Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli miałby tylko innego agenta to jestem przekonany ze grałby u nas :)
1
Ale Eden gorzej od Suareza wyglada :)
6
@Konias4318 Neymar w formie zjada Hazarda taka jest prawda :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
i trzeci do nich dołączy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mathew86 na pewno uwierz mi ze jak Neymar przyjdzie to Dembele nie będzie mogę się założyć :))
14
A po co isc na trening lepiej pograć sb z kumplami :)
0
dlatego to tak długo trwa bo Barcelona nie chce płacić klauzuli tylko płacić w ratach :/
0
Martwi mnie sytuacja z Griezmannem coś cicho o nim ten tydzień miał być kluczowy mówiło się ze poniedziałek lub wtorek miała zostać wpłacona klauzula a w środę ogłoszenie transferu a coś się nie zanosi na taki scenariusz :(
14
:))))
0
@Arkon Tylko co knicks może wysłać do OKC za bardzo nie maja co :)
1
@BarcaFanFilip albo ketchup po frytkach :)
74
To jest piękne :)))
https://x.com/theeuropeanlad/status/1147943695636975618
0
Oficjalnie: Mitchel Bakker w PSG
1
@MarioVeB! Dawno się tak się śmiałem :)
Barcelona chciała rozłożyć na raty transfer Griezmanna dlatego żeby mogła sprowadzić innna gwiazdę np Neymar o którym się głośno mówiło :D
0
Bartomeu: "Zakończmy ten mit: Messi nie decyduje o tym, kogo klub kupuje, tylko sztab techniczny."
0
Bartomeu: "Dembele i Coutinho to piłkarze kluczowi w naszym projekcie."
0
De ligt o Bartek czyżby znowu nas zaskoczył :)
0
Czyli Griezmann na 200% u nas zagra :)
1
Bartomeu: Nadal uważam ze Dembele jest lepszy od Neymara :D
5
Szejk chce 150m plus Coutinho i Dembele!El Chiringuito TV - @quimdomenech
10
@BarcaInfo i tak wiadomo ze weźmie 21 :D
0
Wql Cancelo jest do wyjęcia z Juve ?
1
tak średnio bym powiedział :)
Nie przekonuje mnie ten pomysł !
0
@BarcaInfo sprzedamy semendo i co zostaniemy z Roberto ?
0
@wachaFCB pięknie :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Oficjalnie :)