Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Barça próbuje włączyć piłkarzy do transferu Rodrigo. W ubiegły piątek Abidal i Planes rozmawiali z Monchu, aby zapytać go o jego zdanie. Monchu wolałby sam wybrać swój przyszły kierunek. SER
@neurophate
14
Niezle
0
Czyli nie będzie opcji wykupu Pereza :)
0
@mcsarna możliwe ze tak :)
2
Carles Pérez jutro uda się do Włoch, gdzie podpisze kontrakt z AS Romą. Liczą, że jego debiut nastąpi już w najbliższym meczu. Cena transferu to €13m. @neurophate
7
Ten Bomba transfer to będzie Alexandre Lacazette :D zobaczycie
6
Eriksen w Mediolanie :)
2
Nie ma co się nastawiać żeby się nie rozczarować :)
Na moje to nie będzie żadnej bomby
1
Sky Sports twierdzi, że klub będzie miał prawo do odkupu za €25m
Podobno już wszystko gotowe czekamy na oficjalne potwierdzenie ;)
7
Czekamy
https://x.com/neurophate_/status/1221432473457954816
0
Lautaro odleciał
Zagotowany strasznie
1
Orientuje się ktoś jak wyglada ta sytuacja z Lautaro ? Kiedy ta klauzule obowiązuje bo różne wersie słyszałem ? I nwm jaka prawdziwa
7
Gol Lautaro :D
1:0 Inter
10
Trenują w nowych strojach :)
14
FCBMasia
https://x.com/neurophate_/status/1221392808566718465
1
Taa na pewno Lautaro w tym tygodniu musiałbym być niepełnosprawnym żeby w to uwierzyć
1
Nie ma co się dziwić ze tak gramy brakuje nam skrzydłowego :/
Żeby to rozruszał
6
Ciekawe :)
2
Juve twierdzi ze jest obowiązkowa opcja zakupu 8m w dwóch ratach
22
Piękny skład :)
Cieszy Umtiti :D
33
Dzisiaj zagramy w trzecim komplecie
1
@masq będą mieli swojego Malcoma z lewa noga :D
23
Tym razem spokojnie :D tylko jedno piwko
11
Trenują z pierwsza drużyna Iñaki Peña, Araujo, Monchu, Collado, Carles Pérez i Ansu Fati :)
63
Mateo Messi :D
https://x.com/marcelobechler/status/1220703345960198145
0
Ankieta :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Ibiza :D
https://x.com/fcbw_a7/status/1220074827312193537
0
Haha :D
0
Ibiza się bawi ;)