Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
82
Pierwsza drużyna FC Barcelony miała dzisiaj zaplanowaną wspólną kolację w jednej z Barcelońskich restauracji. Nie wiadomo jeszcze, czy był to pomysł Setiena, czy była już wcześniej w kalendarzu. TV3/MD
@neurophate_
Jak podaje catradio, pomysł podobno był Setiena :)
Fajnie zaczyna mam nadzieje ze efekty będą na murawie :D
3
@IronSanHybrid hahah :D
74
Setien tez trenuje :)
https://x.com/fcbwxmedia/status/1217913696627937282
54
Cudownie :)))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Już leci :)
https://x.com/neurophate_/status/1217577180231761921
1
@Malina1994 wiem wiem ze nie krytykujesz :)
4
@Malina1994 człowieku nowy trener z innym podejściem do pracy i inna filozofia niż poprzednik to normalne ze maja tyle treningów przed pierwszym meczem :)
0
@Vxb93 zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistości :)
26
Sevila podobno się stara o Piątka :)
Wypożyczenie z opcja wykupu po sezonie
Ciekawe
54
Zadowoleni :D
https://x.com/fcbw_a7/status/1217446280546394112
74
Andres życzy powodzenia nowemu trenerowi
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 tylko Vidal się nie zgodzi na role zapchaj dziury :) bo będzie chciał otrzymać ilość swoich minut czy Setien jest w stanie mu to dać zobaczymy :)
Ja bym obstawiał ze Vidal raczej odejdzie latem
42
Jeżeli ktoś nie widział to wrzucam dzisiejsze dwa trening pod wodza Setiena
0
Kolejny wałek z Fernandesem xD
Oni się nigdy nie naucza
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Mówią w @ellarguero, że poszukiwania nowego trenera w Barcelonie rozpoczęły się po porażce na wyjeździe z Levante, na początku listopada.
@Gazda
74
Szkoda Ernesto
https://x.com/neurophate_/status/1217214252819394560
11
Jednak jedna sesja jutro
https://x.com/neurophate_/status/1217200554142838786
31
Środa Valverde chłopaki macie wolne :)
Środa Setien no panowie jutro tez dwa treningi :D
9
Riqui oby dostał minuty w niedziele fajnie będzie :)
https://x.com/neurophate_/status/1217197853338152961
16
Trochę zdjęć z dzisiejszego treningu :)
https://x.com/fcbw_a7/status/1217122814328819712
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FCMichalo grał przyszedł w Styczniu jak się nie mylę :)
Wiec początki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Witamy :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FafitFCB Fani świetnie śpią :)
Gorzej z Valverde :D