Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ta 11 sezonu to jest żart :D
Nie rozumiem jak można wybrać taka 11 :)
1
@amanter a wczoraj z Messim Granda xD
0
Nasza gra to żart :(
My gramy kaszankę zwyczajna :(
12
Elgancko :D
https://x.com/neurophate_/status/1174077759330619392
30
Tomek Hajto: Marco Reus ma bardzo dobre stałe fragmenty gry. Szczególnie ze stojącej piłki.
8
Świetne :D
29
Lista powołań :)
https://x.com/fcbw_a7/status/1173568349168721925
4
Leo zostanie polowany :)
48
Ansu Fati odnowił kontrakt z Nike :)
84
Arthur i Frenkie widać ze się dogadują chłopacy :D
49
Messi trenuje z grupa :) pięknie
0
Martwi mnie ta obrona za łatwo tracimy gole :/
7
Idealnie :D
0
Oficjalnie: samolot Neymara wyłączył silnik nie odleci :) :D
1
@Headliner9 Jak chcemy wygrać LM to nie możemy się nikogo bać trzeba wygrać z najlepszymi żeby smakował najlepiej :)
2
Chciałbym trafić na Paryż po grupie :)
Super dwa mecze byłby :D ale emocje !! :D
1
Myslem ze ktoś z tej dwójki jednak odejdzie albo Ernesto albo Rakitic niestety zostali oboje :)
0
Jutro do której jest otwarte okienko ?
Do 18 ?
2
Lepszy byłby Douglas Costa ;)
0
@VamosGirl tego nigdy nie wiesz
0
Jak bym nie był tak optymistycznie nastawiony ze Neymar wróci za rok :)
Bo jeżeli rozegra sezon jeden lepszych w karierze albo najlepszy bo będzie chciał pokazać ze niektórzy go skreślili za wcześnie :D
To jak Paryż krzyknie cenę za niego z 250 mln to znowu nikt go nie kupi :)
1
Niestety prywatny samolot Neymara który miał odlecieć w Niedziele odleci za rok :)
1
@V e B 96 ale nie do PSG :)
0
Jak można grać taki piach masakra :/
1
@zenoowity tylko Barcelona potrafi ułatwić odejście nie trzyma na sile tak jak Paryż :)
1
Prawda jest taka ze Neymar wiedział gdzie odchodzi :)
Barcelona nie chciała go sprzedawać on sam nas opuścił wiedział gdzie idzie i jak Paryż trzyma na sile graczy :)
Teraz niech się czuje tak samo rozczarowany jak my dwa lata temu :D
18
Amen :) koniec sagi !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@BarcaInfo nic już z tego nie będzie ja się już pogodziłem ;)
Dużo krzyku i tak zostanie w PSG :D
1
@Ronaldinho10_ noo i prawidłowo :)