Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bartomeu już wie ze latem zrobił wielki błąd zostawiajac Valverde na kolejny sezon i teraz próbuje ratować sezon zatrudniając nowego trenera.
A dlaczego chce Xaviego to proste próbuje teraz zadowolić kibiców bo jeżeli faktycznie Xavi przyjemnie propozycje to fani będę zadowoleni :/
2
@craz91 Ja jestem byłem koszykarzem wiec NBA i koszykówka to dla mnie chleb powszedni :)
3
Także tego
https://x.com/neurophate_/status/1216319275654434817
2
Xavi na dzisiejszym treningu :)
https://x.com/fcbw_a7/status/1216315030280511489
0
Xavi jeszcze nie podjął decyzji ale odpowiedz TAK czy NIE będzie dzisiaj :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cat_r37 Dani Alves ? Raczej Valdes ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Barcelona rozgląda się za napastnikiem :)
Nie powiem przydał by się i to bardzo :)
https://x.com/neurophate_/status/1216090108266516483
18
Wypowiedz o Barcelonie :)
34
Tomek wyraził swoją opinie :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo tyle to już każdy wie :)
0
LBJ dzisiaj nie zagra z OKC z powodu choroby
2
@Artsss tez się tego boje :/
Chciałbym żeby był świetny trenerem życzę mu tego z całego serca żeby wypalil :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ja bym chciał żeby pep wrócił i asystentem został Xavi i później pierwszym trenerem :) Marzenie :D
Oczywiście od nowego sezonu a teraz bym zostawił już do końca sezonu Valverde :/
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Jest i on :) odwiedzili owieczkę :D
0
@bartoszekkk dlatego piłkarze go tak bronią na czele z Messim bo maja z nim dobrze :)
0
@Rogalson bo jesteś facetem :)
0
Piłkarze maja 4 dni wolnego wrócą do treningu we wtorek :) MD
3
Barcelona nigdy nie myślała o zwolnieniu Ernesto nadal ma wsparcie zarządu xD
https://x.com/benayadachraf/status/1215398836388102151
1
Ernesto nie zostanie zwolniony po porażce z Atletico :) dziekuje dobranoc :)
1
Niestety naszym pupila dobrze się pracuje z Ernesto maja wolna rękę dużo wolnego i dla nich to jest fajne :) bo Ernesto konfliktowy to nie jest i piłkarza to się podoba dlatego tak go bronią :/
Niestety na placu to wyglada nie wesoło brak stylu i blamaże których może nie będę wymienił każdy wie jakie :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bartek powinien dzwonić do Pochettino i błagać żeby objął posadę trenera Barcelony :)
Jedyny sensowny rozwiązanie :/
Chociaz nie wierze ze tak się stanie :(
1
@DonAndrzejos Barcelona kolejny mecz rozegra dopiero 19 stycznia z Granadą. RAC1 informuje, żeby czekać na poniedziałkowe spotkanie zarządu, bo stołek pod Ernesto Valverde robił się gorący od dłuższego czasu
4
Gruby strzela :)
1
Czas pokaże
https://x.com/dawidkrol_i/status/1214723482044567552