Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Pamietam ta sagę z Coutinho i Liverpoolem nie chcieli nam go sprzedać walczyliśmy z nimi półtora roku żeby nam go sprzedali a teraz tak z lęka ręka go oddajemy na wypożyczenie :)
Nie widze sensu oddawać Coutinho jeżeli Neymar nie przyjdzie my mieliśmy się jeszcze wzmocnić a nie osłabiać :D
Mam nadzieje ze zarząd wie co robi i ze są pewni ze Neymar wrócić dlatego oddają Coutinho bo inaczej to nie widze sensu pozbywać się Brazylijczyka :)
4
@kamilop Neymar za Coutinho :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Piotr,1985 ale słowo Neymara będzie kluczowe :)
Władze PSG wiedza ze Neymara tylko do Barcelony chce wrócić nie interesują go inne kierunki :D
0
@Fabik87 sport to wiesz codziennie co innego piszą żeby tylko pisać :)
8
Zespół wylądował w Miami :)
https://x.com/fcbmediaultra/status/1158487109189165058
11
Cancelo w City ;)
1
Zenit rozważa sprzedaż Malcoma w styczniu ponieważ nie została zaakceptowany przez fanów z powodu koloru skory SPORT
13
Coutinho jest :D
https://x.com/fcbw_a7/status/1158043091607179267
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@RedKorsak hahaha gościu zmień dilera xD
34
Zaprezentowani :)
7
Jaram się tym transferem i cena jaka Barcelona wynegocjowała :D
65
Oficjalnie: Junior Firpo piłkarzem Barcelony!
1
@BigShaq musza bo z taka kadra to średnio trochę :D
30
Pięknie ;)
0
@BARCA_FOR_EVER polska gra :)
0
Miał by ktoś link do meczyku ?
64
A to ci niespodzianka :)
Oficjalnie: Dani alves w San Paulo :D
19
Forma jest :D
https://x.com/theeuropeanlad/status/1157044973038182402
10
Jest i on :D
0
@BarcaInfo niech jak najszybciej zamkną ten transfer a nie takie drapanie po plecach :)
40
Po Malcomie czas na Firpo :D
2
Mam nadzieje ze po odejściu Malcoma Barcelona przyspieszy negocjacje z Betisem w sprawie Firpo :)
Fajnie byłby gdyby temat lewej obrony został zamknięty przed wylotem drużyny do stanów :D
60
Barcelona i zenit osiągnęly porozumienie w sprawie Malcoma :D
Zenit zapłaci 40mln plus 5mln w zmienych za Brazylijczyka :)
10
Coś się dzieje :D
38
Ładna brameczka :D
https://x.com/theeuropeanlad/status/1156320995160055808
0
@Avada Kedavra nie wcale nie widać nawet koledzy z drużyny mówią ze Dembele zmienił podejście od tego sezonu i widza ze zaczol dobrze trenować :)
11
@BarcaInfo Tam w środku brakuje Neymara :D
15
Świetny ruch dobrze będzie się go tam oglądać :D