7

Firpo z kontuzja kolana :(

3

@l0Messini zależy kto co robi :D

2

@l0Messini 36 :)

1

0

@bartoszekkk PSG i Barça nie rozmawiały dziś na temat Neymara. Leonardo negocjował jednak z Rakiticiem. Początkowo Chorwat odmówił Paryżowi, ale w ostatnich godzinach zmienił zdanie i czeka na rozwój sytuacji z transakcją Neymara. Zainteresowanie piłkarzem przejawia również Juventus. [RMC]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

PSG i Barça nie rozmawiały dziś na temat Neymara. Leonardo negocjował jednak z Rakiticiem. Początkowo Chorwat odmówił Paryżowi, ale w ostatnich godzinach zmienił zdanie i czeka na rozwój sytuacji z transakcją Neymara. Zainteresowanie piłkarzem przejawia również Juventus. [RMC]

11

Także widzicie :)
Jutro tez jest dzień :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiadomo coś czy teraz negocjacje będę kontynuowane ? Dwóch prezydentów ?

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danger204 tak już to widze jak będę grać ;)

1

Martwi mnie trochę pozycja naszych stoperów zostanie nam trzech Samule się rozjedzie i zostanie nam dwóch ?
Jak oni to sb wyobrażają ?

1

Podobno chodzą słuchy ze Neymara prywatny samolot włączy silnik i się rozgrzewa przed wylotem !!
Decydująca godzina :D

0

Kwestia godzin :)

13

@katalonczyk987 nikogo innego nie kupią o czym ty marzysz :)
Albo Neymar albo nikt

0

Podobno jedynym sposobem na sprowadzenie jest zapłacenie w gotowce 250mln [RMC]

4

Podobno Arthur mógłby zainteresować PSG !
Wql niech lepiej się do niego nie zbliżają on zostaje

2

@kuz oczywiście bo ty tak mówisz

0

@kuz ale to nie znaczy ze trzeba go na sile wypychać z Barcelony :)

24

Jeszcze tylko Dembele i aż Dembele :)

4

@BarcaInfo trzymamy kciuki :)

19

:)))

0

Z tych wszystkich informacji to ja już nwm jaka jest ta oferta Barcelony xD :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Barcelona chciałaby zaprezentować Neymara w czwartek :)
Grubo już widze xD :)


29

Przybycie Neymara do Barcelony ma wiązać się z odejściem Dembele do PSG, na co Francuz musi wyrazić zgodę. RAC1
Dembele klucz :)

19

Podobno szejk dzwonił i zaakceptował ofertę :D
https://x.com/neurophate_/status/1166435989767839744

6

Leonardo porozmawiamy później :)
https://x.com/media_mx1/status/1166403658218659842

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?