Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Operacja wkrótce może zostać zakończona :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
54
Pierwszy trening po kontuzji i już ich robi jak dzieci :)
1
Na szczęście niedługo kończy się okienko i wszystko ucichnie :)
29
Neymar musi przemówić ale coś się do tego nie zabiera :)
https://x.com/neurophate_/status/1164282012850696193
30
Blisko Wypożyczenia na 2 sezony do schalke
6
@VamosRakieta pewnie zdjęcia były drużynowe wiec dlatego ;)
39
Jest i on :)
0
@BarcaInfo i tak nie zagra :)
21
Messi :)
0
@Fabik87 czyli wyjdzie tyle ile Barcelona sprzedała Neymara :(
PSG chce odzyskać pieniądze
3
@Hushovt oczywiście ze tak oglądanie ich razem to bylo czymś ekstra gęba się cieszyła sama :)
4
Wychodzi na to ze powrotu Neymara najbardziej chce Messi :)
Zarząd najchętniej pewnie by go nie kupował ale chce żeby Messi był szczęśliwy wiec kupią mu ta zabawkę :D
7
Barcelona niech lepiej przygotuje duża ilość pieniędzy żeby Paryż przyjął ofertę a nie już przygotowują prezentacje jak jeszcze nie są dogadani z Paryżem :)
10
@ViscaBarca123 nigdy nie powiedział ze transfer umarł :)
40
Negocjacje Bartomeu z PSG :)
2
@Grande91 ale głowy :)
8
Podobno Dembele odczuwał już ból podczas rozgrzewki przed meczem na San Mames ale nic nie powiedział :/
0
@Messibestplayerintheworld na pewno :)
Gość jest już nudny
0
@Aerox tak tylko jak Barcelona oferowała Coutinho plus ileś milionów to nie chcieli :)
A teraz nagle przyjmna 80 plus Dybale wątpię :)
Jak już to kupią Dybale normalnie nie włączając go w transfer Neymara ;)
0
@adiattiFCB jestem ciekaw kto im da więcej :)
4
Wiec jak ? :)
https://x.com/neurophate_/status/1163583919511474177
1
@4drian0 średnio bo Paryż na to nie pójdzie ;)
8
Noo średnio
https://x.com/neurophate_/status/1163570386145042433
83
Cały Dembele xD
https://x.com/neurophate_/status/1163560144262836225
0
Tak to wyglada :)
24
Dembele kontuzja :)
Wypada na 5 tygodni
0
Jestem ciekaw jaka to kwota będzie z ta opcja wykupu ?
Pewnie musiałby być bardzo wysoko żeby PSG zaakceptowało :)
6
PSG już wie co Barcelona oferuje :)
0
@BarcaInfo średnio mi się to podoba :(