Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barcelismo będzie 41mln plus 4 miliony w zmienych jeżeli wejdzie na LA Ramble :D
0
@MrShakira tak sprzedajmy 100mln !!
Albo zróbmy wymianę jeden do jednego
Do PSG Malcom a do nas Neymar :D
Wtedy będzie sukces zarządu ?
5
Jest i Zidane
0
Co jak co ale dziwny ruch se strony Malcoma ze idzie do Rosji :/
Jako fan piłki wolałbym żeby odszedł to takiej Premier League fajnie by się go tam oglądał :)
Ale ważne żeby się ten transfer zwrócił a jeszcze lepiej byłoby gdybyśmy coś na nim zarobili :D
26
David Valdearenas -Neymar przyjdzie na 1000% do Barcelony pod koniec Sierpnia :)
70 mln plus Coutinho i Malcom i może trzeci gracz może to być Rakitic :) Nagrał nawet filmik jest na Insta jego ale będzie tylko 48 godzin xD
Gościu ładnie tam świruje hehe
3
@Fabik87 tylko sport napisał ze PSG nie chce żadnych graczy w zamian tylko 180 mln wiec nie wiem skąd Barcelona tyle wyczaruje :)
Musiałby Coutinho i Malcoma sprzedać i zarobić na nich 180 milionów ale nie chce mi się wierzyć ze to się uda :D
A po drugie to sport wiec nie ma co wierzyć w to co oni tutaj wypisują :D
0
@heniek168 Dobra ta siksa :)
1
@FafitFCB znajdź sb swoją śliczna dziewczynę a nie oglądasz i się jarasz zajętymi i jeszcze mamusia xD
10
Oby doszli do porozumienia :D
https://x.com/neurophate_/status/1155872676508028928
39
Mogliby trochę więcej szacunku okazać :D
https://x.com/juandirection58/status/1155642917039595520
3
@Zuchowicz_PL
Jeszcze nie niestety
Wrócą dopiero na wyjazd do USA
0
@Kredon szkoda :/
Ale dzięki za info
0
Mam pytanko wie ktoś może czy pokazują dzisiejszy mecz Polaków w siatkówce na otwartym kanale ? :)
13
@FC1899Barca kocham takie komentarze :D
Wina Dembele xD
6
Skład ;)
7
Segura znalazł nowa prace :D
https://x.com/neurophate_/status/1154701909573459968
4
Luis już trenuje w ośrodku Barcelony :)
https://x.com/fcbarcelona_cat/status/1154678125348999168
0
niech nam dadzą Sancho :D
0
@fart dzięki poprawiłem :)
28
A Nicolas Pepe wyląduje w Napoli
3
jeden kosztuje 30 a drugi 50 tym się różnią :)
2
@ViscaBarca123 może to cisza przed burza xD :)
30
Oczy bola jak widze PSG
14
Prawda jest tak gdyby nie pan Raiola to by i Simons został i nawet De Ligt grałby u nas :)
Nie od dziś wiadomo ze z Raiola Barcelona interesu nie zrobi :)
6
Nie ma De Jonga :(
6
Bardziej Milanowi by się przydał Malcom niż ten cały Correa :)
Mogli by dać nam 50 plus bonusy xD :)
12
:)))
https://x.com/neurophate_/status/1153007294113861633
6
Ciekawe :D
https://x.com/j_krecidlo/status/1153004644681076739
7
Tak się cieszy Rakitic kiedy się dowiedział od Valverde ze będzie grał w każdym meczu ;)