !

0

A verratti to taka sama szklanka co thiago moj drogi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To nie jest fejk niestety

0

2

Aspiazu: "Chcemy wyjść, aby wygrać, nie chcemy brać nic za pewnik. Nie chcemy robić złudzeń. Gol będzie na pewno bardzo ważny, ale w życiu nie ma nic pewnego, tylko śmierć."

18

Ajax i Barca porozumiały się w sprawie ceny za de Ligta, która ma wynieść €80m z bonusami. Przed klubem jest nadal sporo pracy do wykonania, ale jego intencją jest przeniesienie się do Barcy. Rozmowy z Raiolą nadal się odbywają, ale może wykorzystać fakt dobrego sezonu Ajaxu.


Barca zaoferowała 5-letni kontrakt, z wzrastająco pensją po kolejnych sezonach i bonusy za występy, puchary. Obie strony skupiają się teraz na Lidze Mistrzów, jednak przed samym finałem powinno się więcej wyjaśnić. ESPN

0

Z tego co ja wiem to narazie wygraliśmy ligę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?