0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barcelismo będzie 41mln plus 4 miliony w zmienych jeżeli wejdzie na LA Ramble :D

0

@MrShakira tak sprzedajmy 100mln !!

Albo zróbmy wymianę jeden do jednego
Do PSG Malcom a do nas Neymar :D


Wtedy będzie sukces zarządu ?

5

Jest i Zidane

0

Co jak co ale dziwny ruch se strony Malcoma ze idzie do Rosji :/
Jako fan piłki wolałbym żeby odszedł to takiej Premier League fajnie by się go tam oglądał :)

Ale ważne żeby się ten transfer zwrócił a jeszcze lepiej byłoby gdybyśmy coś na nim zarobili :D

26

David Valdearenas -Neymar przyjdzie na 1000% do Barcelony pod koniec Sierpnia :)
70 mln plus Coutinho i Malcom i może trzeci gracz może to być Rakitic :) Nagrał nawet filmik jest na Insta jego ale będzie tylko 48 godzin xD


Gościu ładnie tam świruje hehe

3

@Fabik87 tylko sport napisał ze PSG nie chce żadnych graczy w zamian tylko 180 mln wiec nie wiem skąd Barcelona tyle wyczaruje :)

Musiałby Coutinho i Malcoma sprzedać i zarobić na nich 180 milionów ale nie chce mi się wierzyć ze to się uda :D

A po drugie to sport wiec nie ma co wierzyć w to co oni tutaj wypisują :D

0

@heniek168 Dobra ta siksa :)

1

@FafitFCB znajdź sb swoją śliczna dziewczynę a nie oglądasz i się jarasz zajętymi i jeszcze mamusia xD

10

39

Mogliby trochę więcej szacunku okazać :D
https://x.com/juandirection58/status/1155642917039595520

3

@Zuchowicz_PL
Jeszcze nie niestety
Wrócą dopiero na wyjazd do USA

0

@Kredon szkoda :/
Ale dzięki za info

0

Mam pytanko wie ktoś może czy pokazują dzisiejszy mecz Polaków w siatkówce na otwartym kanale ? :)

13

@FC1899Barca kocham takie komentarze :D

Wina Dembele xD

6

Skład ;)

7

4

Luis już trenuje w ośrodku Barcelony :)
https://x.com/fcbarcelona_cat/status/1154678125348999168

0

niech nam dadzą Sancho :D

0

@fart dzięki poprawiłem :)

28

A Nicolas Pepe wyląduje w Napoli

3

jeden kosztuje 30 a drugi 50 tym się różnią :)

2

@ViscaBarca123 może to cisza przed burza xD :)

30

Oczy bola jak widze PSG

14

Prawda jest tak gdyby nie pan Raiola to by i Simons został i nawet De Ligt grałby u nas :)

Nie od dziś wiadomo ze z Raiola Barcelona interesu nie zrobi :)

6

Nie ma De Jonga :(

6

Bardziej Milanowi by się przydał Malcom niż ten cały Correa :)
Mogli by dać nam 50 plus bonusy xD :)

7

Tak się cieszy Rakitic kiedy się dowiedział od Valverde ze będzie grał w każdym meczu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?